Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'program ksiegowy':

 • System »

  Enova - wysokiej jakości oprogramowanie dla firm i programy crm. Na naszej stronie opis rozwiązań - atrakcyjne warunki na zakup, promocje dla nowo-powstałych firm. Rozwiązania dla sektora publicznego, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi, integracja z popularnymi aplikacjami. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to nowoczesna aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm (Customer Relationship Management) - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Oszczędność czasu i środków - osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla księgowości. »

  Oferujemy wszelkie usługi informatyczne dla małych i średnich firm. Proponujemy całościowe spojrzenie na potrzeby przedsiębiorstwa, doradzamy jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia informatyczne, aby maksymalnie ograniczyć koszty, zabezpieczyć dane. Szczególnie polecamy oprogramowanie enova do księgowości i zarządzania firmą. Jesteśmy partnerem firmy Soneta producenta programu enova.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kpir program SKP mała księgowość »

  Księgowość to jeden z najbardziej podstawowych elementów każdej prawidłowo funkcjonującej firmy. Od sprawności kierowania nią w istotnym stopniu zależy to, czy dane przedsiębiorstwo będzie w stanie zagwarantować swemu właścicielowi rzeczywiście zadowalające zyski. Nie jest to jednak prosta sprawa, gdyż księgowość najczęściej stanowi bardzo rozbudowaną dziedzinę. W jaki więc sposób można sobie poradzić z szeregiem trudności i ogromnymi stosami dokumentów, jakie zwykle są z tym związane ? Odpowiedzią mogą być narzędzia takie jak mała księgowość program SKP - Super Księga Podatkowa. Ta proste na pozoru aplikacja jest bardzo przydatna dla wszystkich przedsiębiorców.
  Kpir program SKP mała księgowość mieści w sobie wszystkie funkcje, jakie tylko mogą być konieczne do sprawnego zarządzania księgowością w konkretnej firmie. Bardzo wiele na temat jego funkcjonalności mówi sam tylko fakt, że jest on dostępny w dwóch wersjach: dla przedsiębiorstw oraz dla biur rachunkowych. W przypadku tych drugich stuprocentowa niezawodność jest niezwykle istotna, gdyż biura takie zazwyczaj ponoszą odpowiedzialność za swoich klientów. Ten kpir program księgowy może być bardzo użyteczny także dla przedsiębiorców. Nie jest on szczególnie skomplikowany w obsłudze, zatem właściwie każdy będzie mógł sobie z nim poradzić.
  Jak zatem widać, mała księgowość program Super Księga Podatkowa może być niesamowicie pomocnym narzędziem zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w biurze rachunkowym. Jeśli ktoś chce w jak największym stopniu ułatwić sobie prowadzenie swojej działalności gospodarczej, to jak najbardziej powinien zainteresować się nim bliżej. Warto sięgnąć po wersję testową, która w okresie dwóch miesięcy jest za darmo, i sprawdzić jak działa i jak użyteczny jest ten kpir program księgowy.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »