Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'serwis klimatyzacji warszawa':

  • Ola-Car Company klimatyzacja Warszawa »

    Szukają Państwo serwisu samochodowego, jaki profesjonalnie zajmie się naprawą każdego podzespołu w Państwa aucie? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją warsztatu Ola-Car Company, jaki znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkich usterek powstałych w autach przeróżnych marek oraz wykonujemy okresowe przeglądy. Naprawimy zawieszenie, układy hamulcowe, wydechowe, silniki, klimatyzację i elementy elektroniczne, wymienimy płyny eksploatacyjne. Ponadto zajmiemy się serwisem ogumienia. Błyskawicznie i sprawnie zrealizujemy każde zadanie, ułatwią nam to duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt diagnostyczny oraz pomiarowy. Gwarantujemy, iż każdy nasz Klient może liczyć na fachową pomoc doświadczonych specjalistów, także w wyborze najlepszych części. Szczegółowe informacje można uzyskać przez kontakt telefoniczny, mailowy lub odwiedzając stronę internetową naszego warsztatu.

    Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • KLIMA-PREMIUM klimatyzatory warszawa »

    Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Klima - Premium z Warszawy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która proponuje sprzedaż, montaż, serwis oraz technikę pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła i chłodniczych. Wszystkie artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty producenta. Wiemy, że najlepszą reklamą dla firmy jest zadowolony klient, zatem każdemu gwarantujemy artykuły spełniające wszystkie jego oczekiwania. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę oraz modyfikujemy ją, aby dostarczać produkty najlepszej postaci. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

    Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »