Strony związane z hasłem 'szkolenie':

« poprzednia strona · 2
 • PIMIK szkolenia Wrocław »

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą we Wrocławiu jest znany z prowadzenia szkoleń dotyczących przygotowania lekarzy do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Mają one ponadto intensyfikowanie ich wiedzy w tym obszarze. zapewnione kursy dotyczą m.in. rollerów medycznych, kwasów medycznych, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej, nici hialuronowych, botoxu, wypełniaczy, a także mezoterapii igłowej. W przypadku zainteresowania nimi, prosimy o zapisy za pośrednictwem strony internetowej, na jakiej odnajdą Państwo ponadto szczegółowe wiadomości dotyczące kursów.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • THE McKENZIE bóle kręgosłupa »

  Instytut McKenziego posiada swoje kliniki w przeróżnych krajach. W Polsce jego certyfikowana placówka mieści się w Poznaniu. Zajmuje się schorzeniami kręgosłupa takimi jak rwa kulszowa, dyskopatia albo zwyrodnienie, które dotyczą coraz szerszej części społeczeństwa w naszym kraju. W klinice działają dyplomowani terapeuci, którzy diagnozują pacjentów z bólem kręgosłupa. Badania polegają na poznaniu źródła przypadłości oraz zwalczaniu jej przyczyn, a nie tylko objawów. Terapia polega na wdrożeniu specjalnie dopasowanego do danego pacjenta ćwiczenia, jakie spowoduje błyskawiczne zredukowanie lub zupełną likwidację bólu. Więcej o metodzie McKenziego dowiesz się na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STYL-STUDIO kurs przedłużanie rzęs »

  Styl Studio z Łodzi, będące jednostką kształcenia ustawicznego, wraz z Warszawską Izbą Rzemieślniczą, zapraszają Państwa do skorzystania z propozycji kursów zawodowych, jakie mają za zadanie przygotować kursantów do pracy w zawodach wizażystki, kosmetyczki i fryzjerki. Styl-Studio zapewnia opiekę doświadczonych oraz rzetelnych nauczycieli, poszerzone zajęcia teoretyczno-praktyczne, materiały oraz kompleksową pomoc w przygotowywaniu do egzaminu czeladniczego. Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem kursów mających na celu polepszenie skuteczności szukania pracy. Szczegółowe informacje mieszczą się na naszej stronie internetowej. zachęcamy Państwa do kontaktu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia suse linux oraz szkolenia unix »

  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA od długiego czasu z sukcesem prowadzi szkolenia suse linux oraz szkolenia windows server 2012, a także szereg innych kursów z zakresu IT w całej Polsce. Wysokiej jakości kadra trenerów oraz dobrze wyposażone sale komputerowe powodują, że jesteśmy niezwykle znanym ośrodkiem szkoleniowym w całej Polsce. Zakres naszej oferty to również autorskie szkolenia eset oraz innych rozwiązań informatycznych dla dużych przedsiębiorstw, instytucji i osób indywidualnych. Jeśli masz potrzebę, aby nabyć dodatkową wiedzę, zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe nawiąż z nami współpracę już dziś!

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Google AdWords »

  Doświadczeni trenerzy SEM Academy oferują praktyczny kurs AdWords, który w przystępny sposób pokazuje jak efektywnie dobierać słowa kluczowe na stronę www oraz tworzyć skuteczne kampanie AdWords. Firma prowadzi także nowatorskie szkolenie z zarabiania przez Internet, w którym odkrywa sekrety generowania zysków w sieci.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm »

  Szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zorganizuje szkolenie Prawo Pracy lub inne? Dom-wiedzy.pl ma ofertę dla ciebie! Szkolenia Prawo Pracy, szkolenia z Ochrony Danych Osobowych, szkolenia Kadry i Płace, kurs Kadry i Płace – Warszawa – to tylko niektóre ze szkoleń jakie ma w swojej ofercie Dom Wiedzy. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, której eksperci skutecznie podniosą kwalifikacje twoich pracowników. W ofercie są także sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Metro - Szkolenie BHP »

  Metro to firma, która zajmuje się szeroko rozumianym pojęciem bezpieczeństwa higieny pracy, w swojej ofercie ma takie usługi jak szkolenie BHP, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie przeciw pożarowe, jak również ocena ryzyka zawodowego. Wykwalifikowana kadra dydaktyków, sprawi, że nawet najmniej zainteresowany słuchacz, będzie pragnął zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie pracy. BHP Szkolenia, to nie jedyne usługi, jakie firma realizuje - skorzystać mogą Państwo również ze szkoleń z pierwszej pomocy przedlekarskiej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów warszawa »

  Decyzja o posiadaniu psa musi być decyzją poważną, nie jedynie krótkotrwałym kaprysem czy nieprzemyślanym urodzinowym podarunkiem. Musimy zdawać sobie sprawę, że jest to zobowiązanie na wiele lat – częstokroć dziecinnie w duchu liczymy, że na zawsze – a zatem należy podjąć je z pełną świadomością i uczciwością tak wobec siebie, jak i w obliczu zwierzaka, którego potrzebujemy mieć za kamrata codziennego życia. To samo dotyczy samego szkolenia i decyzji o tym, czy się go podejmujemy i w jakiej formie ma ona zgłębiać: czy ma to być trening indywidualne, czy raczej grupowe, a nade wszystko czego od takiego szkolenia oczekujemy.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • SPAWSYSTEM Kurs elektroda otulona Kostrzyn »

  Z ogromna przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy SPAWSYSTEM, której siedziba znajduje się w Kostrzynie nad Odrą. Zajmujemy się kontrolą jakości w branży spawalniczej, przeprowadzaniem szkoleń, przedłużaniem uprawnień i prowadzeniem dokumentacji w naszej dziedzinie. Priorytetem dla nas jest najwyższa jakość świadczonych usług a także odpowiedzialność, dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników i inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować albo zapoznać się ze szczegółami oferty, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kelnerskie »

  Kursy kelnerskie Warszawa zrobisz w H&R System. Jeżeli marzy Ci się praca w gastronomii, na stanowisku kelnera, warto byś zrobił kursy kelnerskie i przygotował się do swojej pracy. Zostań profesjonalnym kelnerem i udaj się na szkolenia i kursy do H&R System - wybierz pakiet szkoleń gastronomicznych, które Cię interesują, lub te które powinien przejść każdy kelner. Zainwestuj w swoją przyszłość zawodową.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa »

  LanPulse Warszawa zaprasza wszystkie osoby zainteresowane kursem ccna. Warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie stronie www - korzystna oferta na kurs cisco ccna, który organizuje ta Akademia Warszawa, woj. mazowieckie! Zapisz się na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo i zyskaj certyfikat!

  Data dodania: 06 04 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki