Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'social media':

 • Szkolenie techniki sprzedaży »

  Social Media Marketing (zabiegi promocyjne na łamach portali społecznościowych), szkolenia sprzedażowe (reklama w serwisach społecznościowych, komunikacja, efektywna sprzedaż), konsulting reklamowy (ponadstandardowe narzędzia oraz sposoby zdobywania klientów), branding (tworzenie sugestywnego i zapamiętywanego wizerunku marki) i Inbound Marketing (alternatywne metody reklamowe) - to pięć filarów, na których budujemy swoją pracę. Firma Premium Consulting to, szeroko pojęta oferta warsztatowa oraz consultingowa mająca na celu, adaptację Twojego biznesu do akcji reklamowych najnowszej generacji.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA E-MARKETINGU CLEARSENSE SEO »

  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Akademię E-Marketingu Clearsense. Na naszych spotkaniach uzyskają Państwo wiedzę z zakresu e-marketingu, trendów oraz strategii firm w sieci, promocji w wyszukiwarkach internetowych, marketingu afiliacyjnego, komunikacji w Internecie, e-mailingu, e-PR, wykorzystania potencjału sieci Google. Każde wykłady prowadzą fachowi eksperci z dużym doświadczeniem zawodowym. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą, jaka zamieszczona została na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ideo Force Sp. z o.o. »

  Ideo Force Sp. z o.o. jest agencją marketingu zintegrowanego. Jej oferta koncentruje się na działaniach w Internecie mających za zadanie zwiększenie świadomości marki, kreowania jej wizerunku czy zdobycia większej ilości klientów. Ponadto w ofercie firmy znajduje się między innymi pozycjonowanie, kampanie Adwords, content marketing i wiele więcej.

  Data dodania: 01 03 2018 · szczegóły wpisu »