Strony związane z hasłem 'testament':

 • Porady prawne radca prawny online, Warszawa »

  Przedmiotem działania Kancelarii jest prawo gospodarcze i prawo cywilne. Od lat specjalizujemy się w prawie telekomunikacyjnym oraz prawie ubezpieczeniowym, pracując dla największych firm na rynku. Prowadzimy liczne procesy sądowe. Odnosimy duże sukcesy w prowadzeniu spraw złożonych i trudnych wymagających szczególnego zaangażowania i dużego doświadczenia.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ł. CHWIAŁKOWSKI Toruń notariusze »

  Kancelaria notarialna notariusz Łukasz Chwiałkowski prosperuje w Toruniu. Interesantom proponowane są czynności notarialne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Obejmują one m.in. sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, doręczanie oświadczeń, sporządzanie protestów weksli oraz czeków i in. Za dokonywane usługi notarialne, pobierane jest wynagrodzenie, jakiego wysokość jest regulowana przez taksę notarialną. Dokładne informacje związane z działalnością kancelarii, zostały opublikowane na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CZYNIEWSKA, CZYNIEWSKI usługi notarialne »

  Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski zaprasza do zapoznania się z ofertą. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • K. WILGOCKI protesty czeków szczecin »

  Kancelaria notarialna w Szczecinie to kancelaria notariusza Kamila Wilgockiego. Kancelaria czynna jest codziennie, oprócz weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. Czynności przeprowadzane są w języku polskim, ale istnieje opcja przeprowadzenia czynności notarialnych w języku obcym, z pomocą tłumacza przysięgłego. Do obszaru czynności notarialnych należy sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń także poświadczeń dziedziczenia. Poza tym jest także wykonanie wypisów, odpisów również wyciągów dokumentów. Notariusz spisuje protokoły i doręcza oświadczenia. Na żądanie stron sporządza projekty aktów, oświadczeń również innych dokumentów. Informacje na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testamenty24.pl - Blog dotyczący prawa spadkowego »

  Blog o prawie spadkowym, z naciskiem na tematykę dotyczącą testamentów.

  Kolejny blog, który oddaję w Wasze ręce dotyczył będzie prawa spadkowego, z naciskiem na tematykę dotyczącą testamentów.

  Dlaczego zaczęłam pisać drugi blog? Gdyż chcę się w Wami podzielić moją wiedzą i doświadczeniem z kolejnego zakresu tematycznego, w którym się specjalizuję

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki