Strony związane z hasłem 'six sigma':

 • Lean Vision - Doradztwo i szkolenia w Lean Manufacturing »

  Lean Vision od 2000 roku pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wdrażać filozofię Lean Manufacturing i odnosić sukcesy w podnoszeniu wydajności produkcji, jakości, obniżaniu kosztów oraz zwiększaniu bezpieczeństwa pracy.

  Głównym obszarem naszych działań jest praktyczna implementacja filozofii i narzędzi ciągłego doskonalenia. Przeprowadzamy audyty pozwalające na określenie zaawansowania nowoczesnych metod zarządzania w firmie i opracowujemy plany wdrożenia usprawnień.

  Prowadzimy również szkolenia i warsztaty w zakresie Lean Manufacturing, Lean Office, Value Stream Mapping, TPM, 5S, Kaizen, SMED, Six Sigma oraz wielu innych narzędziach doskonalenia pozwalających na nabycie wiedzy, która umożliwia usprawnianie funkcjonowania zarówno produkcji jak i obszarów administracyjnych.

  Nasz unikalny program kształcenia wewnętrznych trenerów umożliwia firmie wykwalifikowanie profesjonalnych szkoleniowców i ekspertów w narzędziach Lean Manufacturing.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Cykl życia projektu „ Inwestycja w samego siebie” – zarzadzanieprojekt.pl. Opis działań doświadczonych menadżerów, w tym projekcie. Procedura wdrożenia „w życie” projektu, jego realizacja i ocena skutków. Podstawowe parametry projektu, cele i wskaźniki projektu oraz budżet projektu. Na stronie informacje także dla osób zainteresowanych projektem „Inwestuj w Samego Siebie”. Odwiedzając stronę trzeba koniecznie zapoznać się z materiałami zawartymi w sekcji metodyka Prince 2 oraz metosyka Scrum.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki