Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia oc':

 • Najtańsze OC AC »

  Ubezpieczenia samochodowe odpowiedzialności cywilnej, autocasco, assistance oraz następstw nieszczęśliwych wypadków – wszystkie oferty online. Zapewnij sobie najtańsze OC bez ruszania się z mieszkania. Motobiznes to najlepszy serwis finansowy dla zmotoryzowanych. W ofercie również kredyty samochodowe oraz leasing – zaufaj doradcom.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Agencja AB Port - ubezpieczenia czołowych towarzystw dla firm i osób prywatnych. Ubezpieczenie mieszkania lub domu obejmuje następstwa szkód wyrządzonych przez kradzież, ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych, następstwa nieszczęśliwego wypadku. Na stronie super oferta i pomocne dokumenty do pobrania. Ubezpieczenie podczas wypoczynku na całym świecie - Bez obaw o koszty. Ubezpieczenia bagażu podróżnego i samochodowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych. Wylicz orientacyjny koszt - dajemy dodatkowe zniżki i drobny upominek. Warszawa - Praga Południe, Bemowo, Ursynów.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Tanie ubezpieczenia komunikacyjne - Warszawa, Bemowo - Widawska, Ursynów - Płaskowickiej, Praga Południe - J. Nowaka Jeziorańskiego. Ubezpieczenia OC i AC samochodu - AXA, Benefia, Compensa, Commercial Union, DAS, Elvia, Generali, HDI Asekuracja, InterRisk, Liberty Direct, Link4, CIGNA, MTU, PTU, PZM, TUW Pocztowe, TUW TUW i Uniqa.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne OC »

  Szczególna waga ubezpieczenia OC sprawia, że wielu kierowców poszukuje w internecie coraz dokładniejszych i precyzyjniejszych informacji dotyczących tego ubezpieczenia. Nic w tym dziwnego - opłacane co roku, obowiązkowe, za zadanie ma chronić osoby, które mogłyby ubezpieczyć w zdarzeniu drogowym z naszym pojazdem (samochód, ciągnik, a nawet przyczepka). Niestety - w internecie brakuje miejsc, gdzie kompleksowo można uzyskać informacje dotyczące kosztów ubezpieczenia OC oraz tego co obejmuje taka ochrona. Tymczasem rynek ubezpieczeń, ze szczególnym zaznaczeniem tych komunikacyjnych, to blisko 1/3 majątku ubezpieczeniowego. Często jednak kierowcy nie mają świadomości dotyczącej tego za co płacą i co w tej cenie mogą dostać.
  Po to powstał blog Specjalistka.net. Jestem doświadczonym specjalistą ds. ubezpieczeń. W swojej pracy staram się dostarczać klientom najlepsze propozycje ubezpieczeniowe, dzięki którym oszczędzają naprawdę duże pieniądze.
  Ubezpieczenia komunikacyjne to jednak nie tylko ubezpieczenie OC - to także pakiety dodatkowe, takie jak pakiet assistance lub autocasco.
  Moim marzeniem jest, by klienci zawsze dostawali najlepsze oferty - by ubezpieczenie było wartościowe i ważne, ale nie zmuszało i powodowało złości. Cena, to kluczowa sytuacja, o której wiem doskonale.
  Zapraszam do czytania i komentowania.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC i AC w PZU »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU jest największa firmą tego typu w Polsce. Swoją renomę zawdzięcza dobrej opinii klientów oraz wysokiej jakości usług, które proponuje. Witryna pzu-kierowcom.pl została poświęcona ubezpieczeniom komunikacyjnym w towarzystwie PZU. Znajduje się na niej pełna oferta tego towarzystwa zarówno ubezpieczeń obowiązkowych takich jak ubezpieczenie oc oraz dobrowolnych takich jak autocasco, minicasco, nnw czy też assistance. Użytkownikowi zostało udostępnione również bardzo ciekawe narzędzie do samodzielnego obliczenia składki jakim jakim jest kalkulator składki oc i ac PZU. W razie dodatkowych pytań można się skontaktować z naszymi przedstawicielami za pomocą formularza kontaktowego na stronie lub też zadzwonić bezpośrednio na podany numer telefonu.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hestia - ubezpieczenia OC AC »

  Z tanimi ubezpieczeniami komunikacyjnymi w Ergo Hestia bez problemu sprawisz sobie nawet największy, rozszerzony pakiet ubezpieczeń online. Na stronie internetowej zamieściliśmy kompletny opis każdego z produktów ubezpieczeniowych, o których napiszemy także tutaj.Ubezpieczenia w Ergo Hestia to pewność wyboru. Towarzystwo Ubezpieczeniowe założone w Sopocie posiadające szereg placówek na terenie całego kraju pomoże Ci znaleźć najbardziej dopasowaną ofertę, a jest w czym wybierać - najtańsze OC, zróżnicowane autocasco, a nawet pakiety assistance z NNW.

  Dlaczego warto wybrać Hestię?Bo to niska cena. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy wybierając ubezpieczenie samochodowe decydują się na to, które jest najtańsze.Na stronie

  UbezpieczamwHestia.pl możesz także skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń OC i AC - idealnego jeżeli nie wiesz czy cena ubezpieczenia będzie Ci odpowiadać.

  Ergo Hestia - ubezpieczenia OC i AC dla wymagających. Sprawdź sam.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne w LINK4 »

  Link4 to czołowa i jedna z pierwszych firm na rynku ubezpieczeń direct (przez Internet lub telefon) w Polsce, wielokrotnie wyróżniana nagrodami za ofertę i jakość usług. Warto zapoznać się z jej ofertą, bowiem należy do najtańszych, a zarazem najkorzystniejszych z punktu widzenia klientów wśród konkurencji. Niezwykle ciekawie prezentuje się ubezpieczenie OC w pakiecie, które oprócz standardu zapewnia klientom Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Jeszcze większe możliwości daje wykupienie ubezpieczenia AC i OC w pakiecie. LINK4 oferuje korzystne stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Na dodatek procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, a zakup polisy czy likwidacja szkody zajmują krótką chwilę. W uzupełnieniu podstawowych ubezpieczeń firma poleca ubezpieczenia dodatkowe m.in.: Zielona Karta, Samochód zabytkowy, ubezpieczenie NNW, Kluczyki Plus, ubezpieczenie motocykla.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC i AC »

  http://ac-oc.org to baza newsów ubezpieczeniowych i artykułów opracowanych przez specjalistów w tej dziedzinie. Informacje napisane przystępnym językiem stanowią kompendium wiedzy zarówno dla osób planujących zakup polisy OC/AC, jak i dla tych, którzy są już ubezpieczeni.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • HRJ ubezpieczenia grupowe łańcut »

  Agencja ubezpieczeniowa HRJ-Faktor z Łańcuta zadba o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej familii. Ma ona bowiem długoletnie doświadczenie w ubezpieczeniach wielu firm oraz Klientów indywidualnych. Poprzez kooperację z największymi krajowymi i światowymi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi, może ona zapewni
  najbardziej rozbudowany pakiet w atrakcyjnej cenie. Mogą Państwo skorzysta
  między innymi z ubezpieczenia komunikacyjnego, finansowe, mieszkaniowego bądź turystycznego. Filie firmy znajdują się w Białobrzegach oraz Czarnej. Pełen zakres usług i listę firm ubezpieczeniowych znajdą Państwo na stronie internetowej agencji.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mtu24.pl – ubezpieczenia dla samochodu, OC, OC+AC »

  Na naszej stronie masz możliwość łatwego i szybkiego wykupienia ubezpieczenia auta w atrakcyjnej cenie. Do Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w każdym przypadku otrzymuje on indywidualnego opiekuna, który pomaga w rozwiązywaniu różnych problemów. Dzięki temu, gwarantujemy wysoką jakość obsługi i likwidacji powstałej szkody. Jako pierwszy w Polsce ubezpieczyciel, uruchomiliśmy Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym, w którym ofiary wypadków komunikacyjnych otrzymują niestandardową i kompleksową opiekę.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek