Strony związane z hasłem 'windykacja należności':

 • KRONN Prawo i Windykacja »

  W imieniu KRONN Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawno – windykacyjnej zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, napotkałeś na jakieś bariery prawne, chcesz skierować swoją sprawę na drogę postępowania sądowego lub sam zostałeś pozwany zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.
  W naszej ofercie znajduje się także wykup wierzytelności. Skupujemy z rynku, płacąc w dniu podpisania umowy noty odsetkowe. W zakresie pozostałych wierzytelności proponujemy wykup z terminem płatności lub inna formę współpracy. Każda oferta zgłoszona przez naszych klientów jest analizowana.
  Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
  Kontakt z firmą:
  e-mail: biuro@kronn.pl
  tel. 071 791 19 72
  fax. 071 791 38 51
  kom. 691 730 660

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.
  Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza - radca prawny, prawnik, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Serdecznie zapraszamy dalej - okazja, kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie. Kompleksowa obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Działanie na szkodę spółki, pranie brudnych pieniędzy, odpowiedzialność członków zarządu spółki, zamówienia publiczne, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo. click here - Twój wybór to nasza oferta.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy »

  Kancelaria Adwokacka GRAU prowadzi szereg działań związanych z doradztwem podatkowym. Nasza siedziba mieści się w Niemczech, lecz współpracujemy w większości z Polskimi firmami. Zatrudniamy wielu wybitnych adwokatów i prawników. Naszymi klientami są firmy jak i osoby prywatne. Pracowaliśmy dla setek klientów, którzy polecają naszą kancelarie swoim bliskim

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA »

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta”. Siedziba opisywanej kancelarii mieści się w Gliwicach. Proponujemy Państwu usługi z zakresu doradztwa prawnego oraz reprezentowania w sądzie zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Juryści z naszej kancelarii zajmują się dochodzeniem należności na drodze prawniczej, udzielają porad z obszaru prawa gospodarczego, karnego, cywilnego oraz prawa pracy, prawa rodzinnego. Działamy na rynku już od 1992 roku! Więcej danych o naszej kancelarii i o wykonywanych usługach mieści się na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PATRYCJA GRENDA poznań »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Patrycja Grenda w głównej mierze skupia się na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, zastępstwa procesowego, konstruowania umów, dochodzenia należności. Polecamy pomoc prawną w zakresie: prawa administracyjnego, pomagamy także rozwiązywać sprawy związane z prawem rodzinnym, prowadzimy sprawy w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Bierzemy czynny udział w różnorodnych negocjacjach. Staramy się pomóc z każdy prawnym problemem, indywidualnie podchodząc do każdego naszego Klienta. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów »

  Mieszkasz w Krakowie? Może słyszałeś o naszej kancelarii adwokackiej LSW? Jeśli nie, to już śpieszymy z informacją. Każdego dnia pomagamy osobom z problemami prawnymi, rozwiązywać niedogodności. Skutecznie obsługujemy także firmy. Dział kadr wybiera wyłącznie dobrych adwokatów i prawników do współpracy, tak więc nasza skuteczność stoi na najwyższym poziomie. Rozwiązujemy problemy z alimentami, pomagamy w sprawach o odszkodowania, windykacje czy podział majątkowy (rozwody).

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akordinkaso.pl - windykacja Warszawa »

  Czy masz kłopoty ze zwrotem należności, od osoby której pożyczyłeś środki pieniężne? Firma windykacyjna Akord Inkaso pomoże Ci odzyskać ten dług w możliwie najszybszym czasie. Windykacja należności jest kwestią bardzo delikatną i wymagającą udziału specjalistów. Często zdarza się tak, że osoby, którym zaufaliśmy, nadużywają naszego zaufania. Wtedy należy skorzystać z usług ludzi, którzy wiedzą co zrobić w takiej sytuacji. Windykacja Warszawa jest specjalnością akordinkaso.pl. To renomowana firma działająca na rynku już wiele lat i zatrudniająca jedynie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie windykacji. Po szczegółowym przedstawieniu im problemu uzyskasz profesjonalną pomoc w odzyskaniu wszelakich należności z powrotem.

  Data dodania: 22 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Kraków »

  Miewasz problemy ze zwrotem należności od dłużnika? Potrzebne jest Ci profesjonalne odzyskiwanie długów Kraków? Wejdź na stronę wexel.pl i uzyskaj pomoc fachowców, których profesją jest odzyskiwanie należności! Wexel to kancelaria, którą cechuje bowiem bardzo skuteczna windykacja. W sprawach takich, jak problem ze zwrotem zobowiązań warto postawić na zawodowców. Jeśli potrzebna jest Ci firma windykacyjna Kraków jest idealnym miejscem, aby ją odnaleźć! Wśród usług oferowanych przez wexel.pl znajduje się nie tylko odzyskiwanie długów, ale także skup należności. Pierwszym podjętym działaniem będzie oczywiście windykacja polubowna, dzięki której da się rozwiązać większość problemów. Jeśli to nie nie będzie dostatecznie efektywne, zobaczysz będziesz mógł zaobserwować, jak skutecznie potrafią działać kancelarie windykacyjne Kraków!

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki