Strony związane z hasłem 'tarasy drewniane':

 • Deska »

  Drewno Vox: przydomowe place zabaw, zewnętrzne elewacje drewniane, tarasy drewniane. Też tarcica, więźba dachowa, deski tarasowe, boazeria drewniana i podbitka drewniana. Wyroby z drewna, produkty firmy Remmers, Legar, płyta OSB, deska podłogowa. Elementy konstrukcyjne - deska tarasowa, elewacja drewniana, parapety, deska boazeryjna i deska elewacyjna. Zapraszam po profesjonalne place zabaw, tarasy drewniane, stopnie, listwa podboazeryjna, tarcica i elewacje drewniane. Zalecenia montażowe i eksploatacyjne - poprawna elewacja Wymaga co kilka lat odnowienia.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewnomark Elewacje drewniane »

  Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości wyrobami z drewna, Zakład obróbki drewna DREWNOMARK w Rzeczyce k. Gliwic będzie najlepszym rozwiązaniem. Funkcjonuje w branży od 1996 roku i posiada rozległy wybór produktów z drewna. W ofercie odnajdziecie Państwo: boazerię modrzewiową, sosnową, świerkową, również w kształcie bala, a także wiele innych produktów. Specjalistyczne maszyny i odpowiednie sortowanie, pozwala ekonomiczne zarządzanie surowcem, który dostarczany jest przez stałych i zaufanych dostawców. Konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo to dodatkowe zalety Zakładu. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • IBERYS DESIGN tarasy drewniane »

  Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie, firma Iberys Design zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasza oferta to: zakładanie ogrodów, systemy automatycznego podlewania, instalacje odwadniające, oświetlenie ogrodowe, oczka wodne, fontanny, kaskady, tarasy, konstrukcje drewniane, zielone dachy, prace brukarskie, zakładanie trawników z siewu, z rolki, sadzenie i przesadzanie dużych drzew, aranżacje wnętrz, kompozycje z roślin doniczkowych, kwiatów ciętych, dekoracje świąteczne, pielęgnacja zieleni, inwentaryzacje dendrologiczne, gospodarka drzewostanem, projekty koncepcyjne, techniczne, odśnieżanie. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dombal »

  Marka Dombal od początku swego istnienia wiązana jest z rzetelnością i jakością. Natomiast witryna dombal.com.pl to swego rodzaju identyfikator jej działalności, który przybliża naszą bogatą ofertę w dziedzinie architektury drewnianej.
  Jesteśmy obecni w branży od wielu lat, zatem śmiało można powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swojej branży.
  Proponujemy wiele rozwiązań w zakresie drewna ogrodowego.
  Jeśli pragną Państwo swoją firmę wzbogacić o drewniany taras zapraszamy do nas! Eksperci z naszej firmy na pewno pomogą dobrać propozycje najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.
  nieustannie inwestujemy w swój rozwój, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dombal to potwierdzona przez wielu klientów jakość, nowatorskie idee, ugruntowana pozycja na rynku i gwarancja zadowolenia!

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA DREWNA taras z drewna »

  Przedsiębiorstwo Akademia Drewna zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie i Koszalinie. Nasza główna specjalizacja to montaż stolarki zewnętrznej. Oferujemy: montaż tarasów drewnianych, montaż elewacji drewnianych, tworzenie małej architektury ogrodowej, konserwację powierzchni drewnianych zewnętrznych oraz wykonywanie ogrodzeń drewnianych na specjalne zamówienie wzoru i rozmiaru. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firmy w Koszalinie czy też w Warszawie. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie. Pełna propozycja i więcej wiadomości zamieściliśmy na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vitis.net.pl »

  Przedsiębiorstwo Vitis to działający już od wielu lat wytwórca, dostawca i realizator elewacji drewnianych, okiennic drewnianych, żaluzji drewnianych oraz tarasów drewnianych. Swoją ofertę adresuje dla klientów indywidualnych oraz inwestorów. Proponowane przez nas wyroby z pewnością nie zawiodą oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców. Realizujemy zlecenia na obszarze całego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.vitis.net.pl

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki