Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'usługi transportowe':

 • Transport Import Export Autoholowanie Szczecin Transport ponadgabarytowy »

  Transport Import Export Autoholowanie Szczecin. Sprowadzanie samochodów z USA. Transport ponadgabarytowy - specjalistyczny - ponadnormatywny. Pomoc drogowa i Autoholowanie Szczecin. Dzwon: +48 601 55 44 21.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu pomorskie »

  Autokary - firma przewozowa Hastur świadczy usługi przewozowe i usługi transportowe. Są to: przewozy autokarowe, wynajem autokarów i autobusów, licencjonowane przewozy krajowe, regionalne i zagraniczne. Działamy praktycznie w całej Polsce, tanio, bezpiecznie oraz wygodnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wywóz nieczystości stałych, wielkogabarywowych, wywóz gruzu, odpadów budowlanych i innych odpadów komunalnych Puck, Wejherowo, Władysławowo, Jastrzębia Góra, woj. pomorskie, Trójmiasto. Firma działa od początku lat dziewięćdziesiątych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport Nowy Sącz »

  Firma Violex oferuje lekkie usługi transportowe do 1,5 t. Oferuje przeprowadzki, przewóz mebli lekki transport do 1,5 t. Swoim zasięgiem obejmujemy południową część Polski. Proponuje konkurencyjne ceny.
  Cena jest uzależniona od odległości do miejsca zlecenia. Możliwość negocjacji cen. Zdobyte doświadczenie oraz nieustanne dostosowywanie się do coraz wyższych wymagań klientów to nasze atuty. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • TANI TRANSPORT WARSZAWA »

  Oferujemy tani transport Warszawa, samochodami dostawczymi na terenie Warszawy, Polski, Europy. Tel: 500-666-528. Posiadamy samochody cztero i sześcio paletowe. Dodatkowo oferujemy usługę magazynowania. Posiadamy magazyn w Warszawie o powierzchni 200 m2. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport »

  Clicktrans.pl umożliwia w bardzo szybki sposób znalezienie odpowiedniego dla Was środku transportu. Przewoźnicy znajdują nowych Klientów, a Zleceniodawcy uzyskują najkorzystniejsze ceny dzięki formie „aukcji w dół”. Masz do wysłania paczkę? Przeprowadzasz się? Wejdź na clicktrans.pl. Wierzymy, że serwis Clicktrans.pl przynosi korzyść wszystkim: Zleceniodawcom nadającym przesyłki, Przewoźnikom oraz wszystkim ludziom korzystających z mniej zanieczyszczonego środowiska.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Trans Taxi Katowice to przeprowadzki w najlepszym wydaniu. Ponad dwie dekady trudnimy się przeprowadzkami w Katowicach jak również na terenie Śląska i kraju. Zapewniamy specjalistyczny transport mebli wykonany przez kadrę rzetelnych pracowników, którzy szybko i dyskretnie realizują powierzone im zadania. Flota naszych samochodów dysponuje elementami niezbędnymi do solidnego umocowania i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów, takimi jak: liny, pasy, koce i podkładki tekturowe. Nasze kwalifikacje pozwalają nam zaoferować Państwu wysoką jakość usługi transportowej, rzetelność oraz terminowość działań.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Generalne »

  Przeprowadzki z firmą transportową - ABC Przeprowadzki Kraków Transport - to gwarancja komfortu i pełnego profesjonalizmu w Krakowie. Jesteśmy firmą transportową o dużym doświadczeniu - przeprowadzamy firmy, biura, domy i mieszkania w Krakowie od 1988 roku. Nasze zespoły transportowe i brygady tragarzy, pogłębiają swoją wiedzę - szlifują swój fach prawie 25 lat w technice noszenia ciężkich pianin, mebli, sejfów oraz w zakresie zabezpieczania towarów podczas transportu w Krakowie. Na nas możecie Państwo zawsze liczyć - jesteśmy do dyspozycji oraz realizacji usług transportowych, przez 24 na dobę 7 dni w tygodniu - Wy dzwonicie, a my przyjeżdżamy błyskawicznie do realizacji jakiejkolwiek usługi w zakresie transportu w Krakowie. Przewozimy wyłącznie towary do 10t ładunku. Każda świadczona przez nas przeprowadzka, jest chroniona polisą ubezpieczeniową na kwotę 100.000 euro - z nami bezpiecznie i tanio - dajemy na te wyżej wymienione usługi, duże 20% rabaty. Korzystając z naszych usług transportowych - zapewniamy Państwu przechowanie niezliczona ilość mebli oraz innego towaru w naszych klimatyzowanych magazynach. Nasza firma transportowa - ABC Przeprowadzki Kraków Transport - jest profesjonalnie przygotowana do świadczenia dużego wachlarza usług. Współpracujemy z wieloma firmami - ale będziemy wdzięczni jak i Państwu wyświadczymy usługi. Oferta naszej firmy transportowej jest bogata oraz atrakcyjna cenowo - szeroko ją prezentujemy na naszej stronie web.
  Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych profesjonalnie świadczonych przeprowadzek oraz transportu w Krakowie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport drogowy, Warszawa »

  Transport drogowy - Speed-trans firma transportowa - transport Warszawa. Skorzystaj, wypróbuj i sprawdź co polecamy. Oferty na Samochodowy transport towarowy - specjalizacja firmy to szybki transport krajowy. W naszej ofercie spedycja krajowa i usługi transportowe. Profesjonalne usługi transportowe dla firm, przewóz towarów i ładunków - transport Warszawa. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - Speedtrans - szybki i pewny transport samochodowy.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stępol usługi asenizacyjne szczecin »

  Potrzebujecie Państwo specjalistycznej firmy, trudniącej się robotami ziemnymi, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy STĘPOL z siedzibą w Policach, niedaleko Szczecina. Firma ta jest aktywna od 25 lat, jej doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami zapewnia solidne i kompleksowe usługi związane z pracami ziemnymi. W jej zakresie działalności odnajdą Państwo wykopy szerokoprzestrzenne, skarpowanie, wykopy pod fundamenty, prace związane z niwelacją terenu oraz wiele innych prac. Firma ta proponuje również usługi kanalizacyjne w postaci wykopów pod rury, przyłącza oraz szamba. Koniecznie poznajcie szczegóły oferty tej firmy, jaką znajdziecie na stronie:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPEDITION DĄBROWSKI magazyn wrocław »

  Przedsiębiorstwo Spedition Dąbrowski zajmuje się usługami transportowymi i logistycznymi. Ponadto prowadzimy działalność doradczą w obszarze przewozów artykułów niebezpiecznych. Rozporządzamy wieloma samochodami o rozmaitej ładowności, które są dostosowane do przewożenia przesyłek ekspresowych i mogą pokonywać długie trasy międzynarodowe. Każdy z naszych pojazdów zaopatrzony jest w monitoring, jaki pozwala śledzić jego pozycję w czasie przewozu ładunku dla klienta. Zdobyliśmy wszelkie licencje niezbędne do wykonywania zarobkowego przewozu drogowego. Dodatkowe informacje na temat naszej działalności znajdziesz na witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transpol - usługi transportowe »

  Chciałbym przedstawić Państwu firmę transportową Transpol. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat. W okresie tym zrealizowaliśmy wiele usług transportowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Realizując zlecenia zawsze staraliśmy się, aby dostarczany przez nas towar lub mienie dotarło na czas, na miejsce i w stanie nienaruszonym. Oprócz typowych zleceń transportowych realizujemy również takie usługi jak: przeprowadzki, transport pianin, sejfów i przedmiotów nietypowych. Przeprowadzki ze względu na swoją specyfikę wymagają szczególnego podejścia do klienta, odpowiedniego zabezpieczenia sprzętu i przewożonego mienia. My z uwagi na ogromne doświadczenie potrafimy sobie z tym radzić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • TransSpeed - przeprowadzki we Wrocławiu »

  Usługi transportowe biur i mieszkań to zadanie dla profesjonalistów, którzy wiedzą jak szybko, bezpiecznie oraz w rozsądnej cenie przewieźć meble oraz sprzęt użytkowy z miejsca na miejsce. Firma Transspeed Przeprowadzki Wrocław doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb klientów w związku z tym proponuje im najwyższą jakość usług za racjonalną cenę. Pracują u nas tylko doświadczeni kierowcy, którzy gwarantują sprawną przeprowadzkę jak również indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu zaufało nam już sporo osób oraz firm. Dołącz do nich! Wejdź na stronę www.transportmebli.com

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Tarnów i Dębica -Tomaszek »

  Firma Tomaszek specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej. Dodatkowo zajmujemy się usługami transportowymi różnego rodzaju kruszyw i lekkimi pracami budowlanymi z wykorzystaniem minikoparki i miniładowarki. Nasza siedziba mieści się w Łękach Dolnych, a teren naszych działań obejmuje Tarnów, Dębicę i okolice.

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stacja paliw WEGA - PHU „PLACZYŃSKI” »

  Stacja Paliw WEGA PHU „PLACZYŃSKI” oferuje korzystne formy współpracy w zakresie sprzedaży paliw w systemie detalicznym, półhurtowym i hurtowym dostosowując się do potrzeb klientów oraz olej opałowy z dostawą do klienta. Oferujemy również usługi transportowe - autocysternowy transport paliw.

  Siedzibą firmy jest stacja paliw WEGA przy ul. Żyznej 1.

  PHU „PLACZYŃSKI” prowadzi swoją działalność od 1991r.

  Firma prowadzi:
  - Stację paliw WEGA w Częstochowie ul. Żyzna 1;
  - Sprzedaż hurtową paliw i oleju opałowego;
  - Wypożyczalnię samochodów i przyczep WEGA;
  - Noclegi - posiadamy 4 pokoje;
  - Auto-myjnię - mycie samochodu bez wysiadania;
  - Myjnię WashTec;
  - Kopalnię piasku;
  - Usługi transportowe;
  - Wynajem powierzchni magazynowych

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe “PLACZYŃSKI-Paliwa” Sp. z o. o.
  ul. Żyzna 1
  42-200 Częstochowa
  tel. 34 365-92-12
  wega@cze.pl

  Data dodania: 21 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport spedycja krajowa Warszawa »

  Firma transportowo - spedycyjna z miasta Warszawa zaprasza do kontaktu - Parker Logistics oferuje zarówno transport gabarytów, transport drobnicy, transport żywności, a także transport ponadgabarytowy czyli przewóz ładunków ponadnormatywnych, o dużych wymiarach, których parametry przekraczają wartości dopuszczalne w transporcie drogowym. Zapraszamy an stronę www po więcej szczegółów odnośnie oferty na transport spedycja krajowa Warszawa. Oprócz tego firma Parker Logistics, czyli transport spedycja krajowa Warszawa, specjalizuje się w transporcie niskopodwoziowym - zajrzyj na stronę www i dowiedz się więcej odnośnie świadczonych usług.

  Data dodania: 12 12 2022 · szczegóły wpisu »