Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'prawo karne':

 • Arkadiusz Lach / Kancelaria Adwokacka - Strona główna »

  Arkadiusz Lach - Adwokat Okręgowej Izby Adwokackiej w Bydgoszczy, doktor nauk prawnych, pracownik naukowy w Katedrze Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu.
  Kancelaria świadczy usługi m. in. w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa europejskiego.
  Specjalizuje się w prawie karnym.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo cywilne - Kancelaria Adwokacka »

  Prawo cywilne obejmuje swoim zasięgiem wiele gałęzi prawa, w tym prawo rzeczowe, prawo zobowiązań, prawo spadkowe, rodzinne czy też opiekuńcze. Wiele spraw z zakresu prawa cywilnego wymaga uczestnictwa w sądzie adwokata. Kancelaria Adwokacka SZCZEPANIAK, której pełna oferta dostępna jest pod adresem strony internetowej: www.szczepaniak-adwokat.pl, podejmuje się realizacji zleceń dotyczących prawa cywilnego. Radosław Szczepaniak, który jest założycielem kancelarii, jej właścicielem oraz dyplomowanym adwokatem po wykonaniu aplikacji adwokackiej, może podjąć się dla Państwa reprezentowania klientów we wszystkich możliwych sporach sądowych, w tym ze stosunku pracy, jak również dokonać zaopiniowania projektów umów i sporządzić je na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Kancelaria Lipiński & Walczak S.C. Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Poznaniu świadczy szeroki zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Doradzamy i odradzamy. Na zlecenie klienta sprawdzimy status prawny kontrahenta. Pomagamy podczas procedur dotyczących zmiany miejsca wykonywania kary. Kancelaria proponuje wsparcie obejmujące prawo podatkowe, cywilne, spadkowe i karne. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Posiadająca siedzibę w Kaliszu, Kępnie, Ostrzeszowie i Wrocławiu Kancelaria Adwokacka Patryk Wróbel oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie prawa karnego, cywilnego, spadkowego i spółek. Swoją ofertę kancelaria kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i osób indywidualnych i obejmuje ona między innymi: obronę w postępowaniach przygotowawczych, dochodzenie roszczeń z tytułu nawiązki, a także przygotowanie i weryfikację umów. Sprawdź sam!

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »