Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'taxi kraków':

 • Aplikacja iTaxi.pl - zamów taxi online »

  Aplikacja mobilna iTaxi.pl na telefony Android, iPhone i Windows pozwala jej użytkownikom na bezproblemowe zamawianie taksówki online przy pomocy jednego kliknięcia. Umożliwia swoim użytkownikom śledzenie trasy taksówki, dzięki czemu wiedzą oni, gdzie pojazd się znajduje i kiedy dokładnie znajdzie się pod wskazanym adresem. Zespół iTaxi.pl sprawdza i weryfikuje stan techniczny i wizualny każdego pojazdu przed dodaniem go do systemu zapewniając wysoką jakość usługi zarówno klientom taksówki, jak i przewoźnikom.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ICAR Taxi - taxi Kraków »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się przewozową firmą, która całkowicie alternatywnie podchodzi do nabywcy, który skorzysta z naszych usług. Unikalność naszej oferty polega między innymi na tym, iż wszyscy pasażerowie przed zaczęciem kursu poznają od taksówkarza przybliżoną cenę kursu, dzięki czemu unika zdziwienia pod koniec jazdy. To jest dość innowacyjne podejście, na które próbujemy Państwa zwrócić uwagę. Ponadto nie mamy dodatkowych opłat za niedzielę czy święta, co zwielokrotnia Państwa oszczędności. Inne, konserwatywne firmy dodają nawet 50% ceny. Jesteśmy firmą, która zrewolucjonizowała cały rynek przewozowy i klienci nas za to chwalą. Nasza załoga z wieloletnim doświadczeniem, nieskazitelne podejście do każdego pasażera sprawia, że każdy raz korzystający z oferowanych usług klient będzie powracał i polecał nas innym. Naszym celem nie jest opróżnienie kieszeni pasażerów, niemniej jednak gwarancję komfortowego i bezpiecznego przejazdu w dobrej cenie. Polecamy każdemu zainteresowanemu nasze usługi, które oczywiście nie rozczarują. Firma ICARtaxi jest otwarta na biznesową współpracę z firmami, jak również też na świadczenie usług osobom indywidualnym. Polecamy zapoznanie się z naszym cennikiem na stronie firmowej taxi Kraków.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dwójki Radio-taxi Kraków »

  Zamawiasz właśnie taksówkę? Potrzebujesz bezpiecznie i ekspresowo trafić do danego punktu w Krakowie? Opisujemy ofertę firmy Radio Taxi Dwójki, jaka obejmuje obsługę kursów na terenie miasta Krakowa. Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych oraz firmy także instytucji. Prowadzimy obsługę konferencji, uroczystości oraz zjazdów. Zajmujemy się kompetentną obsługą każdego klienta. Podejmujemy się realizacji także nietypowych zamówień. Podajemy przesyłki, wykupujemy recepty, wykonujemy zakupy przez telefon także podajemy okolicznościowo kwiaty i prezenty. Posiadamy nowoczesną flotą pojazdów. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową Dwójek.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAŁOPOLSKI PRZEWOŹNIK TAXI RADIO KRAKÓW »

  Dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego transportu, Radio Taxi MPT proponuje ekspresowe przejazdy na obszarze całego Krakowa oraz okolic. Gwarantujemy, że o każdej porze dnia lub nocy dowieziemy klientów bezpiecznie w wybrane miejsce docelowe. Wybierz nas, jeżeli nie masz sprawdzonego kierowcy, który odwiezie Cię na ważne spotkanie biznesowe, konferencję albo wyjazd rekreacyjny. Możesz zamówić nasze taksówki także wtedy, kiedy organizujesz imprezę okolicznościową. Przyjedziemy o umówionej godzinie i odwieziemy wszystkich gości do domów. Komfortowe oraz klimatyzowane wnętrza naszych aut zapewniają wygodę także w czasie najdłuższych podróży. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko Taxi Kraków »

  Eko Taxi to najlepsza korporacja taksówkarska, oferująca swoim klientom nie tylko rozmaite usługi przewozów osobowych, ale i wiele dodatkowych usług różnego rodzaju. Eko Taxi Kraków oferuje różnorodne możliwości zamówienia taryfy - przez telefon, internet a także aplikację mobilną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług proponowanych przez Eko Taxi Kraków na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek