Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Kursy żeglarskie »

  Wind4you jest szkołą żeglarską, która przeprowadza szereg imprez: obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży, majówki, żeglarskie weekendy czerwcowe, kursy na patent, rejsy turystyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nasze rejsy turystyczno- rekreacyjne to niezapomniana przygoda i możliwość realizowania swoich pasji. Z Wind4you każdy z Państwa ma możliwość poznać najpiękniejsze zakątki Mazur oraz tajniki sztuki żeglarskiej.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patent żeglarski »

  Puntovita jest jedną z najlepszych szkół żeglarskich w kraju. Organizujemy warsztaty żeglarskie, szkolenia, obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży a oprócz tego szereg żeglarskich imprez dla korporacji. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów oraz opiekunów. Nasza flota jest wyposażona w jachty kabinowe, na których odbywają się wszystkie rejsy wędrowne. Są to bardzo dobrze wyposażone jednostki żaglowe z pomocniczym napędem mechanicznym.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Evolue Szkolenia »

  Evolue jest firmą szkoleniową oferującą praktyczne i ciekawe szkolenia dla sprzedawców i menedżerów różnego szczebla. Nasz zespól tworzy grupa doświadczonych trenerów mających za sobą kilkuletnie doświaczenia biznesowe w wielu firmach.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towards - szkolenia »

  Towards - szkolenia z zakresu prawa dla młodzieży.
  Świadomy konsument.
  Prawo w internecie.
  Policjant i strażnik miejski.
  Własna firma krok po kroku.

  Misja firmy
  Obecnie duża część społeczeństwa - zwłaszcza ludzie młodzi – nie jest świadoma swoich praw w codziennym życiu i wynikających z nich możliwości. Dlatego też firma Towards przygotowała dla uczniów specjalny pakiet szkoleń z zakresu prawa. Mają one na celu – w sposób interesujący i dostępny – przekazanie praktycznej wiedzy oraz umiejętności.

  Program
  Program naszych szkoleń jest rozszerzeniem wiedzy nauczanej w ramach przedmiotów - przedsiębiorczość oraz wiedza o społeczeństwie!
  Trenerzy

  Atutem naszej firmy są trenerzy dla których nauczanie jest pasją!
  Grupa naszych trenerów oparta jest w znacznej mierze na doktorantach studiów prawniczych. Posiadają oni dużą wiedzę w prowadzeniu zajęć z młodzieżą, a także ciekawe doświadczenia zawodowe, które sprawiają, że przekazywana przez nich wiedza ma praktyczny charakter!

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Centrum Terapii Krótkoterminowej jest profesjonalnym ośrodkiem prywatnym, w którym pomagamy wrócić naszym klientom do równowagi. Trudnimy się prowadzeniem psychoterapii oraz szkoleń. Nasza praca opiera się na założeniach i praktyce metody psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. Nasi kontrahenci po zajęciach wracają do życia, umieją znowu cieszyć się życiem i być szczęśliwymi.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Szkolenia z pierwszej pomocy, oferta dla firm, instytucji, szkoleniowców BHP, szkól publicznych, szkól nauki jazdy,osób indywidualnych
  Szkolenia podstawowe, przypominające, praktyczne ćwiczenia na fantomie, projekcje multimedialne, filmy instruktażowe, zaświadczenia!

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhpcentrum.net »

  oferujemy usługi w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy, a w tym między innymi:
  opracowujemy dokument - ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich grup zawodowych,
  organizujemy badania czynników szkodliwych dla zdrowia,
  odpowiadamy na nakazy Inspekcji Pracy oraz decyzje Inspekcji Sanitarnej,
  wykonujemy okresowe analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  wykonujemy instrukcje bhp oraz regulaminy pracy,
  ustalamy okoliczności wypadków przy pracy, w drodze do pracy i z pracy,
  prowadzimy dochodzenie powypadkowe, sporządzamy protokóły powypadkowe,
  współpracujemy z lekarzem sprawującym opiekę zdrowotną nad pracownikiem,
  prowadzimy doradztwo w zakresie prawnej i technicznej ochrony pracy,
  prowadzimy również szybkie usługi na zasadzie pogotowia BHP.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SoundSet Studio »

  Soundset Studio to indywidualne podejście do klienta, sprawna komunikacja, własny bank głosów, nielimitowany czas pracy i bardzo atrakcyjne ceny – w tym kilka wersji materiału!
  Produkujemy:
  Reklamy oraz jingle radiowe
  Audiobooki
  Dźwiękowe logo
  IVR – zapowiedzi telefoniczne, komunikaty, automatyczne sekretarki
  Nagrania prywatne

  Udźwiękawiamy:
  spoty TV
  strony WWW
  prezentacje multimedialne, animacje
  gry
  Szkolenia dla firm


  Zapraszamy do współpracy!

  Adres:
  SoundSet Studio nagrania lektorskie
  ul. Puławska 132/21
  02-620 Warszawa
  e-mail: biuro@soundsetstudio.pl

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Streaming live »

  Firma StreamIT świadczy usługi w zakresie realizacji oraz transmisji audio oraz video do Internetu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, umożliwiającym transmisję najbardziej trudnych realizacji do internetu z dowolnego miejsca na świecie. Na wyposażeniu posiadamy kamerę bezprzewodową oraz podwodną, generator grafiki telewizyjnej oraz możliwość integracji z dowolnymi źródłami danych. Posiadamy doświadczenie w realizacji eventów sportowych. Mamy możliwość dostarczenia ekranów LED w miejsce eventu, hostingu video oraz umieszczenia playera na facebooku.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pieniny paintball, rafting »

  Firma Bagma Extreme organizuje imprezy integracyjne dla firm, sporty extremalne, rafting, wspinaczka, paintball, quady, sporty zimowe, w rejonie Pienin. Nasza kadra to pasjonaci z różnych dziedzin sportów. Te pasje są domeną naszej działalności. Przyroda, stworzyła nam naturalną bazę do uprawiania działalności EXTREME. Działamy na terenie Pienin, Gorców, Beskidu Sądeckiego oraz Podhala. Mamy tu rwącą rzekę Dunajec, której przełom jest nie tylko widokowym rajem o światowej sławie, ale również ekstremalną trasą dla miłośników sportów wodnych, oraz turystyki aktywnej.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Festyny pomorskie »

  Firma zajmuje się organizacją imprez integracyjnych i firmowych, konferencji. IKA Agencja Eventowa Gdynia, Gdańsk, trójmiasto, pomorskie. Ciekawe festyny, imprezy integracyjne, pikniki firmowe i wyjazdy integracyjne dla firm. Organizujemy imprezy plenerowe, konferencje i eventy. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mazury noclegi »

  Jeśli jeszcze któryś z Państwa nie było w regionie Polski jakim są Mazury, w pięknej krainie nazywanej 1000 jezior to nie ma na co czekać tylko tam jechać. Na Mazurach występują przepiękne krajobrazy, wszędzie widać jeziora, jest też to największe Mamry. Polecamy ośrodek wczasowy Helena zlokalizowany opodal Giżycka nad samym jeziorem Gołdopiwo. To dobra baza wypadowa do pozostałych mazurskich miast jak Mikołajki, Węgorzewo, Mrągowo. Ow Helena to najlepsze noclegi na Mazurach. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła windsurfingu »

  Windsurfing - Szkoły windsurfingu Zatoka Pucka - Surf Brother Przy Ośrodku Wypoczynkowym Koral. Zapraszamy na windsurfing na półwysep helski. Profesjonalna szkoła Windsurfingu oferuje szkolenie, kursy windsurfingowe dla grup oraz indywidualnie. Ponadto obozy dla dzieci i młodzieży. Umiarkowany wiatr i płytka woda, wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego, zajęcia teoretyczne, rekreacyjne, sklepik ze sprzętem specjalistycznym, ubrania piankowe. Pływamy na deskach EasyRider M oraz 360 Evolution. Zapraszamy do szkoły windsurfingu.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Futuremd - Szkolenia lekarzy »

  Firma oferuje szkolenia dla lekarzy], pielęgniarek i osób zarządzających placówkami medycznymi. Wspieramy tworzenie takich miejsc, w których pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, miejsc przyjaznych dla niego.Organizujemy szkolenia z zakresu: szkolenia lekarzy, obsługa pacjenta, zarządzanie przychodnią. W tych dziedzinach czujemy się najbardziej kompetentni. W swoją pracę wkładamy maksimum wysiłku.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Dziesiątki hoteli dla najbardziej wymagających klientów, wraz z opisem a także galerią zdjęć. Doskonała wyszukiwarka obiektów konferencyjno-wypoczynkowych jak też dokładne prezentacje hoteli z uwzględnieniem opisów sal. Bardzo dobrze jak w czasie firmowego zebrania mamy szansę na chwilę relaksu w pięknym obiekcie. Wiele z obiektów konferencyjnych mieści się w centrum miasta, co stanowi niewątpliwy atut.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacji Europejskiej »

  Kursy szybkiego czytania dla każdego, szybka nauka dla uczniów, studentów i dorosłych, szkolenia dla firm, wypoczynek edukacyjny dla młodzieży, kursy pierwszej pomocy, kształcenie dla dorosłych, organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm, kursy językowe, dla maturzystów oraz gimnazjalistów, bezstresowa nauka cały kraj.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Konferencje to wspaniała okazja do integracji zespołu pracowników. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w rzutnik oraz ksero. Ogromnie duża baza obiektów konferencyjnych. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Wystarczy że wybierzesz miasto, nasza wyszukiwarka w banalny sposób znajdzie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania. Ogromny portal konferencyjny w Polsce. Zachęcam Państwa od odwiedzin tego serwisu.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Odpowiednim miejscem na załatwienie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Zachęcam wszystkich od odwiedzin naszego serwisu. Najogromniejszy portal konferencyjny w Polsce. Konferencje to kapitalna sposobność do integracji zespołu pracowników. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczawnica sporty ekstremalne »

  Firma Pieniny Adventure oferuje i organizuje: imprezy firmowe, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje i biesiady regionalne na terenie Pienin i Spisza. Oferta firmy zawiera szeroki wachlarz programowy obejmujący wszystkie atrakcje, które zapewniają jedne z najbardziej znanych regionów w Polsce. Jako doświadczony organizator eventów zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, opiekę instruktorów, gwarancję bezpieczeństwa. Region Pienin, Spisza to magiczne miejsca obfitujące w różnorodność atrakcji krajoznawczych, kulturowych. Ich położenie gwarantuje wiele możliwości organizacji fascynujących i ekstremalnych przedsięwzięć w ciągu całego roku.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia podwyższają wiedzę i poprawiają predyspozycje zawodowe. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze strony, która pomoże Ci szybko wynaleźć dobre dla Ciebie kursy. Szkolenia branżowe nie tylko podwyższają poziom umiejętności zawodowych, lecz również są kapitalną sposobnością do integracji. Świetne szkolenia, rewelacyjne kursy. Chcesz mieć wykwalifikowany personel? Zainwestuj w jego dokształcanie i zaproponuj mu kurs.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki