Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • Big-Bud Elektro światłowody łódzkie »

  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez Big - Bud - Elektro z siedzibą w Łodzi. Specjalizujemy się w usługach z zakresu elektro - energetyki. Działamy w obszarze systemów niskoprądowych, niskonapięciowych, średnich oraz wysokich napięć, automatyki przemysłowej, elektrowni wiatrowych i fotowoltaiki. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, jaki usprawnia i udoskonala naszą pracę. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny czy też mailowy. Więcej wiadomości oraz pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursal kursy na spawacza Bydgoszcz »

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSAL z Nakły nad Notecią zaprasza na szkolenia oraz kursy zawodowe. Przygotowujemy naszych klientów do pracy w wielu zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Organizujemy m. in. szkolenia dla spawaczy i kursy dla operatorów ciężkich maszyn budowalnych i drogowych. Ponadto kształcimy specjalistów do oprogramowania i obsługi obrabiarek CNC. W naszym ośrodku można zdobyć również kwalifikacje technika rolnika czy technika handlowca. Uzupełnieniem naszej oferty jest propozycja edukacji dla dorosłych w szkołach policealnych oraz liceach ogólnokształcących. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NORD WALK kije trekkingowe spokey »

  Przedstawiamy Państwu Wrocławską Szkółkę Nordic Walking „Nord Walk”. Organizujemy szkolenia dla osób początkujących i zaawansowanych. Trenujemy w najpiękniejszych parkach Wrocławia. Oferujemy karnety na 4, 8 lub 12 treningów, które można zakupić u instruktora lub poprosić o wysyłkę. Wypożyczenie kijków na treningu jest bezpłatne. Proponujemy również usługi dla firm, stowarzyszeń czy grup zorganizowanych. Nasi trenerzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy służą pomocą i doradztwem. Zapraszamy na stronę internetową, na której mieści się pełna oferta oraz więcej wiadomości o naszej firmie.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia suse linux oraz szkolenia unix »

  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA od długiego czasu z sukcesem prowadzi szkolenia suse linux oraz szkolenia windows server 2012, a także szereg innych kursów z zakresu IT w całej Polsce. Wysokiej jakości kadra trenerów oraz dobrze wyposażone sale komputerowe powodują, że jesteśmy niezwykle znanym ośrodkiem szkoleniowym w całej Polsce. Zakres naszej oferty to również autorskie szkolenia eset oraz innych rozwiązań informatycznych dla dużych przedsiębiorstw, instytucji i osób indywidualnych. Jeśli masz potrzebę, aby nabyć dodatkową wiedzę, zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe nawiąż z nami współpracę już dziś!

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hydrografika »

  Jeśli interesujesz się hydrografiką to zapraszamy na kursy organizowanie przez naszą firmę. Kurs z hydrografiki organizowane systematycznie pozwolą zgłębić tą technikę druku wodnego. Kursy takie dają możliwość poznania dogłębnie technik transferu wodnego na najlepszym sprzęcie. Zachęcamy do odwiedzi naszej strony www.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Biznesowy »

  Trener biznesu Marcin Osman jako doświadczony przedsiębiorca stara się pomagać innym w rozwinięciu swojego biznesu, jak i prezentuje jak wybrnąć z sytuacji, które są bardzo nieproste. Prawie każdy przedsiębiorca wie jak ciężko jest kierować swoją spółką, niestety nierzadko zdarzają się sytuacje, z których nieprosto znaleźć racjonalne wyjście. Coaching biznesowy jest skierowany do osób, które mają kwestie albo chcą wiedzieć jak radzić sobie w późniejszym czasie z różnymi zawikłanymi sprawami biznesowymi. Prawie każde szkolenie, wykład czy wykład jest nakierowane na dokładnie sprecyzowane sprawy (na przykład nauka negocjacji czy technik sprzedaży). Dzięki odpowiedniemu doborowi tematycznemu żadna osoba ze słuchaczy nie wyjdzie znudzony z takich zajęć, gdyż w każdym momencie wyniesie z nich jakieś ciekawe rozwiązania, które w przyszłości będzie mógł wykorzystać w własnej spółce.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trainingfields.com »

  Training Fields to platforma, która dostarcza innowacyjnych technologicznych rozwiązań wszystkim, którzy zainteresowani są prowadzeniem profesjonalnej działalności w zakresie e – learningu. Oferujemy szansę organizacji, jak również prowadzenia konferencji, szkoleń, kursów, wykładów i innych form edukacyjnych na żywo z dostępem do szerokich narzędzi umożliwiających wchodzenie w interakcje ze słuchaczami. Tym zaś, którzy poszukują ciekawych kursów oraz szkoleń jako słuchacze, zapewniamy dostęp do szerokiego wyboru zajęć edukacyjnych w różnorodnej tematyce. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz się dowiedzieć, jak działa nasz serwis, po prostu zajrzyj na naszą stronę www. Znajdziesz tutaj szczegółowe dane wraz z cennikiem i danymi kontaktowymi do naszych przedstawicieli.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów – Safter.pl »

  Safter jest nowoczesnym narzędziem korzystającym z nowych technologii, które w właściwy sposób optymalizują sposób prowadzenia auta. Wśród funkcji usługi znajdziemy system monitorowania jazdy, dopasowanych do jazdy eko-porad, a także narzędzia, która wymuszać będzie na kierowcy oszczędne eksploatowanie benzyny jak i samego pojazdu. Usługa skierowana jest zarówno dla klienta indywidualnego, jak i dla przedsiębiorstw korzystających z samochodów firmowych. Eko-driving wpływa także pozytywnie na nasze środowisko.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Unijne »

  Europoint - Firma szkoleniowa z Krakowa zajmująca się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń z tematyki Unijnej. Naszym sztandarowym szkoleniem jest "Specjalista ds. projektów unijnych". Zajmujemy się także wspieraniem projektów dotowanych zarówno w zakresie merytorycznym i finansowym. Europoint to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń z pozyskiwania dotacji unijnych i doradztwa. Prowadzimy szkolenia z tematyki zarządzania projektami unijnymi Prowadzimy także szkolenia z komercjalizacji, innowacji, a ponadto zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do podmiotów prywatnych, pracowników uczelni, pracowników urzędów,pracowników organizacji i stowarzyszeń. Europoint realizuje szkolenia według Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Przyznano nam znak jakości MSUES 42/2014.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Zielona Góra »

  Potrzebujesz zdobyć konkretne umiejętności, jakie pomogą Ci zaistnieć na rynku pracy? Skorzystaj z wyjątkowej oferty edukacyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Prestige w Zielonej Górze, jakie od kilku lat szkoli profesjonalistów w takich zawodach, jak kosmetologia, wizaż, biomasaż, administracja, BHP jak również opiekunowie środowiskowi. Nasze zajęcia odbywają się w luksusowym budynku w centrum miasta, do jakiego bez problemy dostaniesz się z dworca PKS i PKP. W skład naszej bazy dydaktyczno-lokalowej wchodzą klimatyzowana aula wykładowa, sale ćwiczeń, pracownie komputerowe jak również seminaryjne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, w tym notebookami, kamerami jak również rzutnikami. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą wyjątkową propozycją, wejdź na stronę ck-prestige.pl i dowiedz się o nas więcej.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustroń »

  Najpiękniejszym miastem Beskidu Śląskiego jest bez wątpienia Ustroń. Rzesza turystów co roku odwiedza to malownicze miasto położone na południu Polski. Atrakcyjne tereny spacerowe, szlaki turystyczne, trasy narciarskie z wyciągami to wszystko sprawia, że tutaj aż chce się wracać o każdej porze roku. Noclegi Ustroń są położone tuż przy górze Czantoria, z dala od zgiełku miasta w Ustroniu-Polanie. Tanie noclegi Ustroń to budynek z dwoma piętrami otoczony wielkim ogrodem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nocleg w komfortowych warunkach dla rodzin z dzieźmi, znajomych, przyjaciół, par, osób samotnych zarówno młodszych jak i tych starszych. Lubisz aktywny wypoczynek? Odwiedź nas, możesz skorzystać z przepięknych górzystych terenów. Szkolenia Ustroń to specjalna oferta dla firm, posiadamy klimatyzowaną salę szkoleniową. Na jej wyposażeniu znajduje się profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłaśniający niezbędny do przeprowadzania szkoleń. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do Ustronia.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strzyżenie Maltańczyka Warszawa »

  Maltańczyki to jedna z najstarszych ras świata. Nie wszyscy o tym wiedzą ale to stwierdzenie jest prawdziwe. Początki sięgają starożytnego Rzymu, Egiptu więc są to czasu bardzo odległe. Posiadając taka długą historie dbanie o maltańczyka to podstawa.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Google AdWords »

  Doświadczeni trenerzy SEM Academy oferują praktyczny kurs AdWords, który w przystępny sposób pokazuje jak efektywnie dobierać słowa kluczowe na stronę www oraz tworzyć skuteczne kampanie AdWords. Firma prowadzi także nowatorskie szkolenie z zarabiania przez Internet, w którym odkrywa sekrety generowania zysków w sieci.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum nauczania języka rosyjskiego »

  Pragniesz swobodnie posługiwać się językiem rosyjskim? Pomoże Ci w tym Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie! Szkoła ta przyszykowała dla Państwa szeroki wachlarz kursów grupowych, jak również indywidualnych. Organizuje ona między innymi intensywne kursy semestralne bądź wakacyjne, specjalistyczne kursy dla biznesu, konwersacje na różnych poziomach zaawansowania jak i przygotowanie licealistów do egzaminu maturalnego. Centrum prowadzi oprócz tego kurs przygotowujący do egzaminu państwowego TRKI. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy zadbają o przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce. Na stronie internetowej mogą Państwo dowiedzieć się więcej o działalności centrum.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Norma szkolenia »

  Najlepsze programy do kosztorysowania norma tylko w firmie Norma. Oferujemy zarówno dostarczenie oprogramowania typu norma standard, norma expert jak i norma pro oraz dostarczamy szkolenia norma standard. Dlatego jeżeli interesują Ciebie najlepsze programy do kosztorysowania, niezbędny jest system Norma Gdynia to wybieraj usługi Penta

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Intra-Biznes - szkolenia menadżerskie »

  Każdy manager osiąga swoje cele dzięki właściwej komunikacji ze swoimi pracownikami. Liczą się tu nie tylko zachowania, ale również sposób myślenia, czy reagowania, dlatego powstały profesjonalne szkolenia menadżerskie. Co dzięki takim warsztatom może osiągnąć każdy manager? Przede wszystkim dowiedzieć się, w jaki sposób słuchać, inspirować innych ludzi, rozmawiać z nimi, a także na nich wpływać. Szkolenia menadżerskie pozwalają poznać wiele nowoczesnych technik, które skutecznie pozwolą nam osiągnąć wyznaczone cele.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm »

  Szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zorganizuje szkolenie Prawo Pracy lub inne? Dom-wiedzy.pl ma ofertę dla ciebie! Szkolenia Prawo Pracy, szkolenia z Ochrony Danych Osobowych, szkolenia Kadry i Płace, kurs Kadry i Płace – Warszawa – to tylko niektóre ze szkoleń jakie ma w swojej ofercie Dom Wiedzy. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, której eksperci skutecznie podniosą kwalifikacje twoich pracowników. W ofercie są także sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Metro - Szkolenie BHP »

  Metro to firma, która zajmuje się szeroko rozumianym pojęciem bezpieczeństwa higieny pracy, w swojej ofercie ma takie usługi jak szkolenie BHP, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie przeciw pożarowe, jak również ocena ryzyka zawodowego. Wykwalifikowana kadra dydaktyków, sprawi, że nawet najmniej zainteresowany słuchacz, będzie pragnął zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie pracy. BHP Szkolenia, to nie jedyne usługi, jakie firma realizuje - skorzystać mogą Państwo również ze szkoleń z pierwszej pomocy przedlekarskiej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach »

  Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach zyskała popularność na całym świecie, ciesząc się opinią skutecznego narzędzia. Wystarczy wspomnieć, iż materiały na temat TSR zostały przetłumaczone na 14 języków. W Polsce zagadnienia dotyczące TSR propaguje,poprzez szkolenia, Centrum Rozwiązań. Nasza oferta dostępna jest na łamach firmowej witryny internetowej. Serdecznie zachęcamy Państwa do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • EDUKATOR kurs na wózki widłowe świecie »

  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Edukator zajmującą się prowadzeniem szkoleń oraz kursów. Nasza firma powstała w 2007 roku w Grudziądzu. Oferujemy kursy: specjalistyczne, językowe, komputerowe, przedsiębiorczości, biznesu, dla kobiet, dla mężczyzn oraz wiele innych. Wydajemy zaświadczenie ukończenia kursu wystawione przez Dyrektora, zgodne ze wzorem Ministra Edukacji i Nauki. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »