Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Strony związane z hasłem 'przedszkola':

1 · 2 · następna strona »
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorze »

  Strona Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorze. Zawiera informacje dotyczące położenia geograficznego szkoły, nauczycieli i pracowników szkoły oraz osiągnięć uczniów. Przedstawia aktualne wydarzenia z życia szkoły. Informuje o aktualnych osiągnięciach uczniów w różnych konkursach i zawodach. Przybliża sylwetkę Patrona szkoły ojca Kazimierza Wyszyńskiego. Pokazuje najważniejsze wydarzenia z życia szkoły na zdjęciach w galerii. Przedstawia informacje z życia naszych najmłodszych (przedszkolaków).

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witamy w sklepie Mamboo »

  Mambo - wszystko dla naszych dzieci. Znajdziesz u nas pościel, poduszki, poszewki, piżamy, ręczniki, ubrania, koce, zabawki i akcesoria znanych i renomowanych firm krajowych i zagranicznych.Nasze zabawki, ubrania i akcesoria dla dzieci posiadają wszelkie konieczne atesty, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a przyjemną kolorystyką, starannym wykończeniem i atrakcyjnym wzornictwem sprawią radość Tobie i Twojemu dziecku.
  Mamboo to sklep dla dzieci i ich rodziców. Wybierając towary i prezentując je w naszej ofercie, myślimy wyłącznie o dzieciach wyjątkowych… bo takie są przecież wszystkie nasze pociechy. Znajdziecie tu rzeczy niezbędne do codziennego życia każdego szczęśliwego malucha, przedszkolaka i ucznia. Staracie się ze wszystkich sił, żeby Wasze dzieci zdrowo i prawidłowo się rozwijały i były zawsze uśmiechnięte. Nasze produkty pomogą Wam to osiągnąć i umilą opiekę nad milusińskimi.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Profilaktyczny Moralitet »

  Zajmujemy się wystawianiem spektakli profilaktycznych dla dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju. W naszym repertuarze znajdziecie Państwo spektakle dla młodszych dzieci, poruszające problematykę związaną z bezpieczeństwem czy ochroną zdrowia, a także spektakle dla starszej widowni (starsze klasy Szkół Podstawowych, Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne), poruszające kwestię uzależnień, agresji, bezpieczeństwa w sieci itp.

  12 341 01 72, 12 296 77 03, 12 296 77 04.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Prywatny żłobek Wrocław Domek Puchatka oferuje podobne usługi co niania tyle tylko, że na większą skalę i oczywiście mniejszy koszt. Jest to o tyle ważne dla kieszeni rodzica, że zaoszczędzone środki można przeznaczyć na zabawki dla maluszka, na jego ubranka czy też dodatkową rozrywkę. Nasz klub malucha Wrocław daje mnóstwa ciepła i profesjonalnej opieki nad dzieciaczkami. Wspólne przebywanie w grupie rówieśników i naśladowanie ich sprzyja stymulacji maluszka i zapewnia jego prawidłowy rozwój. Podczas gdy przebywanie tylko z opiekunką daje dziecku jedynie przebywanie z jedną osobą. Natomiast żłobek zapewnia przebywanie w grupie i poprzez wspólną zabawę i obserwację dziecko szybko się rozwija.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Nowy Sącz »

  Bajka jest to Przedszkole Niepubliczne oferujące szeroki zakres zajęć dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole organizuje zajęcia z rytmiki oraz plastyki, uczy języków obcych i organizuje małe formy teatralne. Dba o kilka kolorowych, przyjaznych dla dziecka sal (oddziały, z których każdy tworzony jest przez ponad dwadzieścioro dzieci).
  Na każdą salę przypada jedna toaleta przystosowana tylko dla najmłodszych. Ponadto przedszkole przystosowane jest dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, w budynku znajduje się winda oraz wszelkie udogodnienia, które ułatwią poruszanie się naszym pociechom.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Bielsko »

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK to miejsce, gdzie Państwa maluszek będzie otoczony troskliwą opieką wykwalifikowanych pedagogów. Dzieci czują się u nas prawie jak w domu, są bezpieczne, nabywają nowe umiejętności, rozwijają się zgodnie z potrzebami i indywidualnym tempem. Nawiązują pierwsze, małe przyjaźnie. Oferujemy szeroki wachlarz zabaw i gier, dzięki nim maluszek od najmłodszych lat uczy się współpracować z innymi dziećmi i osobami dorosłymi. Pobudzamy wyobraźnię najmłodszych, rozwijamy ich talenty. Nasze przedszkole organizuje zajęcia, które pomagają maluszkom poznawać świat, rozwijać umiejętności, pasje i uzdolnienia. Do grona naszych przedszkolaków zapraszamy dzieci z roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 17.00. Zapraszamy serdecznie Rodziców ze swoimi pociechami. Istnieje możliwość pobytu adaptacyjnego.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Zielonej Górze »

  Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Rozwoju półkolonie »

  Wakacje na Uniwersytecie Rozwoju. W nadchodzące wakacje po raz pierwszy, dzieci ze Śląska będą miały okazję wziąć udział w naukowo – badawczych półkoloniach organizowanych przez Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie. Uczestnicy na zajęciach z archeologiem poznają historię Starożytnych, gęsim piórem nauczą się pisać hieroglify, a także poznają technikę i własnoręcznie dokonają mumifikacji. Na spotkaniu z hodowcą owadów, dzieci będą mogły w praktyce poznać jak rozwija się ta grupa zwierząt, oglądać niesamowite gatunki motyli i chrząszczy, czy nakarmić owadożerne rośliny. Dla odważnych będzie możliwość wzięcia na ręce żywych owadów oraz ich larw. Nie zabraknie również warsztatów w laboratorium, w którym dzieci ubrane w specjalne fartuchy i rękawiczki samodzielnie przeprowadzą niezwykłe eksperymenty fizyczno – chemiczne. Dzieci poznają między innymi tajniki pracy w biurze detektywistycznym, nauczą się ściągać odciski palców czy odczytać tajną wiadomość. W ramach zajęć z eksperymentów zbudują mechanizmy działania łodzi podwodnych i samolotów odrzutowych. Sprawią również by woda płynęła do góry, odkryją, dlaczego paląca chusteczka nie spala się.Program półkolonii został stworzony tak, by rozwijać w dzieciach ciekawość świata i pasję odkrywania tego, co nieznane. Dodatkową atrakcją będą wycieczki do ZOO i Planetarium Śląskiego, przy okazji, których dzieci będą uczestniczyć w specjalnie przygotowanych ścieżkach edukacyjnych.Programy półkolonii są dostosowane do wieku uczestników, osobne grupy będą stanowić przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych.Dodatkowymi atrakcjami będą zajęcia teatralne przygotowane przez Teatr Trip, zajęcia plastyczne, sportowe, kulinarne oraz szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Wszystko to obsadzone w pociągającej dla dzieci fabule -,, Na tropie przygód”Dla dzieci, które lubią majsterkować i konstruować roboty, nie zabraknie półkolonii o tej tematyce.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów »

  Serdecznie zapraszamy do Przedszkola na Warszawskim Wilanowie. W Pustyni I W Puszczy to miejsce, w którym wykorzystujemy różne nowoczesne metody i formy pracy z milusińskimi m.in.: Aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss, Metoda Projektów Ruch Rozwijający W.Shreborne, Edukacja przez Ruch D. Dziamskiej, dzieci oprócz troskliwej opieki, mają zapewnione ciekawe i twórcze zajęcia. Przedszkole na Wilanowie to całodzienna opieka dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18 wraz z realizacją programu wychowania przedszkolnego oraz możliwością uczestnictwa w zajęciach. Nauczyciele, niczym Przewodnicy ukierunkowują działania dzieci, zachęcają je do aktywności i rozbudzają ciekawość świata. Dzięki naszemu autorskiemu programowi nasi podopieczni sami stają się odkrywcami i badaczami otaczającej nas rzeczywistości. Mali poszukiwacze mają możliwość podróżować, podczas wspólnych zajęć i zabaw, do naj odleglejszych zakątków naszego globu. Codziennie na Maluszki czekają nowe wyzwania i nowe opowieści. Zapraszamy do przedszkola na Wilanowie. Znajdź Nas na Facebooku

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawy »

  Portal w Internecie skupiony na tematyce przedszkoli, żłobków i punktów przedszkolnych, pomaga on wyselekcjonować najodpowiedniejsze przedszkole czy żłobek dla naszego dziecka, znaleźć dla niego najlepsze zajęcia pozalekcyjne. Na serwisie znajdują się tylko żłobki, przedszkola i punkty przedszkolne z terenu Warszawy, posegregowane w kilku podkategoriach, zarówno po dzielnicy w której się znajdują, po specjalizacji przedszkola czy innej placówki jakiej wyszukujemy i jakie zajęcia dodatkowe oferuje wybrane miejsce.

  Przeszukiwać można również po zajęciach pozalekcyjnych jakie oferuje placówka dla swoich podopiecznych, jak i godzin opieki nad dziećmi co jest sporym ułatwieniem dla rodziców w wyselekcjonowaniu odpowiedniej placówki. Zapraszam gorąco do dodawania Waszych przedszkoli, żłobków, klubów malucha, punktów przedszkolnych, jak i korzystania ze strony w celu odszukania idealnej placówki edukacyjnej w Waszej okolicy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • FRAJDA place zabaw zjeżdżalnie »

  Przedsiębiorstwo Frajda Place Zabaw z siedzibą w miejscowości Radawiec Duży zaprasza do współpracy szkoły, przedszkola, instytucje państwowe i inne. Specjalizujemy się w produkcji bezpiecznych placów zabaw i zabawek. Proponujemy zestawy zabawowe, urządzenia pojedyncze, huśtawki, bujaki sprężynowe, ścieżki zdrowia, zestawy tematyczne, piaskownice, altany, ławki oraz inne. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i wymogi dotyczące bezpieczeństwa, produkcji, montażu i konserwacji. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas artykułów. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONRADEK opieka nad dzieckiem warszawa »

  Kierowane przez nas przedszkole Konradek zaistniało w 1999 roku w Warszawie. Angażujemy zespół młodych oraz energicznych nauczycieli przedszkolnych, jacy dbają o wszechstronny rozwój maluchów. Są pedagogami z powołania oraz całe swoje serce wkładają w pracę z maluchami. Współpracujemy także z logopedą i psychologiem dziecięcym. Oferujemy duży zakres zajęć ogólnorozwojowych dla naszych przedszkolaków, w tym elementy tańca, baletu, sztuk walki oraz plastyki. Kluczowa dla nas jest edukacja plastyczna, jaka pomaga kształtować wyobraźnię maluchów oraz jest dla nich ogromną frajdą. Dowiedz się więcej o ofercie przedszkola i cenniku na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • JOKOMISIADA Rowerki trójkołowe Kraków »

  Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez Hurtownię Zabawek Jokomisiada. Nasza firma zaistniała w 2007 roku w Wieliczce. Zakupią u nas Państwo: zabawki dla dzieci, baseny ogrodowe, namioty, kajaki, pontony, samochody i quady dla dzieci, trampoliny, rowerki, deskorolki, hulajnogi, sanki, rolki, wrotki oraz wiele innych produktów. Wyposażamy sklepy, hurtownie, przedszkola i szkoły. Prowadzimy także sprzedaż internetową i stacjonarną. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas towarów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK przedszkole językowe szczecin »

  Poszukujesz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zapewni wieloaspektowy rozwój dziecka w wygodnych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające w większości przypadków bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność oraz przemysł. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwinąć jego talenty! W naszej ofercie odnajdziecie Państwo bogaty wachlarz zajęć programowych oraz dodatkowych. Dbamy o ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu dziecka. Sprawdź naszą ofertę już dziś! Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Edukacyjna »

  Księgarnia Edukacyjna to platforma handlowa Grupy Edukacyjnej S.A., która jako jedyna na polskim rynku edukacyjnym prezentuje tak kompleksową ofertę.

  Wiemy, że klucz do efektywnej pracy z dzieckiem to podręczniki i podstawy metodyczne, ale także nowoczesne technologie i pomoce dydaktyczne, rozwijające zainteresowania

  Nasze publikacje z MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext od wielu lat zbierają uznanie wśród nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców. Dziś proponujemy także rozwiązania multimedialne. Pomoce dydaktyczne marki ELEO dobieramy razem z fachowcami. W naszej ofercie znajduje się takżę dziennik elektroniczny - NASZE OCENY.

  Grupa Edukacyjna S. A. realizuje wiele nowoczesnych przedsięwzięć, mających na celu budowanie nowej jakości polskiej edukacji. Projekt edukacyjny “Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej i poprzedził programy strukturalne “Radosna szkoła” i “Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III”, a także dostał tytuł “Najlepsza Inwestycja w Człowieka” w konkursie Ministra Rozwoju Regionalnego “Dobre Praktyki EFS” w 2010 roku.

  Nasze wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT to zdobywcy prestiżowych wyróżnień. Jednym z nich jest nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w “Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu “Nasze przedszkole”, a także tytuł “Innowacyjnego Produktu Wspierającego Dyrektora Przedszkola”, który trafił do gry edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym Logico Primo.

  Tworzymy dla Państwa innowacyjną ofertę Księgarni Edukacyjnej, do której przejrzenia zaprasza Grupa Edukacyjna S. A.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Szukasz zabawek lub gier edukacyjnych dla swojego dziecka? Zajrzyj do sklepu internetowego Nowej Szkoły! Jesteśmy liderem polskiego rynku mebli żłobkowych, szkolnych i przedszkolnych, o czym świadczą otrzymane przez nas liczne nagrody. Od ponad 20 lat z powodzeniem wyposażamy szkoły oraz przedszkola m.in. w place zabaw, tory przeszkód oraz pomoce dydaktyczne. W sklepie internetowym Nowej Szkoły znaleźć można wszystko to, czego potrzebuje przedszkolak lub dziecko w wieku szkolnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ai.poznan.pl »

  Agencja Inwestycyjna AI jest jednym z pierwszych deweloperów działającym na poznańskim rynku mieszkaniowym – założona w 1992 roku, obecnie ma wielu zadowolonych klientów. Od początku swojej działalności agencja oddała ponad 5 tysięcy mieszkań, również innych nieruchomości budownictwa ogólnego jak szkoły, przedszkola. Wszystkie nieruchomości Agencji AI bazują na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, są funkcjonalne, starannie wykończone i mają wysoki standard. Już teraz z dostępnymi mieszkaniami zapoznać można się na stronie i wybrać dla siebie to najlepsze. Dodatkowo Agencja Inwestycyjna AI prowadzi usługi inwestorskie, w tym jako inwestor zastępczy, inwestor generalny, w zakresie nadzoru inwestycyjnego oraz zarządzania nieruchomościami. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Sosnowiec »

  Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Jeśli tak, z pewnością przypadnie Ci do gustu oferta naszego przedszkola prywatnego. Jesteśmy placówką stosunkowo nową, dokładającą wszelkich starań, aby dzieci powierzone naszej opiece, mogły czuć się w przedszkolu w pełni bezpiecznie i swobodnie. Prywatne przedszkole Sosnowiec jest miejscem wychodzącym naprzeciwko potrzebom wszystkich maluchów. Nasze sale pełne są zabawek oraz pomocy naukowych, z których dzieci chętnie korzystają w ciągu dnia pobytu u nas. Zapraszamy do Akademii Pana Kleksa. Jedynie u nas spotkasz się z wyjątkową i nowoczesną ofertą, jaka sprosta Twoim oczekiwaniom. U nas każde dziecko będzie się doskonale bawić i poznawać nowe rzeczy.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkoland.pl - ranking przedszkoli »

  Znajdź najlepsze przedszkole w swoim mieście. Na naszej stronie internetowej zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do szerokiego zestawu informacji, które dotyczą placówek przedszkolnych. Na stronie można zapoznać się z informacjami o placówkach ze strony samych placówek jak też z opiniami rodziców na temat poszczególnych placówek. Na naszej stronie przedstawiamy również regularne informacje dotyczące między innymi zdrowia dzieci, odżywiania, zabawy oraz wychowania, które prezentowane są przez specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej strony internetowej! PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Poznań »

  Jakie przedszkola, które żłobki to najlepszy wybór kiedy mowa o mieście Poznań? Oczywiście jest jedno przedszkole prywatne, jest jeden żłobek niepubliczny co do którego nie ma żadnych wątpliwości. Wszystkie Skarby Mamy Przedszkole Grunwald, Junikowo to najlepszy wybór z możliwych. Doskonałe warunki, wykwalifikowana kadra, znakomite programy dodatkowe i to wszystko w przystępnych cenach. Sprawdź nasze przedszkole językowe, zobacz żłobek prywatny z prawdziwego zdarzenia

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek