Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli »

  Na polecanej stronie można znaleźć rozmaitego gatunku informacje, użyteczne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zafrapować wiele osób wchodzących na witrynę są kursy dla dyrektorów szkół, które są tworzone według sugestii sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Należy mieć na uwadze, że jedynie takie szkolenia oświatowe, jakie spełniają wymagane warunki, są uznawane przez władze edukacyjne – prezentowany kurs należy do tych, które będą świetną inwestycją dla przyszłego kierownika albo wicedyrektora szkoły. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy przedłożyć podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy ze stopniem nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim programie nie tylko konieczne przedmioty, lecz także dużo zajęć wspierających, przydatnych w pracy dyrektora – osoby, jakie będą brać udział w kursie poznają m.in. elementy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie jednostką oświatową, praktykę kierowniczą czy problemy dotyczące reklamy szkoły. Warto pamiętać, że w przypadku awansów na dyrektora przydatne są wyłącznie kursy doskonalące dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają określone wymagania.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Pisanie prac Śląsk to profesjonalna usługa oferowana przez biuro szkoleniowe Subito, które zajmuje się pisaniem prac dyplomowych, magisterskich czy też zaliczeniowych. Nasza kadra zapewnia Państwu poprawnie napisaną pracę tematyczną, która zostanie napisana z zachowaniem terminu i poprawnością merytoryczną. Ponadto nasza oferta mieści w sobie prowadzaniem kursów, szkoleń i korepetycji, a w tym prowadzimy korepetycje rachunkowość. Korepetycje rachunkowość cieszą się szczególną popularnością wśród uczniów i studentów, którzy napotkali na trudności w czasie swojej nauki zagadnień z księgowości i rachunkowości. Zapraszamy do współpracy, jak i do składania zapytań ofertowych. Nasi specjaliści z zakresu księgowości, którzy udzielają korepetycji z rachunkowości, na co dzień zajmują się profesjonalnym prowadzeniem księgowości wielu firm, co stanowi usługę naszego biura rachunkowego Tarnowskie Góry. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry mieści się w gmachu naszej firmy i prowadzi kompleksową obsługę księgową firm, począwszy od prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, aż po rozliczanie podatków i wypełnianie spraw kadr i płac. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie techniki sprzedaży »

  Skuteczność szkolenia w zakresie polepszenia wyników sprzedaży, zależy w dużej mierze od prowadzącego dany trening. Firma Gamma stawia na doświadczonych trenerów, którzy operują wiedzą merytoryczną i praktyczną. Stąd nasza misja: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Bazując na skutecznych sposobach budowania kontaktu z klientem i znajomości profilu psychologicznego odbiorcy oraz jego potrzeb, staramy się pokazać jak podnieść efekty sprzedaży. Łącząc wiedzę merytoryczną z podstawami psychologii uczymy osiągania satysfakcjonujących rezultatów w kontakcie z klientem. Zobacz nasze szkolenia sprzedażowe.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • NTG Łódź audyt oprogramowania »

  Człowiek bez umiejętności obsługi komputera i kilku fundamentalnych programów czuje się we współczesnym społeczeństwie wykluczony. Warto temu zapobiegać i opanować te umiejętności, by otworzyć sobie nowe okno na świat. NT Group zaprasza na kursy do siebie. Nauczają i początkujących i zaawansowanych. Uczą podstaw obsługi komputerów, a także doskonalą już posiadane kwalifikacje. To jednak tylko część ich działalności, NT Group zajmują się także kompleksową obsługą wizerunku firm w internecie, opiekują się także systemami, sprzętem, oprogramowaniem a także projektowaniem sieci komputerowych dla firm. Na zlecenie podejmą się też audytu legalności oprogramowania i bezpieczeństwa komputerów firmowych. Więcej informacji o firmie na stronie:

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Skorzęcin – konferencje i noclegi. »

  Hotele po całym kraju posiadają w swojej ofercie taki punkt, jak sala konferencyjna. Wielkopolska nie wyjątek. Proponujemy Państwu komfortowe i wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne na terenie Wielkopolski. Bogato wyposażone, klimatyzowane, jasne, perfekcyjne na różnorodne kursy. Niemniej jednak to nie wszystko! W spisie naszych usług znajdziecie Państwo też noclegi Skorzęcin, absolutnie wygodne i niedrogie, dla pracodawców i pracowników. Wyłącznie u nas da się zorganizować efektywne szkolenia Wielkopolska połączone z niezapomnianym spotkaniem integracyjnym. Zapraszamy na naszą witrynę www, gdzie zrobiliśmy specjalne propozycje i promocje dla przedsiębiorstw i korporacji. Nie czekaj, już dziś zarezerwuj sale szkoleniowe! Przewidujemy rabaty dla stałych Klientów.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mutyzm wybiórczy »

  W naszej Poradni Terapii Mutyzmu zajmujemy się problemami dzieci uwzględniając również rodziców. Mutyzm wybiórczy i nieśmiałość u dziecka to objawy, które trzeba kontrolować i mieć nad nimi przewagę. Atutem naszej specjalistycznej poradni są specjalistyczny stosunek, konsultacje, szkolenia i interwencje dzieci, które chorują na mutyzm. Pokazujemy czym się różnią nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja pomaga dzieciom, a także rodzinom, które walczą z tym problemem. Jako pierwszy ośrodek w Polsce świetnie radzimy sobie z leczeniem pacjentów w zgodzie z nowoczesnymi zasadami i standardami etyki. Profesjonalni specjaliści zapewniają perfekcyjną opiekę, a także pomoc, która rzutuje na przyszłość dzieci, a także na ich prawidłową komunikację ze światem.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Behap - Kursy do pracy »

  Obecnie niesamowicie ciężko jest znaleźć dobrą pracę, ale firma Behap s.c świadczy kursy oraz szkolenia niezbędne do podjęcia pracy w ciekawych zawodach. Nie mamy jednej siedziby, tylko mamy mnóstwo oddziałów które są w największych miastach w Polsce. Spośród oferowanych kursów największą popularnością cieszą się kursy SEP 1kv dzięki którym zyskają Państwo możliwość zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Oprócz kursów do pracy realizujemy także obowiązkowe w przypadku wielu działalności szkolenia z BHP, ale u nas istnieje opcja zrealizowania kursu przez internet z BHP po bardzo konkurencyjnej cenie. Na naszej witrynie odnajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie szkoleń które wykonujemy a także miejscowości gdzie leżą są nasze oddziały – Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • UnitiveCoaching.pl »

  Na stronie klient znajdzie opis szkoleń dla firm, treningów Unitive Succes Skills i Unitive Public Speaking. Poznaj szczegóły sesji life coaching oraz business coaching i autorskiego programu rozwojowego Unitive Coaching Session. Dowie się o nowej usłudze personal brandingu, w której zawarte są działania public relations czy seo.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Heuresis - Szkolenia biznesowe dla firm »

  Heuresis to firma oferująca usługi z zakresu doradztwa i szkoleń biznesowych. Dowodem na wysokie kompetencje trenerów i konsultantów pracujących w Heuresis są Międzynarodowe Certyfikaty, m.in.: TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, czy Advisio Consulting Methodologies. Przy okazji warto zauważyć, że firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.
  Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń biznesowych (szkolenie z zarządzania, szkolenia marketingowe,szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych), badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP ( w naszych firmach ) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm.
  Specjalizujemy się w:
  przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,
  ocenie ryzyka zawodowego,
  sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,
  fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,
  kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,
  sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,
  opracowywaniu planu BIOZ,
  wdrażaniu systemów HACCP,
  opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prestige ECK: Katowice oraz Gliwice »

  Nowoczesne akcje promocyjne oraz szeroko pojęty marketing to wciąż ewoluujące dziedziny. Nie wystarczy już podstawowa wiedza nabyta podczas studiów. Marketing galopuje, a ludzie pracujący w tej branży, albo dotrzymają jej kroku, albo skazani są na porażkę. Szczęśliwie nasze centrum edukacji oferuje profesjonalne szkolenia z różnych gałęzi marketingu. Wykładowcy odwiedzają głownie Katowice, Gliwice oraz kilka innych miast lokalnej aglomeracji. Analizujemy nowinki marketingowe i zgodnie z bieżącymi zmianami uaktualniane są programy naszych szkoleń marketingowych. Jeśli więc zależy Ci by Twój dział odpowiedzialny za promocję funkcjonował na najwyższym poziomie, stale muszą się szkolić. My zapewnimy im kompleksową wiedzę w jednym miejscu – bez względu na to czy pracujesz w Katowicach, czy innym śląskim mieście. Tylko w Prestige ECK szkolenia marketingowe tworzone w oparciu o najnowsze doniesienia z branży.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje w Beskidach - Gościniec OŹNA »

  Szukasz wyjątkowego miejsca na wypoczynek w górach gdzie usłyszysz odgłosy natury, a nie wszechogarniający hałas? Lubisz wycieczki rowerowe lub spacery z przepięknymi górskimi panoramami w tle? Chcesz wyszaleć się na nartach lub snowboardzie, a nie stać w kolejkach do wyciągu? Lubisz kuchnię opartą na tradycji? Jeśli odpowiedź brzmi TAK to trafiłe/aś w dziesiątkę. Oferujemy noclegi w przytulnych pokojach z łazienkami wraz z opcją wyżywienia. Zapewniamy,że każda impreza okolicznościowa lub integracyjna pozostanie na długo w Waszej pamięci. Organizujemy wycieczki po okolicy, wypady do źródeł termalnych, zwiedzanie okolicznych atrakcji, grę w paintballa i wiele innych. W Soli znajdują się źródła solankowe, które są uznawane za jedne z najbardziej zmineralizowanych na terenie Karpat. Nieopodal ma miejsce wiele wydarzeń sportowych, m.in. Tour de Pologne, Beskidy MTB Trophy, Rajd Wisły i wiele innych. Dzięki naszemu pozytywnemu nastawieniu każdy poczuje się jak u siebie.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lioneg.pl instalacja fotowoltaiczna »

  Energia wygenerowana dzięki odnawialnym źródłom energii jest zyskującym na popularności źródłem zasilania. Użytkuje się ją w instalacjach montowanych w gospodarstwach domowych, a także w wielkich inwestycjach, dostarczających prąd do mnówstwa okolicznych domostw. W następstwie tego zbudowaliśmy prezentowaną przez nasz team witrynę internetową, zapewniającą Ci całą niezbędną wiedzę odnośnie energii wytworzonej za pomocą odnawialnych źródeł energii. Wyszukasz tutaj przyciągające informacje o modułach fotowoltaicznych, jak też o kursach OZE i nowych przepisach o OZE. Sekcja obejmująca aktualności przekaże Ci zawsze obowiązujące informacje, prócz tego, fakty i mity wyłuszczą Tobie zupełną prawdę o odnawialnych źródłach energii.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ALEKSANDRA GRĄDZIEL usługi BHP Opole »

  Szukasz doświadczonej firmy szkoleniowej specjalizującej się w obsłudze firm w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy? Zapraszamy do współpracy! Jako specjaliści z wieloletnim stażem, zapewniamy Państwu interesujące formy przekazywania wiedzy. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa bhp, szkoleń przeciwpożarowych, oceny ryzyka zawodowego bądź także doradztwa związanego z wprowadzaniem metod związanych z organizacją stanowisk pracy. Oferujemy też pomoc związaną z realizacją wystąpień oraz nakazów PIP i decyzji PIS. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, na jakiej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • IMPULS Restauracja Świdnik »

  Restauracja IMPULS zlokalizowana w Świdniku to miejsce, w jakim możesz zjeść niedzielny obiad z rodziną, ale także bawić się w takcie muzyki disco w czasie piątkowej dyskoteki. W ostatnich latach organizujemy także przyjęcia ślubne. Oddajemy do Państwa dyspozycji salę dla niepalących ze stołami 2, 4, oraz 6 osobowymi, które wyjątkowo dla Państwa, ułożymy w dowolnej konfiguracji, a za ścianą znajdziecie chwilę beztroskiej zabawy dla dzieci, jakie mogą znużyć się siedzeniem przy stole. Przed budynkiem usytuowany jest dozorowany parking, na którym Państwa goście zdołają bezpiecznie zaparkować swoje wozy. Szczegóły na witrynie.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lenax obsługa bhp »

  Aranżujemy kształcenia dla przyszłych osób, jakie są aktywne zawodowo, a branżą ich aktywności jest odcinek administracyjny i przemysłowy. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax posiada wymagane dokumenty i zajmuje się kompleksowym tworzeniem szkoleń i kursów, które pomagają w praktyce. Zatrudniamy najważniejszych wykładowców, jacy lata temu ukończyli takie branże jak prawo czy mechanika. Na stałe współpracujemy z wieloma renomowanymi jednostkami oświatowymi i naukowymi, dzięki czemu mamy możliwość prowadzenia własnych badań. Więcej informacji, takich jak nasze dane kontaktowe czy posiadane certyfikaty, znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW »

  Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. Obecnie posiadamy odziały w 17 miastach Polski. Sztab mieści się w Radomiu. Nasze stowarzyszenie zrzesza ponad 2500 osób, stan ta stale się powiększa. Do głównych usług wykonywanych przez jednostkę kwalifikujemy m.in.: realizowanie opracowań związanych z termowizją rurociągów cieplnych i obiektów energetycznych, przygotowanie analiz systemów energetycznych i koncepcji doboru urządzeń racjonalizujących, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz wiele innych. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIMIK szkolenia Wrocław »

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą we Wrocławiu jest znany z prowadzenia szkoleń dotyczących przygotowania lekarzy do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Mają one ponadto intensyfikowanie ich wiedzy w tym obszarze. zapewnione kursy dotyczą m.in. rollerów medycznych, kwasów medycznych, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej, nici hialuronowych, botoxu, wypełniaczy, a także mezoterapii igłowej. W przypadku zainteresowania nimi, prosimy o zapisy za pośrednictwem strony internetowej, na jakiej odnajdą Państwo ponadto szczegółowe wiadomości dotyczące kursów.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SNATCH nauka niemieckiego »

  Szkoła Języków Obcych Snatch opracowała specjalnie dostosowany program kształcenia języków obcych dedykowanych do nauki dzieci i młodzieży oraz osób dojrzałych. Szkoła Języków Obcych Snatch współpracuje ze szkołą w Cambridge Cambs School International i tym samym kreuje wyjątkową w swoim rodzaju możliwość wyjazdu za granicę i uczenia się języka obcego wraz z ludźmi z całej Europy. Szkoła jest także członkiem międzynarodowej organizacji ETS i przeprowadza testy certyfikatowe z grupy TOEIC zawierających języki takie jak angielski, niemiecki oraz francuski. Osoby zainteresowane nauką języka obcego zapraszamy na witrynę WWW, na której więcej szczegółów.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezet Ltd szkolenia monterów »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z różnorodnej oferty firmy Dezet z Warszawy. Nieustannie od 1986 roku trudnimy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości zespołów zgrzewczych. Nasze produkty z powodzeniem można wykorzystywać w różnych branżach, między innymi instalatorskiej. Oferta jest plastyczna i dostosowana do prywatnych preferencji kontrahentów. Dodatkowo proponujemy elektrody do zgrzewarek, nożyce hydrauliczne, zdzieraki i komplety narzędzi. W naszym sklepie zakupią Państwo wszystko, co jest potrzebne do wykonywania prac hydraulicznych. Gwarantujemy wyroby jedynie najwyższej jakości. Zapewniamy szybką realizację zleceń. Więcej na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »