Strony związane z hasłem 'prawnik':

« poprzednia strona · 2
 • Wrzeciono Andrzej adwokaci zabrze »

  Kancelaria adwokata zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej. Obsługuje klientów z Rudy Śląskiej, Zabrza plus okolic. Przeprowadza sprawy z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, spadkowego także z prawa handlowego. W kancelarii adwokata Andrzeja Wrzeciono sporządzane są pozwy, umowy i pisma procesowe. Klienci reprezentowani są przed sadami także organami administracji. Adwokaci współpracują z notariuszami oraz tłumaczami przysięgłymi. Sekretariat kancelarii pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00, klienci indywidualni i firmy przyjmowani są od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00 do 17:30. Dane zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • L. MROZEK sprawy karne Chorzów »

  Kancelaria Adwokacka Lesław Mrozek prosperuje od 2006 r., a jej siedziba znajduje się w Chorzowie. Jej interesantami są zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele instytucji. W ofercie znajduje się zarówno doradztwo prawne, jak i sporządzanie pism procesowych i reprezentacja w sądzie. Prowadzone przez nią sprawy związane są z prawem cywilnym, rodzinnym, i gospodarczym. Kancelaria specjalizuje się również w zamówieniach publicznych, sprawach ubezpieczeniowych, a dodatkowo rejestracji spółek prawa handlowego. Szczegółowe informacje związane z jej działalnością odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Poznań »

  Uwzględniając prowadzoną przez Państwa działalność gospodarczą oraz naszą wiedzę i doświadczenie, mamy do zaproponowania Państwu pomoc prawną w prowadzonej przez Państwa działalności. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm. Ściśle współpracujemy z profesjonalistami z zakresu prawa np. wybranymi notariuszami. Kancelaria prowadzi działalność na terenie całego kraju.
  Sporządzamy pisma także niestandardowe – np. umowy menadżerskie a także ogólne warunki umów. Udzielamy odpowiedzi na pytania związane z prawem w formie pisemnej oraz w formie porad telefonicznych oraz informacji mailowych.
  Reprezentujemy swoich klientów w sprawach spornych a także w procesach inwestycyjnych. Naszym zdaniem dobry adwokat powinien być doświadczony, rzetelny i skuteczny.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Monika Piech-Balicka Łódź »

  Kancelaria zajmująca sie sprawami rozwodowymi z orzekaniem o winie. Pomoc prawna dla osób, które podjęły decyzję o rozwiązaniu małżeństwa. Przygotowujemy pozew o rozwód, reprezentujemy klienta przed sądami oraz w negocjacjach. Regulujemy kontakty z dzieckiem i pomagamy uzyskać alimenty na dziecko adwokat-lodz.com.pl/alimenty-na-rzecz-dziecka.html oraz od byłego małżonka z tytułu pogorszenia się sytuacji majątkowej po rozwodzie. Prowadzimy podziały majątków oraz sprawy spadkowe.Skutecznie pomagamy uzyskać wyższe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny odszkodowania-lodz.com.pl.Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka działa na rynku usług prawniczych od 2004 roku. Obecnie kancelaria to zespół adwokatów i radców

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Kancelaria Prawnicza Paweł Przybyłowski - prawnik Gdynia i adwokat Gdynia - kompleksowe usługi prawne - dobry prawnik i adwokat Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Wejherowo, Rumia, Reda i okolice. Prawnicy i adwokaci Trójmiasto - profesjonalne usługi prawnicze i pomoc prawna Gdynia, Gdańsk, Sopot - prawnik Trójmiasto zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • CISEK PAWEŁ obsługa prawna firm Łańcut »

  Adwokat Paweł Cisek prowadzi swoją kancelarią na obszarze Łańcuta. Świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego dla przedsiębiorców, instytucji oraz Klientów indywidualnych. Udziela także wyczerpujących rad prawnych, reprezentuje Klientów i ich interesy w sprawach sądowych, a także współpracuje z wierzycielami oraz dłużnikami w postępowaniach egzekucyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta w tym czasie wiedza daje Państwu gwarancję solidnych usług. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny, mailowy albo osobisty w siedzibie kancelarii. Dodatkowe informacje dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat nieruchomości Warszawa »

  Warszawska kancelaria prawna Polz i Polz oferuje kompleksową obsługę prawną między innymi w zakresie prawa gospodarczego, budowlanego, autorskiego, nieruchomości, a także prawa pracy, spraw spadkowych i majątkowych. Wykonuje zastępstwo procesowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • PATRYCJA GRENDA poznań »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Patrycja Grenda w głównej mierze skupia się na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, zastępstwa procesowego, konstruowania umów, dochodzenia należności. Polecamy pomoc prawną w zakresie: prawa administracyjnego, pomagamy także rozwiązywać sprawy związane z prawem rodzinnym, prowadzimy sprawy w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Bierzemy czynny udział w różnorodnych negocjacjach. Staramy się pomóc z każdy prawnym problemem, indywidualnie podchodząc do każdego naszego Klienta. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ilasz & Associates polski adwokat »

  Kancelaria Adwokacka Ilasz & Associates mieści się w Warszawie. Głównym celem Kancelarii jest udzielanie kompetentnej pomocy prawnej. Zakres naszych usług obejmuje prawo cywilne, prawo karne, prawo pracy, prawo Unijne, prawo rodzinne, prawo podatkowe i bankowe. Prócz tego reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i sporządzamy niezbędną dokumentację. Preferujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Błażej Winkler »

  mająca swoją siedzibę w Poznaniu Kancelaria Radcy Prawnego WINKLER świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej. Zajmujemy się sprawami związanymi z prawem bankowym, prawem pracy, prawem nieruchomości, prawem lokalowym, postępowaniem alimentacyjnym oraz innymi. Kancelaria do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny, dbając o jego potrzeby i wymagania. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu omówienia sprawy oraz ustalenia terminu spotkania. Pozostałe informacje znajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • WALDEMAR JABŁOŃSKI Kancelaria prawna zielona góra »

  Kancelaria Radcy Prawnego Waldemara Jabłońskiego z Zielonej Góry świadczy kompleksową obsługę prawną, doradztwo i reprezentację dla osób prywatnych, prawnych, przedsiębiorców, stowarzyszeń, fundacji jak i jednostek organizacyjnych posiadających podmiotowość prawną. Kancelaria zajmuje się prawem rodzinnym, cywilnym administracyjnym, handlowym, gospodarczym, pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacją wierzytelności a ponadto zadośćuczynieniami i odszkodowaniami. Zapewnia fachową poradę oraz pełną poufność i profesjonalizm. Szczegóły oferty i działalności firmy dostępne są na stronie.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • TOMASZ KOWALCZYK Prawnik Zabrze »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk znajduje się w Zabrzu. Przygotowuje przeróżnego rodzaju pisma, pozwy i umowy. Wydaje opinie prawne. Reprezentuje Klientów na każdym etapie postępowania, w sądach oraz przed organami administracji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym. Najczęściej prowadzi sprawy o rozwód, separację, przyznanie alimentów, podziały majątku, spadku, o odszkodowania, ubezpieczenia oraz inne. Prowadzi pomoc prawną w reprezentacji przed sądami, organami policji czy prokuratury. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o usługach kancelarii znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów »

  Mieszkasz w Krakowie? Może słyszałeś o naszej kancelarii adwokackiej LSW? Jeśli nie, to już śpieszymy z informacją. Każdego dnia pomagamy osobom z problemami prawnymi, rozwiązywać niedogodności. Skutecznie obsługujemy także firmy. Dział kadr wybiera wyłącznie dobrych adwokatów i prawników do współpracy, tak więc nasza skuteczność stoi na najwyższym poziomie. Rozwiązujemy problemy z alimentami, pomagamy w sprawach o odszkodowania, windykacje czy podział majątkowy (rozwody).

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa | Robert Ofiara »

  Kancelaria Adwokacka Warszawa Roberta Ofiara oferuje kompleksowe usługi prawne w zakresie spraw karnych i rodzinnych, roszczeń kredytowych oraz odszkodowań.
  Kancelaria jest jedną z wiodących na rynku w zakresie odszkodowań, głównie odszkodowań powypadkowych. Rodzaje prowadzonych spraw to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za błąd lekarski, zadośćuczynienie za wypadek śmiertelny.
  Ponadto Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara specjalizuje się, jako jedna z nielicznych, w roszczeniach kredytowych. Siedziba kancelarii mieści się w centrum Warszawy.
  Szczegóły możliwości zgłoszenia spraw znajdują się na stronie kancelarii.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Amerykański Prawnik »

  Jesteśmy międzynarodową kancelarią adwokacką, która na rynku działa już od roku 1998. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też każdy nasz prawnik w USA podchodzi w sposób indywidualny do każdej powierzonej im sprawy. Wieloletnie doświadczenie, jak również posiadanie szerokiego zakresu wiedzy daje nam szansę na szybkie i pozytywne zakończenie toczącej się sprawy.

  Nie musisz się obawiać także o barierę językową, bowiem każdy nasz polski prawnik w USA biegle posługuje się zarówno językiem angielskim, jak i polskim. Wybierając nas zyskujesz profesjonalizm i rzetelność prowadzonych działań. Oferujemy kompleksowe usługi prawne skierowane do każdej osoby, która potrzebuje pomocy w zakresie prawa.

  Dodatkowe atuty:

  * wieloletnie doświadczenie
  * najlepsi specjaliści
  * indywidualne podejście


  Nie zastanawiaj się więc dłużej i już dziś skontaktuj się z naszą kancelarią w celu ustalenia szczegółów prowadzonych przez nas działań.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Anna Marcinkowska »

  Kancelaria adwokacka Anna Marcinkowska oferuje kompleksową obsługę prawną nie tylko w postępowaniu sądowym, ale również w postępowaniu pozasądowym. Dla naszej kancelarii najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też staramy się świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasza kancelaria specjalizuje się w reprezentowaniu klientów przed urzędami i organami ścigania, zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy związane z odszkodowaniem i zadośćuczynieniem. Na naszej stronie internetowej adwokat-marcinkowska.pl mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat, Prawnik w Poznaniu »

  Kancelaria adwokacka Wielkopolskie zaprasza do zapoznania się z ofertą na kompleksowe usługi prawne. Adwokat, Prawnik w Poznaniu prowadzi sprawy zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa medycznego czy prawa gospodarczego. Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Olgę Wawrzynkiewicz zaprasza zarówno firmy, jak i osoby fizyczne do skorzystania z usług i porad prawnych. Adwokat, Prawnik w Poznaniu, woj. wielkopolskie - rozwody i nie tylko!

  Data dodania: 13 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Masterbill - obsługa księgowa i prawna »

  Profesjonalna kadra pracownicza, kilkanaście lat praktyki oraz zadowolenie naszych klientów to znaki rozpoznawcze Biura Rachunkowego Grupa Masterbill. Zajmujemy się sprawami z dziedziny rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz prawa. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, dlatego cały czas poszerzamy współpracę z profesjonalistami m.in. z biegłymi rewidentami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski »

  Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej? Poznaj Kancelarię Radcy Prawnego — Dawid Rzeski. To miejsce, które w swojej ofercie posiada kompleksowe usługi z zakresu prawa rodzinnego, doradztwa, a także sporządzania ugód, czy mediacji. Pracują tam specjaliści, którzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w branży. Zainteresowała Cię ta oferta? Już dziś odwiedź stronę kancelarii! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki