Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'rozbiorki':

 • Usługi budowlane Nowy Sącz »

  Firma specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w stanie surowym oraz "pod klucz". Ponadto nasza firma wykonuje prace remontowe oraz wykończeniowe w tym m.in. tynki tradycyjne i suche, adaptacje poddaszy, układanie płyt gipsowo - kartonowych, ocieplanie zewnętrzne budynków i strychów, malowanie, tapetowanie, tekstury, układanie płytek, biały montaż, murowanie, tynkowanie, wylewki. Wykonujemy też instalacje: elektryczne, alarmowe, telefoniczne, wodne, kanalizacyjne, co. Kurox świadczy również usługi w zakresie rozbiórki starych domów drewnianych oraz stodół, szopy itp.oraz usługi porządkowe. Wykonujemy zlecenia w zakresie odśnieżania śniegu z płaskich dachów: domów, hal produkcyjnych, magazynów itp.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż maszyn budowlanych Krynica »

  Firma specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju prac ziemnych oraz sprzedażą maszyn budowlanych. Usługi wykonywane są na obszarze powiatu nowosądeckiego oraz okolic. Stachura Koparki dysponuje szeroką gamą maszyn budowlanych m.in. koparko-ładowarki, spycharki, walce, ładowarki, samochody ciężarowe oraz przyczepy. Firma wykonuje m.in kanalizacje, studnie, odwodnienia, rozbiórki, przepusty, regulacje rzek, naprawa dróg. Firma dysponuje doświadczoną i zdyscyplinowaną załogą, dzięki temu wszystkie prace wykonywane są solidnie i na czas.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • JM Trans Transport ponadgabarytowy »

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo JMR Trans. Oferujemy Państwu: przewóz urządzeń oraz maszyn, kompleksowe wykonanie robót wyburzeniowych, przygotowywanie terenów pod inwestycje, budowy dróg, całościowe wykonanie robót ziemnych, fabrykację kruszywa drogowego. Nasza firma w swoim parku maszynowym dysponuje czterema kruszarkami. Każda maszyna zaopatrzona jest w GPS. Zatrudniamy jedynie solidnych fachowców, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ŻWIROMAX URSZULA BRDOŃ »

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Żwiromax z siedzibą w Kurowicach. Na rynku działamy od 1995 roku. Usługi zaświadczamy na obszarze Łodzi i okolic. Oferujemy sprzedaż żwiru i piasku, odśnieżanie oraz wywóz odpadów. Mamy własną kopalnię piasku w Woli Łaznowskiej. Posiadamy towar najlepszej klasy co potwierdzają liczne opinie klientów. Współdziałamy z firmami i osobami prywatnymi. Zakupią u nas Państwo: piasek płukany, ziemię ogrodową, gruz betonowy tłuczony oraz inne. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego w celu omówienia szczegółów. Pełną ofertę i więcej wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DREW-POL przecieranie drewna łódź »

  Prezentujemy Państwu tartak Drew - Pol z siedzibą w Dalikowie. Zajmujemy się produkcją, obróbką oraz sprzedażą drewna. Proponujemy drewno z rozbiórki palet, które nadaje się do celów budowlanych. Zajmujemy się również demontażem, transportem składowiskiem azbestu. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy pełną propozycję oraz więcej wiadomości o przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rybacki Piotr podnośnik koszowy »

  Obok Olsztyna posiada swoją siedzibę firma dźwigowa kierowana przez Piotra Rybackiego. Oferujemy wynajmowanie żurawi oraz dźwigów zarówno do prac budowlanych na wysokościach, jak również do rozbiórki przestarzałych konstrukcji stalowych bądź montażu reklam wielkoformatowych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami oraz instytucjami. Wiemy, że satysfakcję klienta jest najlepszą reklamą, wobec tego dbamy o najlepszą jakość wszelkiej z wykonywanych przez nas usług. Świadczymy też pomoc przy wypadkach drogowych oraz inne usługi wysokościowe na życzenie klientów. Pełna oferta wykonywanych przez nas usług znajduje się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stan-Mar s.c. skup metali »

  Przedstawiamy Państwu Stan-Mar, firmę która istnieje na rynku od 2004 roku. Działamy na terenie Warszawy oraz Jabłonny. Obecnie na warszawskiej Białołęce i w Jabłonnie prowadzimy punkty skupu złomu. Nasze kompleksowe usługi to rozbiórki, demontaż oraz złomowanie obiektów także konstrukcji stalowych na miejscu u klienta. Skupujemy złom, aluminium, metale żelazne, akumulatory, metale kolorowe również makulaturę. Poza tym prowadzimy skup RTV i AGD. Dysponujemy własnym transportem, co umożliwia szybki odbiór asortymentu. Gwarantujemy profesjonalizm także solidność. Stan-Mar ciągle rozszerza swoją ofertę. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRACE ZIEMNE EL-KOP. SEBASTIAN FREIBERG »

  Rekomendujemy Państwu usługi przedsiębiorstwa EL-KOP z siedzibą w Chwaszczynie! Klienci doceniają nas za wysoką jakość usług idącą w parze z konkurencyjnymi cenami. W ofercie m.in. prace ziemne, rozbiórki, wyburzenia, a także sprzedaż kruszyw oraz usługi elektro-energetyczne. Nigdy nie odmawiamy wykonywania zamówień, nawet tych najbardziej trudnych. Z sukcesami spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających zleceniodawców, którzy bez ustanku polecają nas znajomym. Mamy nadzieję, iż Państwo także dołączą do tego grona. Zachęcamy do nawiązania z nami kooperacyj! Zapraszamy na naszą witrynę internetową, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące działalności przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BACŁAWSKA AGNIESZKA niwelacja terenu »

  Jesteśmy firmą, która w Ostrołęce również okolicy świadczy kompleksowe czynności budowlane również czynności transportowe. Mamy znaczne doświadczenie w zawodowej obsłudze zleceń od klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorstw także firm. Świadczymy czynności transportowe, takie jak przewóz piasku, kruszywa łamanego, czarnoziemu i pospółki drogowej. Przeprowadzamy rozbiórki i wyburzenia także wykopy pod fundamenty. Budujemy drogi z kruszywa, przeprowadzamy załadunki oraz rozładunki materiałów sypkich. W naszej propozycji znajduje się podobnie transport drewna oraz innych materiałów opałowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wszelkich proponowanych usług. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prace ziemne Bydgoszcz »

  Witryna internetowa firmy Powrobud zawiera informacje dotyczące działalności w zakresie usług prac ziemnych. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym sprzętem, koparką kołową, koparko- ładowarkę. Wykorzystywane są do wykopów pod fundamenty, szamba, rozbiórki, wywozu gruzu i innych. Firma przez znajomość rynku lokalnego rozwinęła swoją działalność o skup złomu. Zapotrzebowanie na tego typu usługi pozwoliło na rozszerzenie działalności i skup złomu stalowego, żeliwnego, metali kolorowych, makulaturę kartonową, makulaturę gazetową, makulaturę mieszaną, plastiki nadające się do przerobu, folie białe i kolorowe oraz elektro – odpady.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.rozbiorki-techniczne.pl »

  Specjalizujemy się od wielu lat w realizowaniu wysokiej jakości usług budowlanych. Wykonujemy między innymi wiercenia oraz cięcia w betonie techniką diamentowa a także usługi rozbiórek technicznych przy użyciu radiowo sterowanego robota wyburzeniowego. Wykonujemy również rozbiórki mechaniczne za pomocą zdalnie sterowanych robotów wyburzeniowych. Jesteśmy w stanie wykonać między innymi rozbiórki takich elementów, jak stropy, schody, fundamenty, szyby windowe, kominy, wszelkie elementy konstrukcyjne. Wykonujemy rozbiórki elementów wykonanych z betonu i żelbetu, cegły, kamienia, wszelkich innych materiałów stosowanych w budownictwie. Gwarantujemy bezpieczne, wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery wrocław »

  Borykasz się z problemem usunięcia odpadów lub śmieci z budowy lub twojego mieszkania po sprzątaniu. Zastanawiasz sie w jaki sposób najłatwiej usunąć gruz pobudowlany z rozbiórki czy remontu? Polecamy usługę wynajmu kontenera wraz z wywozem i zagospodarowaniem śmieci. Jest to bardzo wygodny sposób gdyż kontener jest podstawiany w sposób łatwy do załadunku i dogodny do Klienta.
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo usługowe ecoSkipTrans z siedziba we Wrocławiu oferuje szereg usług dostępnych dla wszystkich podmiotów gospodarczych wśród nich kontenery na gruz Wrocław oraz sprzedaż kruszywa Wrocław.
  Proponujemy najkorzystniejsze ceny i warunki na dolnym Śląsku nie tylko jeśli chodzi o odbiór odpadów ale również w usługach transportowych. Pojazdy które używamy posiadają niska emisje spalin i niezbędne przeglądy wyposażenia i stanu technicznego zezwalającego na bezpieczna działalność.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. »

  Przedstawiamy firmę Ew-trans S.C. będącą specjalistą w realizacji usług koparkami i innym ciężkim sprzętem budowlanym na terenie Warszawy i okolic. Firma oferuje wykonawstwo rozbiórek i wyburzeń budynków, realizację robót ziemnych w Warszawie i okolicach, wynajem koparek i cięzarówek. W zakresie swojej oferty Ew-trans S.C. posiada sprzedaż i transport kruszywa, piasku i żwiru.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparkami, rozbiórki budynków Warszawa »

  Bal-kop S.C. realizuje kompleksowo rozbiórki budynków oraz wyburzenia innych obiektów budowlanych. Oferuje usługi z pełnego zakresu mechanicznych robót ziemnych, wykopy, usługi drogowe oraz wszelkiego typu usługi koparkami i koparko ładowarkami na terenie Warszawy i okolic . Prowadzi handel oraz transport materiałów sypkich. Oferuje transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • BACŁAWSKA AGNIESZKA przepusty budowa ostrołęka »

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Agnieszki Bacławskiej z Ostrołęki. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowych pracach ziemnych koparko-ładowarką. Wśród wykonywanych przez nie usług mieści się między innymi wykonawstwo wykopów pod fundamenty bądź media, budowa przepustów pod drogami, wyburzenia i rozbiórki, załadunek i rozładunek materiałów czy też wiele innych prac. Ponadto, przedsiębiorstwo świadczy usługi transportu ciężarowego. Oferuje również możliwość wynajęcia sprzętu budowlanego wraz z operatorem. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa, na której odnajdą Państwo szczegóły oferty.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek