Strony związane z hasłem 'remonty poznan':

 • Ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja Poznań »

  Zbliża się gorące lato, a Ty nie musisz czekać na nie jak na karę. Wystarczy, że zabezpieczysz się przed upałami poprzez odpowiednie systemy wentylacji i klimatyzacji, które zamontuje w Twoim domu firma kompleksowo.

  Jeśli po ciężkiej zimie zauważyłeś, że Twój piec centralnego ogrzewania przecieka, albo wykryłeś w nim inną usterkę nie czekaj do następnego sezonu grzewczego tylko już teraz sprawdź centralne ogrzewanie razem z nami.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Poznań »

  Remonty, które nasza brygada realizuje na obszarze Poznania, to świetna oferta dla klientów gotowych na powierzenie swoich nieruchomości doskonałym, profesjonalnym, jak również solidnym zleceniobiorcom. Zajmujemy się pracami wykończeniowymi od A do Z: malowanie, układanie terakoty, a także paneli, biały montaż i instalacyjne itd. - jednak naszą prawdziwą pasją są łazienki. Remonty łazienek, jakie oferujemy klientom, to realizacje spełniające nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Naszą firmę remontową zasilają wykwalifikowani fachowcy, wspomagani w razie potrzeby zewnętrznymi podwykonawcami; dysponujemy także obszerną bazą hurtowni, a także specjalistycznych sklepów dysponujących materiałami zaspokajającymi estetyczne oraz praktyczne potrzeby naszych klientów.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki