Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'szpital':

1 · 2 · następna strona »
 • Licencje »

  Psycholodzy i psychiatra w ramach Poradni Psychologicznej i Poradni Psychiatrycznej w Szpitalu Wojskowym w Gliwicach we współpracy z gabinetem medycyny pracy prowadzą badania:
  - osób posiadających i posługujących się bronią ostrą i gazową
  - osób mających kontakt z materiałami wybuchowymi w obrocie cywilnym w tym górników strzałowych
  - osób mających kotnakt z materiałami wybuchowymi w obrocie wojskowym i policyjnym
  - osób prowadzących działalność gospodarczą związaną z obrotem materiałami wybuchowymi i obrotem bronią
  - kandydatów na stanowisko sędziego, prokuratora, syndyka, komornika, kuratora sądowego
  - kierowców wszystkich kategorii
  - kierowców skierowanych przez Policję za przekroczenie punktów
  - kierowców skierowanych przez Policję za jazdę pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych
  - kierowców sprawców wypadków komunikacyjnych
  - kandydatów na instruktorów i instruktorów prawa jazdy
  - górników i kandydatów na różne stanowiska ruchu podziemnych zakładów górniczych
  - kandydatów i pracowników w doborze na różne stanowiska wymagające badań psychotechnicznych
  - osoby ubiegające się o wydanie licencji oraz posiadające licencję:
  a) pracownika ochrony fizycznej
  b) pracownika ochrony technicznej
  c) detektywa
  d) inspektora transportu drogowego

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z artykułami dla dzieci i kobiet w ciąży »

  Serdecznie zapraszamy do sklepu przy ul. Radzyminskiej 129 w Warszawie gdzie znajdziesz wszystko dla twojego maluszka. Kupisz u nas wyposażenie do torby do szpitala dla dziecka i mamy.
  W swojej ofercie mamy niezbędne rzeczy których będziesz potrzebowała na dni w ciąży oraz pierwsze miesiące z twoim maleństwem.
  Jesteśmy firmą rodzinną, sami wychowujemy dwie cudowne bliźniaczkowie córunie.
  Przygotowania wyprawki zajęło nam sporo czasu i kosztowało sporo pieniędzy,
  ale jednocześnie podsunęło pomysł założenia sklepu internetowego,
  gdzie można byłoby kupić wszystkie niezbędne rzeczy w bardzo rozsądnych cenach.
  Atutem zakupów u nas jest fakt, ze można je odebrać osobiście, a wystawiony towar jest zawsze dostępny.
  Nie musisz biegać po różnych sklepach i płacić kilka razy za wysyłkę, zamów u nas satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski »

  Zapraszam Państwa do odwiedzenia strony internetowej mojej pracowni architektonicznej. Pracownia mieści się w Gliwicach i działa od 1991 roku. W trakcie naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie projektując wiele różnych obiektów budowlanych nie tylko w Gliwicach czy na Śląsku, ale też w innych rejonach Polski. Zajmujemy się tworzeniem projektów domów jedno i wielorodzinnych, sklepów, obiektów usługowo-biurowych, hoteli i hal przemysłowych. Wykonujemy też zlecenia na rzecz służby zdrowia takie, jak projekty przychodni, adaptacje pomieszczeń szpitalnych i ośrodków rehabilitacyjnych. Chętnie pracujemy dla klientów o nietypowych upodobaniach i opracowujemy projekty adaptacji starych obiektów. Z przyjemnością tworzymy również projekty wnętrz i zieleni zawsze szukając najlepszych rozwiązań. Nasza praca opiera się też na współpracy ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Opierając się na zdobytym doświadczeniu pomagamy naszym klientom, którymi są zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne, podejmować właściwe decyzje.
  Zachęcam też do zapoznania się z naszą twórczością artystyczną.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz Płaska Marek, notariusz Warchoł Elżbieta, notariusz Warchoł Zbigniew. Kancelaria Notarialna s.c. Szpitalna 8, lokal nr 6, 00-031 Warszawa 22 829 20 75, e-mail: plaskawarchol@notariusze.waw.pl
  Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:- sporządza akty notarialne,- sporządza poświadczenia,- sporządza protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,- spisuje protokoły,- sporządza protesty weksli i czeków,- doręcza oświadczenia,- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,- sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,- sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog - Łódź »

  Specjalista ginekolog-położnik, Łódź. Prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej. Przygotowanie do porodu. OMEGA Piotrkowska 17
  Ofertę usług medycznych łatwo można zweryfikować czytając opinie o lekarzu w internecie. Chyba najbardziej znanym serwisem jest "znanylekaz.pl"

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dlapacjenta.pl - odzież medyczna »

  Dlapacjenta.pl to sklep internetowy skierowany do klientów indywidualnych jak również do klientów instytucjonalnych. Dla każdej grupy klientów mamy do zaoferowania najwyższej jakości usługi oraz sprzęt medyczny. Dla klientów indywidualnych w szczególności polecamy zakupy z refundacją NFZ. Praktycznie bez wychodzenia z domu przywieziemy pieluchy, pieluchomajtki, cewniki, worki do zbiórki moczu na wskazany adres. Jest to duże ułatwienie dla osób chorych oraz dla opiekunów którzy więcej czasu mogą poświęcić pacjentowi, a nie robieniu zakupów.Dla firm polecamy odzież medyczną własnej produkcji. Nasz zakład krawiecki działa od 2000r. cały czas ulegając szybkiemu rozwojowi. Początkowa niewielka produkcja osiągnęła w tym momencie pokaźne rozmiary i możemy poszczycić się tym, że w naszej odzieży medycznej chodzą pielęgniarki, lekarze, studenci z całej Polski. Oferta naszego sklepu to również kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt medyczny przychodni i szpitali. Specjalizujemy się w sprzedaży środków do dezynfekcji. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent tkanin »

  Producent pościeli zdrowotnej – Korprint.
  Klientem dla producenta tkanin pościelowych Korprint może być każdy- nieważne, czy z regionu łódzkiego, czy z obszaru całej Polski.
  Korprint to producent tkanin pościelowych.
  Zamówić tkaninę mogą Państwo telefonicznie lub mailowo czy osobiście w firmie.
  Część oferty znajdzie się również na stronie WWW Korprint.
  Wśród produkowanych rodzajów tkanin pościelowych możemy wyróżnić pościel satynową oraz pościel Itaka.
  Tkaniny pościelowe Korprint to marka, styl i jakość.
  Materiały na pościel znajdują zastosowanie jako pościel dla hoteli i domów oraz pensjonatów.
  Producent specjalizuje się także w szyciu pościeli oraz zaopatrzeniu w pościelowe materiały szpitali i hospicjów oraz hoteli.
  Skóra, która przykryta jest pościelą bawełnianą może oddychać i nie poci się.
  Zamówić można tkaniny poprzez stronę WWW, mailowo lub telefonicznie.
  Drukowanie tkanin również wchodzi w zakres usług.
  Ciuszki, pościele i skarpetki z powodzeniem sprzedawane są na rynku krajowym.
  Oferta produktów dla domu, ale również dla hoteli i szpitali dostępna jest na stronie producenta pościeli.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dyżur pediatryczny - Medicover »

  Nowoczesny prywatny szpital dziecięcy w Warszawie, Rzeczypospolitej 5. Pełna diagnostyka i leczenie. Najwyższe standardy w Polsce. Wysoce wykwalifikowana kadra medyczna plus świetnie wyposażony oddział pediatryczny (dyżur non–stop). Rotawirus? Usunięcie migdałków? Odchudzanie dzieci? Przepuklina u niemowlaka, stulejka… wszystkie zabiegi i operacje, których potrzebuje Twoje dziecko wykonuje Medicover.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • AurePio »

  AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Głównymi klientami spółki są krajowe zakłady produkujące nawozy, hurtownie artykułów rolnych i mieszalnie nawozów. Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne. Polifoska oferta Firma reprezentuje sektor rolniczo-chemiczny specjalizując się w chemii przemysłowej. Trzon oferty stanowi chlorek potasu, saletra amonowa, sól drogowa, mocznik, fosforan amonu oraz inne popularne nawozy. Firma posiada bardzo duże doświadczenie działając w branży od 1993 roku.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • April Polska Service »

  Spółka April Polska Service proponuje atrakcyjne ubezpieczenia podróżne obejmujące cały świat. Firma April International to ponad 35 lat doświadczenia, oddziały w 37 krajach świata, całodobowe centrum pomocy, wielojęzyczna obsługa, jak i również wiele innych udogodnień. Naszymi partnerami są kompetentni usługodawcy (szpitale, rzeczoznawcy, prawnicy i inni).

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze chodziki rehabilitacyjne »

  Dobry chodzik rehabilitacyjny to podstawowa pomoc w poruszaniu się osób nie w pełni sprawnych, które mają kłopoty z samodzielnym chodzeniem i przemieszczaniem się zarówno w domu jak i poza nim. Na rynku polskim w chwili obecnej jest wiele sprzedawców oferujących mniej lub bardziej zaawansowany sprzęt dla osób niepełnosprawnych. To co wyróżnia SklepikSeniora na tle innych podobnych bytów internetowych to profesjonalne doradztwo przed zakupem i wsparcie po sprzedaży. Jako profesjonalny sklep internetowy gwarantujemy, że dostępne u nas chodziki rehabilitacyjne i inwalidzkie są najwyższej jakości i pochodzą od uznanych producentów sprzętu rehabilitacyjnego. Produkty te sprawdzone zostały pod kątem funkcjonalności i posiadają odpowiednie certyfikaty, dopuszczające do użytkowania zarówno w domu, jak i w warunkach szpitalnych. Chodziki dostępne w ofercie wykonane są ze stali, są wówczas cięższe i nadają się dla osób tęższych lub z aluminium są tedy idealne do poruszania po domu, są łatwe w manewrowaniu - idealne dla osób o drobnej posturze. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt - jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail 7 dni w tygodniu!

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • SANIPOL SPÓŁKA Z O.O. MIĘDZYRZECZ »

  Zakład produkcyjny Sanipol znajduje się w Międzyrzeczu. Nasza firma stale współpracuje z klientami prywatnymi, firmami oraz instytucjami z całej Polski. Jesteśmy jednym z wiodących producentów nowoczesnych systemów zabudowy pomieszczeń sanitarnych. Oferujemy kabiny sanitarne, które są powszechnie wykorzystywane w przychodniach, szpitalach, szkołach, urzędach lub biurach. Drugim profilem naszej działalności jest produkcja różnego typu przebieralni, blatów, okładzin ściennych i szafek basenowych. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy wyłącznie sprawdzone i efektywne komponenty. Dbamy o szczegóły oraz jakość naszych usług. Zapraszamy na witrynę www.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ANNA BARBARA KLUZ-KOWAL »

  Gabinet ginekologiczny w Białymstoku prowadzi Anna Kluz-Kowal. Lekarz Anna Kluz-Kowal jest pracownikiem Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Przyjmuje pacjentów w poniedziałki, środy, czwartki także soboty w godzinach od 15:30 do 17:30. Przeprowadza badania ginekologiczne, takie jak USG piersi, cytologia, mammografia, badania profilaktyczne i położnicze. Poza tym prowadzi leczenie chorób wirusowych także bakteryjnych i robi zabiegi chirurgiczne. Zajmuje się prowadzeniem ciąży. Informacje o gabinecie ginekologicznym przekazuje na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • INTERGO odzież ochronna bhp »

  Podstawowy profil działalności firmy P.P.H.U. Intergo to sprzedaż odzieży roboczej, obuwia ochronnego oraz sprzętu z zakresu BHP. Właściwy strój stanowi bardzo często o komforcie, a przede wszystkim bezpieczeństwie wykonywanej pracy. Oferujemy produkty ochrony głowy, w tym słuchu, dróg oddechowych, oczu i twarzy. Nasza propozycja skierowana jest do firm różnych branż: przemysł, budownictwo, branża spożywcza, chemiczna i wiele innych. Zaopatrujemy także punkty usługowe oraz firmy sprzątające, a także szpitale. Wszystkie oferowane przez nas artykuły spełniają wszystkie normy oraz posiadają wymagane atesty. Prowadząc naszą działalność od wielu lat stale poszerzamy naszą propozycję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr. Olender »

  Chirurgia plastyczna na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i zadowolenia klientów tylko w klinice doktor Anny Olender w Żarkach Letnisko. Przeprowadzamy operacje piersi, liposukcję oraz korektę nosa. W naszym szpitalu znajdziesz również zabiegi medycyny estetycznej oraz doświadczonego laryngologa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Okulistyki »

  W Centrum Okulistycznym dr Marcinkowskiego w Bydgoszczy diagnozowani i leczeni są pacjenci cierpiący na jaskrę, zaćmę i schorzenia siatkówki, a w szczególności AMD. Placówka skupia w sobie zarówno poradnię okulistyczną, jak i szpital chirurgii jednego dnia. Wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia zarówno diagnostykę ambulatoryjną, jak również wykonywanie zabiegów oraz różnego rodzaju operacji. Oprócz tego, pacjenci mogą kupić w niej zarówno okulary, jak i soczewki kontaktowe. Szczegółowe informacje na ten temat świadczonych w centrum usług, są opublikowane na jego witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niechrap.pl - pozbądź się chrapania »

  Na stronie szpitala Medicover można zapoznać się z szeregiem dolegliwości, które łączą się z chrapaniem, jak wieczne przemęczenie i senność, nerwowość, a nawet depresja, dolegliwości układu oddechowego oraz krwionośnego. Ponadto strona opisuje metody diagnostyki przyczyn chrapania, jak badanie polisomnograficzne oraz badanie ApneaGraph, jak również tomografia i ocena endoskopowa. Na stronie można też znaleźć metody leczenia chrapania, na przykład operacje migdałków czy przegrody nosowej oraz zmianę trybu życia na bardziej aktywny fizycznie.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schima Złączki śrubowe »

  Polecamy Państwu usługi wiodącej instytucji Schima, która specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu osprzętu elektrycznego oraz oświetlenia przemysłowego. Proponujemy szereg produktów przeznaczonych dla instalatorów, developerów, hurtowni elektrycznych, szpitali, przemysłu bądź budujących dom oraz mieszkanie. Pośród nich m.in. wysokiej sali systemy przywoławcze, oprawy i panele nadłóżkowe, gniazdka elektryczne, włączniki i wiele innych. Dowodem na nasz profesjonalizm jest współdziałanie z największymi europejskimi fabrykantami oraz nieprzerwane podnoszenie umiejętności. Stale służymy profesjonalnym doradztwem i terminowo realizujemy zamówienia. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • FHU CLEAN WORLD wywóz nieczystości »

  Opisujemy klientom Clean World. Przedsiębiorstwo działa w branży od 1991 roku. Dużą uwagę przywiązuje do kompleksowej również profesjonalnej realizacji prac. W ramach pełnej oferty polecamy fachowe roboty koparką i ładowarką. Przyjmujemy zamówienia na kompleksowe prace transportowe. Wykonujemy wywóz nieczystości stałych również płynnych. Poza tym wykonujemy sortowanie odpadów również skupujemy surowce wtórne. Clean World pielęgnuje i oczyszcza tereny zieleni. Nasi klienci to sądy, szpitale wojskowe, cmentarze plus szpitale, parki, firmy remontowo-budowlane. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Zapraszamy serdecznie odwiedzin strony internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DOBRY SERWIS sprzątanie domów warszawa »

  Firma Dobry Serwis powstała w 2007 roku z myślą o zaświadczaniu kompetentnych usług z obszaru czyszczenia powierzchni biurowych. Posiadamy doświadczenie oraz współczesny sprzęt, jaki zapewnia nam sprzątanie wielu przestrzeni. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur, hoteli, apartamentowców oraz mieszkań firmowych, szpitali oraz klinik, szkół, hal, magazynów, fabryk, wspólnot mieszkaniowych, salonów samochodowych, domów oraz mieszkań prywatnych, a także wszystkich innych obiektów przydatności publicznej. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą usługę czystościową, także szereg usług specjalistycznych. Po szczegóły zapraszamy na stronę WWW.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek