Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'przeglady':

 • Traczyk.pl - Instalacje, elektryczne, pomiary, kontrola okresowa, przeglady »

  Traczyk.pl - Instalacje, elektryczne, pomiary, kontrola okresowa, przeglady, nadzory, kosztorysy, sufit podwieszany, roboty budowlano-montazowe, uslugi - Wroclaw
  Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, oswietlenia i wentylacji, kontrola okresowa, przeglady, nadzory, kosztorysowanie, klimatyzacja, wentylacja, wykonczenie wnetrz, sufity podwieszane termatex, wykladziny podlogowe, dachy papa termozgrzewalna, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obie

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Moolin Warszawa Opel Saab Toyota »

  Serwis samochodów marki Opel, Saab, Toyota. Wykonujemy różnego rodzaju naprawy, przeglądy, diagnostykę komputerowa. Posiadamy wykwalifikowany personel. Warsztat wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Oferujemy profesjonalne wykonanie napraw, a na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Warsztat samochodowy znajduje się na Pradze ul. Makowska 13a, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice konsolowe, żurawie ABUS »

  Weryfikując niezawodność wciągnika warto sprawdzić trwałość kluczowych elementów, jak np. okładzin hamulcowych. ABUS deklaruje trwałość okładzin na milion zahamowań z pełnym obciążeniem. Proponujemy rozwiązania transportowe dla hal o różnych przeznaczeniach, np. do powierzchni produkcyjno-montażowej, magazynowej: suwnice pomostowe (hakowe), żurawie warsztatowe słupowe oraz przyścienne, wciągarki, wciągniki.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • OPEL ASO Warszawa »

  Serwis OPEL. Niezwykły, bo autoryzowany serwis OPEL, czyli najwyższej klasy. I z pozytywnie zaskakującymi cenami. Naprawy OPEL, przeglądy OPEL - chleb powszedni. Naprawy powypadkowe, włącznie z doprowadzaniem blachy do stanu sprzed wypadku. Profesjonalni mechanicy ds. OPEL,, którzy podnoszą swoje kompetencje, aby być coraz większymi profesjonalistami.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ MITAS czyszczenie kominów »

  Mistrz kominiarz Janusz Mitas od ponad 20. lat kieruje zakład usług kominiarskich, oferujący m.in. kontrola, porządkowanie i udrażnianie przewodów kominowych a dodatkowo cykliczne inspekcje szczelności aparatów oraz instalacji gazowych w budynkach albo mieszkaniach. Przedsiębiorstwo dysponuje fachowym nowoczesnym ekwipunkiem i teamem doświadczonych fachowców. Każde zamówienie - też montaż wkładów kominowych do kotłów czy odbiór przewodu kominowego oraz okazywanie zaświadczenia o jego dopuszczeniu do użytku - realizowane są odpowiedzialnie oraz efektywnie. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej zakładu kominiarskiego Janusza Mitasa.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skydas – Przeglądy Budowlane »

  W ciągu już paru lat realizujemy na terenie Warszawy, jak również i całego województwa kontrole okresowe budynków. W tej chwili chcemy zaproponować współpracę inwestorom, właścicielom mieszkań i lokali przemysłowych, biurom, zajmującym się nieruchomością, developerom. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, sporą ilością przeglądów budowlanych, czy też wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu pracowników. Proponujemy przystępne ceny oraz atrakcyjne terminy na różnego rodzaju przeglądy budynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także ciekawymi rabatami! Wyszukać nas mogą Państwo poprzez wpisanie fraz: odbiory mieszkań, przeglądy budowlane.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.kob-pomiary.pl »

  Wszyscy korzystamy z wielu urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które zasilane są prądem. Telefony, komputery, telewizory, pralki, lodówki, a nawet piekarniki, kuchenki, czy coraz częściej pojawiające się samochody hybrydowe.
  Żeby te wszystkie sprzęty sprawnie działały, każdy musi dbać o sprawność instalacji elektrycznych, które zasilają nasze urządzenia. Ten obowiązek leży zarówno po stronie ostatecznych użytkowników, którzy powinni pamiętać o wyłączaniu urządzeń, montażu rozgałęziaczy z bezpiecznikami, a także po stronie administratorów, którzy są zobowiązani do wykonywania okresowych przeglądów i pomiarów instalacji elektrycznych. Firma KOB działająca na polskim rynku od wielu lat, świadczy usługi wykonania przeglądów, pomiarów, kontroli zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.kob-pomiary.pl, gdzie przedstawiamy pełny zakres usług oraz artykuły doradzające, jak dbać o instalację.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.kob.pl »

  Jeżeli jesteś administratorem budynku, a twoi mieszkańcy skarżą się na różne usterki, nadszedł czas na wykonanie profesjonalnego przeglądu nieruchomości. W takiej sytuacji warto zgłosić się do firmy „Kob”, która działa na terenie całej Polski, przeprowadzając różnego rodzaju przeglądy i kontrole techniczne odpowiednie dla danej nieruchomości. Oferujemy także stałą współpracę z właścicielami budynków, polegającą na prowadzeniu niezbędnej dokumentacji, książki obiektu budowlanego, doradztwie, czy też pilnowaniu terminów kolejnych badań oraz przygotowaniu zaleceń remontowych. Na naszej stronie internetowej http://www.kob.pl z zamieściliśmy szczegółowy opis działalności oraz pomocne informacje dotyczące utrzymania budynków. Wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje, że wykonane przez nas usługi są najwyższej jakości.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DARGAZ instalacje lpg w samochodzie »

  W Sokołowie Podlaskim mieści się siedziba okręgowej stacji pojazdów Dargaz. Zajmujemy się badaniami technicznymi oraz przeglądami rejestracyjnymi samochodów do 3,5 tony. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczonym pracownikom szybko i efektywnie znajdziemy wszelkie usterki, a później zajmiemy się ich eliminowaniem. Ciągle ulepszamy swoje umiejętności oraz rozszerzamy propozycję, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest montaż oraz usługi serwisowania instalacji gazowych we wszelkich rodzajach aut. Zapraszamy wszystkich do zerknięcia na naszą stronę internetową, dzięki której wolno poznać wszelkie przeprowadzane przez nas usługi.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • LIDAR Obsługa wspólnot mieszkaniowych »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Lidar zajmującej się wszechstronną obsługą wspólnot mieszkaniowych oraz innymi usługami powiązanymi z administrowaniem nieruchomości. Wyspecjalizowani i kompetentni fachowcy zaangażowani w tym przedsiębiorstwie specjalizują się w wyręczaniu swoich kontrahentów w wszelkich czynnościach związanych z zarządzaniem i utrzymywaniem budynków mieszkalnych. Lidar zapewnia kontrahentom obsługę księgową i techniczną, pomoc w racjonalizacji kosztów zawiadywania obiektem i załatwia za nich wiele innych spraw formalnych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tej propozycji, polecamy odwiedzenie strony internetowej.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marbud docieplanie budynków łódź »

  Działanie z ramienia inwestora jako kierownik budowy albo inspektor nadzoru - tylko z przedsiębiorstwem MARBUD PBU z siedzibą w Łodzi. Serdecznie zachęcamy do kooperacyj klientów, którym zależy na fachowym doradztwie oraz kompleksowo zrealizowanym zleceniu w niskich cenach. Właściciel naszego przedsiębiorstwa, to doświadczony specjalista, którzy oprócz posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, jest także członkiem Łódzkiej Izby Inżynierów Budownictwa. Mamy nadzieję, iż podobnie jak setki zadowolonych z naszych usług zleceniodawców, Państwo podobnie jak nie zawahają się nawiązać z nami współpracy. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DEKAR badania techniczne radom »

  Dekar to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w branży samochodowej. Kierujemy: mechanikę pojazdową, stację kontroli pojazdów oraz pracownię naprawy wtryskiwaczy. Na rynku funkcjonujemy od 1997 roku. Prowadzimy okresowe badania techniczne: motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych, samochodów osobowych, dostawczych, oraz autobusów do 3,5 tony. Badamy także pojazdy wyposażone w instalację gazową. Nasza stacja czynna jest od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w celu omówienia szczegółów. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy również pełną ofertę i więcej informacji.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy rejestracyjne Wrocław »

  Podstawą dla wszystkich zmotoryzowanych są tanie przeglądy rejestracyjne. Wrocław to region, w jakim długo mamy zaszczyt cieszyć się ogromną renomą i zainteresowaniem zmotoryzowanych. W serwisie mogą państwo liczyć na nowoczesną obsługę i wykwalifikowanych mechaników. Gwarantujemy przydatne oferty od kontroli geometrii podwozia po serwis klimatyzacyjny. Nasze kontrole przeprowadzamy niezwykle dokładnie. Fachowy serwisant zaczyna serwis od ewaluacji całościowego stanu awarii. Po zakończeniu serwisu zdobywasz kompletny raport tego, co powinno się poprawić oraz ewentualnych kosztów. Oferujmy zrealizowanie kompletnych prac u nas ale też niewygórowane koszty oferty.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autoserwisgp.pl »

  Od ponad trzydziestu lat, odkąd prowadzimy nasz Auto Serwis GP, technika motoryzacyjna bardzo się rozwinęła, a my razem z nią. Stale doszkalamy naszych pracowników, szukamy nowoczesnych i skutecznych sposobów naprawiania przeróżnych usterek czy awarii, a także stosujemy najlepsze materiały. W ostatnim czasie naszą chlubą jest wyjątkowy, ekologiczny lakier samochodowy PPG, którego używamy w standardzie podczas usług blacharsko-lakierniczych. W ofercie naszego zakładu znajdują się także inne usługi takie jak elektromechaniczne naprawy, diagnostyka, wymiana i konserwacja klimatyzacji, serwis silników i innych części, przeglądy instalacji, a także sprzedaż części zamiennych, zarówno oryginalnych, jak i tańszych odpowiedników. Również dajemy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego na czas serwisu auta. W celu bliższego zapoznania się z całym zakresem naszej działalności, zapraszamy na stronę internetową autoserwisgp.pl.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »