Strony związane z hasłem 'terapia':

« poprzednia strona · 2
 • Centrumindygo.pl »

  W naszym centrum terapeutycznym zapewniamy wsparcie naszym pacjentom w sposób kompleksowy, co pozwala nam dostosować najlepsze sposoby leczenia różnych zaburzeń poprzedzone konsultacjami. Zapewniamy między innymi wsparcie logopedy. Prowadzimy terapię logopedyczną osób, które chcą skorygować nieprawidłową wymowę i mówić wyraźniej, wyeliminować seplenienie międzyzębowe, wyeliminować trudność w prawidłowym wymawianiu głoski „R”, skorygować zbyt szybkie tempo mówienia, wyeliminować jąkanie, przywrócić zdolności komunikacyjne po urazach czaszkowo-mózgowych, usprawnić zdolności komunikacyjne osłabione chorobami demielinizacyjnymi oraz demencyjnymi. W ramach terapii logopedycznej zajmujemy się osobami doświadczającymi trudności z artykułowaniem, konstruowaniem zdań oraz rozumieniem mowy. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.centrumben.pl »

  Cierpisz na depresję, bezsenność, lub stany lękowe? A może Twoje dziecko ma problemy psychologiczne? Bez względu na to, jaki problem natury psychologicznej Cię dotyka, skorzystaj z pomocy Centrum Psychoterapii BEN-MED – profesjonalnej i doświadczonej placówki, zapewniającej kompleksową pomoc w zakresie psychiatrii i psychologii tak dla dzieci i młodzieży, jak i dla osób dorosłych. Nasi psychiatrzy, a także psychologowie to doświadczeni specjaliści, gwarantujący bardzo wysoką jakość terapii różnego rodzaju, dyskretną i przyjazną atmosferę oraz efektywną pomoc przy różnorodnych problemach i zaburzeniach. Możesz postawić na terapię indywidualną, grupową, a także terapię z partnerem i wiele więcej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak prezentuje się nasza oferta oraz o cenniku usług, zajrzyj już teraz na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADHD - moxo-adhd.pl »

  Każdego dnia słyszysz, że Twoje dziecko jest nazbyt pobudzone i ma problemy z utrzymaniem uwagi? Takie objawy muszą zwrócić Państwa czujność, jeśli powtarzają się przez wiele dni. Najlepiej poddać dziecko testowi Moxo, by przekonać się, czy nie mamy do czynienia z ADHD. Test pozwala na wybranie najlepszej procedury leczenia, z której pomocą nasze dziecko będzie w stanie poradzić sobie zdecydowanie lepiej ze zwykłymi czynnościami.Większość kwestionariuszy bada zachowania werbalne, które nie pozwalają na obiektywną ocenę pacjenta. Test Moxo weryfikuje prawdziwe zachowania pacjenta, bo oderwany jest od płaszczyzny kulturowej. Test ogniskuje uwagę na najistotniejsze symptomy ADHD: zakłócenia koncentracji, długość reakcji, nadpobudliwość oraz nadruchliwość. Istotne informacje można otrzymać pod adresem: ulica Młyńska 3/3, w Gliwicach lub pod wskazanym nrem: 509 207 526.Dziecko z Zespołem Nadpobudliwości Psychoruchowej bez żadnej pomocy ma spore trudności w codziennym funkcjonowaniu. To właśnie powód, dla którego powinniśmy wysłać dziecko z ADHD do lekarza jak najprędzej. Jesteśmy ekspertami, którzy weryfikują efekty własnego działania, dzięki czemu na bieżąco możemy wprowadzać odpowiednie korekty w sposobie leczenia. Dzięki takiej terapii możemy znacznie usprawnić skupienie i codzienne funkcjonowanie Waszych dzieci. Na witrynie internetowej: moxo-adhd.pl znajdą Państwo naprawdę wiele ważnych danych na temat samej terapii i Moxo.Z pomocą czynników rozpraszających możemy zasymulować standardowe sytuacje, w których wychowuje się Wasze dziecko, co sprawia, że poznajemy rodzaj tego problemu o wiele bardziej precyzyjnie. Wiele razy zrobione testy międzynarodowe potwierdziły zasadność naszej metody. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie znacznie poprawić proces diagnostyczny. Wielu znawców uważa, że jest to skuteczny sposób na wykrycie Zespołu Nadpobudliwości Psychoruchowej i sprawdzanie postępów leczenia.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Free Forever »

  Klinika Free Forever zaprasza wszystkich tych, którzy borykają się z problemem palenia papierosów i nie są w stanie sami sobie z nim poradzić. Free Forever prowadzi bowiem szczególny rodzaj terapii, która nosi nazwę terapii behawioralno-poznawczej. W dużym skrócie, polega ona na poznaniu mechanizmów naszego zachowania w różnych sytuacjach oraz postrzegania otaczającej nas rzeczywistości (tutaj głównie papierosów). Jest to więc metoda zmieniająca zarówno sposób naszego myślenia jak i zachowania. Klinika Free Forever jest dostępna nie tylko dla indywidualnych klientów, ale obsługuje także całe firmy. Prowadzi wówczas terapie grupowe, choćby w siedzibie danej firmy czy zakładzie pracy, aby było to jak najmniej uciążliwe dla pracodawcy i całego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Dobry Psychoterapeuta w metodzie Gestalt Paweł Bednarczyk, lubuje się w psychologii spełnienia. W sytuacji gdy przeszedłeś cierpienie, miałeś ciężkie dzieciństwo, przeszedłeś rozstanie, śmierć najbliższych, masz kłopot z odszukaniem swojego ‘dlaczego’, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy terapeuty.
  Paweł pokaże Ci w jaki sposób pozbyć się jednocześnie np. nerwicy, myśli samobójczych, problemów osobistych, przetrzymać kryzys partnerski, odzyskać wiarę we własne możliwości i obcych ludzi.
  Terapia techniką Gestalt, poprzez rozmowę, generowanie pytań i odnajdywanie rozwiązań pozwoli Ci pozbyć się wszystkich kłopotów jakie przechodzisz w danym momencie lub jakie przeszedłeś w przeszłości, dzięki temu jaśniejsza przyszłość otworzy dla Ciebie swoje bramy.
  Zobacz również nasz film video: Skuteczna pomoc psychologiczna Kraków

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach »

  Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach zyskała popularność na całym świecie, ciesząc się opinią skutecznego narzędzia. Wystarczy wspomnieć, iż materiały na temat TSR zostały przetłumaczone na 14 języków. W Polsce zagadnienia dotyczące TSR propaguje,poprzez szkolenia, Centrum Rozwiązań. Nasza oferta dostępna jest na łamach firmowej witryny internetowej. Serdecznie zachęcamy Państwa do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Kręgosłupa Terapia kręgosłupa »

  Wrocławskie Centrum Terapii Kręgosłupa zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Stosujemy nowoczesne metody leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów - terapię skojarzoną, manualną, proloterapię, preparaty kolagenowe, stymulację elektromagnetyczną, kawitacyjną, lasery wysokoenergetyczne jak i igłoterapię. W ofercie posiadamy szeroki wybór środków i akcesoriów pomocniczych najwyższej jakości. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych lekarzy i doświadczonych terapeutów. Żeby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie albo skontaktować się z naszą placówka, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Consilia »

  Odczuwasz, iż twoje zdrowie psychiczne pozostawia bardzo wiele do życzenia? Zdecyduj się na umówienie wizyty za pośrednictwem strony https://psychoterapia.plus ewentualnie w inny sposób, postaw na współpracę z Centrum Psychoterapii i Szkoleń Consilia. Oczywiście pomagamy nie tylko osobom dorosłym, ale również dzieciom czy młodzieży, przede wszystkim dokładamy wszelkich starań aby sama psychoterapia przyniosła zamierzony efekt. Warto zatem zapoznać się z tym co mamy do zaoferowania jednocześnie jak podchodzimy do kwestii psychoterapii w pełnym tego słowa znaczeniu.

  Data dodania: 07 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psychiatra, psycholog Kraków - Synapsa »

  Synapsa to prywatny gabinet psychologiczny oraz psychiatryczny. Wykwalifikowani specjaliści oraz rzetelne podejście do pacjenta, zapraszamy na wizytę. Oferta: Konsultacja psychiatryczna, Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci i młodzieży, Terapia par, Psychoterapia indywidualna, Uzależnienie od: internetu i gier komputerowych, Interwencja kryzysowa, Terapia rodzin, Konsultacja seksuologiczna, Terapia uzależnień od substancji psychoaktywnych,

  Data dodania: 25 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szczepaniak-psychology.eu »

  Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa i jesteś gotowy/gotowa na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do Gabinet Psychoterapeuty w Warszawie na Muranowie.
  Psycholog Jolanta Szczepaniak udziela konsultacji i pomocy psychoterapeutycznej w zakresie:
  • psychoterapia par
  • diagnoza psychologiczna
  • terapia uzależnień
  • psychoterapia rodzinna
  • psychoterapia par po zdradzie
  • leczenie depresji
  • leczenie nerwic i lęków
  • leczenie fonoholizmu
  • fobia pracy leczenie
  Zapraszam na spotkania terapeutyczne w trakcie których wspólnie poszukamy wyjścia z zaistniałej kryzysowej sytuacji.

  Data dodania: 15 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień mazowieckie, Magdalenka »

  Leczenie uzależnień mazowieckie, Magdalenka odbywa się w ośrodku Insieme - zajrzyj na stronę www tej placówki medycznej, działającej legalnie, i zapoznaj się z ofertą. W niej leczenie uzależnień mazowieckie, Magdalenka różnego rodzaju - uzależnień od narkotyków, uzależnień od alkoholu, uzależnień od hazardu, a także komputera, internetu. Odwyk to skuteczne rozwiązanie dla osób walczących z uzależnieniem - dzięki współpracy z doświadczonymi trenerami, psychoterapeutami, terapeutami współpracującymi z ośrodkiem, uczestnik odwyku jest w stanie zacząć nowe życie, życie wolne od uzależnień. Zapraszamy na stronę www - tam znajduje się więcej informacji odnośnie leczenia uzależnień mazowieckie, Magdalenka!

  Data dodania: 15 11 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki