Strony związane z hasłem 'pogotowie komputerowe':

 • 'MAR-KOMP' »

  Firma Handlowo Usługowa MAR-KOMP Marta Majchrzak-Król
  - sprzedaż komputerów i urządzeń peryferyjnych,
  - naprawa komputerów i urządzeń peryferyjnych
  - odzyskiwanie danych,
  - hosting,
  - sieci komputerowe,
  - pogotowie komputerowe
  - obsługa firm i instytucji.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW, Outsourcing IT »

  Jako firma Power-Service świadczymy usługi IT. Oferujemy pogotowie komputerowe, które działa 7 dni w tygodniu oraz outsourcing IT na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy szeroki wachlarz działania. Wykonujemy pojedyncze usługi takie jak instalacja sytemu operacyjnego, naprawa komputera, serwera bądź urządzenia sieciowego, usuwanie wirusów, projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stałą obsługę informatyczną dostosowaną według Państwa potrzeb. Na zlecenie wykonujemy także, strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe, aplikacje internetowe oraz wizytówki internetowe. To wszystko w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Kraków »

  Potrzebujesz znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie jak odpowiedziałeś sobie na to pytanie twierdząco oraz poszukujesz usług IT zgłoś się do nas Herion Twój IT Partner dzięki doskonałej obsłudze zaproponuje wam najlepsze rozwiązania informatyczne.

  Firma świadczy usługi typu: Serwis komputerów, Pogotowie komputerowe, Diagnostyką IT oraz Odzyskiwanie plików.

  Herion zajmuje się również: Naprawą notebooków, Projektowaniem sieci, Outsourcing IT. Aby sprawdzić dalszą część naszej oferty: Napisz do nas!

  Firma informatyczna Herion - zawsze zapewnia wartościowe przeznaczone dla Ciebie. Dzięki temu nie musisz sie martwić i możesz poświęcić swój czas na swoje potrzeby.

  Jest to spowodowane tym, że nasz serwis komputerowy troszczy się przede wszystkim o realizacje potrzeb naszego klienta. :)

  Zapamiętaj! Herion jest to natychmiastowa pomoc: W razie sytuacji kryzysowych, awarii skontaktuj się z nami! Po odbiorze informacji o problemie nasi specjaliści pojawią się w celu rozwiązania problemu.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • WiFiPolis.pl Serwis komputerowy »

  Tani i solidny serwis komputerowy w Poznaniu i okolicach, informatyk domowy Poznań, konfiguracja routera i sieci, usługi informatyczne, naprawa komputera, naprawa laptopa, Poznań i okolice, darmowy dojazd na terenie Poznania, WiFi nie ma dla nas tajemnic! Jeśli denerwują Ciebie kable to zadzwoń! Na pewno zrobimy z nimi porządek!Informatyk Poznań

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witaj na stronie D&M Computer »

  Firma świadcząca usługi informatyczne:pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych - jesteśmy partnerem KROLLONTRACK, naprawiamy sprzęt komputerowego, serwisujemy drukarki. Sprzedajemy i serwisujemy kserokopiarki Konica Minolta Posiadamy w sprzedaży tonery i tusze wszystkich marek oraz zamienniki taki firm jak: Printe, Black Point.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alfadruk24.pl - wizytówki Białystok »

  Jeżeli konieczne jest profesjonalnie zrealizowane drukowanie Białystok zaliczyć należy do tych miast, gdzie znalezienie tego typu usług nie sprawi jakiegokolwiek problemu. Drukarnia Białystok proponuje nie tylko profesjonalny druk, ale też wiele innych usług. Klienci bez problemu mogą zamówić projekty graficzne, które przy zamawianiu drukowania ulotek czy folderów realizowane są w atrakcyjnych cenach. Coraz częściej bowiem klienci chcą mieć profesjonalnie zrealizowane wizytówki Białystok zaś jest miejscem gdzie znalezienie odpowiednich profesjonalistów do ich realizacji nie sprawi problemu. Klient może zdecydować jaki sobie życzy druk Białystok to bowiem miasto, gdzie najnowsze technologie w druku są dzisiaj powszechnie stosowane. Jeżeli więc ktoś często odwiedza Białystok drukarnia zlokalizowana w tym mieście będzie odpowiednim wyborem do wykonania tego typu usług.

  Data dodania: 26 11 2019 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki