Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Strony związane z hasłem 'podatki':

1 · 2 · następna strona »
 • Podatek, Doradztwo finansowe »

  Podatki dzielą się na: pośrednie i bezpośrednie. Podatki pośrednie są nakładane na przedmiot spożycia, np. VAT, ostatecznie płaci konsument. Podatki bezpośrednie są nałożone na dochód lub majątek podatnikaPodatki dzielą się na: pośrednie i bezpośrednie. Podatki pośrednie są nakładane na przedmiot spożycia, np. VAT, ostatecznie płaci konsument. Podatki bezpośrednie są nałożone na dochód lub majątek podatnika

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • REGOS - Biuro Usług Podatkowych »

  REGOS - Biuro Usług Podatkowych

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym zajmującym się prowadzeniem dokumentacji księgowej, sporządzaniem sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oraz prowadzeniem pełnej obsługi kadr. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zakresem świadczonych usług przez nasze biuro. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową poradę wysoko wykwalifikowanej kadry w zakresie najbardziej korzystnej formy rozliczania podatków, zatrudniania i wynagradzania pracowników oraz prawidłowego rozliczania się z ZUS.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA - Semper Lex Prawo i Podatki WROCŁAW »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Skrzypek-Paliwoda świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym jak i jednostkom sektora finansów publicznych. Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Skrzypek-Paliwoda świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym jak i jednostkom sektora finansów publicznych.Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Skrzypek-Paliwoda świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym jak i jednostkom sektora finansów publicznych.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Księgowość Poznań - Biuro rachunkowe Kreatywny Księgowy - pierwsze dwa miesiące za połowę ceny. Usługi rachunkowe, podatki, księgowość i rachunkowość to nasza pasja - księgowa Poznań woj. wielkopolskie. Biuro rachunkowe oferuje doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości - kreatywna księgowość z indywidualnym podejściem. Oferta i cennik na stronie. Biura rachunkowe Poznań, biura księgowe w Poznaniu - szybkości działania, pełna i profesjonalna księgowość i rachunkowość Poznań. Biuro rachunkowe Poznań - połączenie ogromnej wiedzy i dokładności - rozliczenia pit, zus, vat, podatek dochodowy. Rejestracja firmy, deklaracje zgłoszeniowe itp. Doradztwo podatkowe Poznań.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy »

  Kaweccy s.c.
  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych.
  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy świadectwa energetyczne.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków - TRIO S.C. »

  Koniecznie sprawdź i wejdź już teraz na naszą stronę www.Zobacz nasze usługi księgowe. Profesjonalne biuro rachunkowe z Krakowa. Świadczymy w swojej branży profesjonalną usługę rozliczeniowa i usługi doradcze dla nowych i starszych działalności gospodarczych pracujących na obszarach małopolski. Głównie skupiamy się na usługach księgowych w Krakowie. Zachęcamy każdego z obsługiwanych ludzi do zaczęcia współpracy. Nawiązujemy długą współpracę, która polegać będzie na profesjonalizmie i współpracy obu stron. Zapraszamy na witrynę firmową, gdzie znajdziecie drodzy klienci numer kontaktowy oraz dojazd wraz z mapą do naszej siedziby. Zapraszamy do kontaktu, oddzwonimy i umówimy się na spotkanie przy herbacie, na którym omówimy konkrety biznesu. Księgowość TRIO S.C z Krakowa - serdecznie zaprasza do współpracy. Namawiamy już teraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo praktyczne informacje, których lektura pozwoli na zapoznanie się z całą naszą oferta.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Specjalnością biura rachunkowego Hossa z Rybnika jest obsługa firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy nasze usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy pełną stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efekywne podatki »

  Kancelaria Doradcy Podatkowego, Aneta Dobczyńska, W pracy stawiam na bezpośredni kontakt z klientem służąc pomocą w zakresie prawa podatkowego i innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Każdego klienta traktuję indywidualnie, dzięki czemu świadczę usługi precyzyjnie dostosowane do jego potrzeb.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język Norweski »

  Na forum Norwegia prawo pracy w Norwegii - praca dla Polaków w Norwegii. Na Forum Norwegia także inne działy jak: wiadomości oraz aktualności Norwegia i świat, ogłoszenia różne, codzienne sprawy, turystyka, hobby i rozrywka w norwegii, norweski język. Sprawy urzędowe, podatki, przedsiębiorca, pracownik w Norwegii. Zapraszamy - norwegia praca i życie, transport i motoryzacja, kulinaria, noclegi oraz sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości - dom i mieszkanie w Norwegii.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka KRÓL SZKUDLAREK »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek i Adrian Król Kompleksowa obsługa podmiotów gospodaczych, klientów indywidulanych oraz administracji publicznej. tel. 604296388, 604802169 90-437 Łódź Al. Kościuszki 80/82 lok. 518 szczegóły oferty na http://www.krol-szkudlarek.pl/oferta.html

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe »

  Nie wiedziałeś, jak wystawić wewnętrzną fakturę, rozliczyć leasing czy koszty związane z kampanią reklamową Waszej firmy ?Kursy dzielą się ze względu na poziom zaawansowania. Szkolenia odbywają się z najnowszego prawa podatkowego uwzględniającego najnowsze nowelizacje. Prowadzone są tez inne kursy podatkowe takie jak prowadzenie ksiąg usługowych, kursy z rachunkowości a również kursy prawne. Założycielem jest doświadczony trener podatkowy, który na drodze swej kariery zawodowej pomógł wielu przedsiębiorcom. Szkolenia vatowskie prowadzone są dla wszystkich osób fizycznych i właścicieli biur i osób zajmujących się finansami firmowymi. Szkolenia podatkowe prowadzone są z takich tematów jak podatki vatowskie, prowadzenie ksiąg przychodów i też rozchodów. Podatek dochodowy vat to główne koszty jakie ponoszą sklepiki prowadzące działalność gospodarczą. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe oraz księgi podatkowe. Szkolenia vat odbywają się w Łodzi. Bogate sale w sprzęt multimedialny na pewno umilą Państwu godziny spędzane na interesujących wykładach, na które gorąco zapraszamy. Dogodna lokalizacja, a także wygodne i klimatyzowane sale wynajmowane w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania przy ul. Sienkiewicza 9, są kolejnymi atutami jednostki. Na stronie WWW szkoleń odnajdą Państwo szereg informacji na temat typów prowadzonych szkoleń, miejsca a także czasu. Zapraszamy zainteresowanych na szkolenia odbywające się w Łodzi.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Konin »

  "Financial Service" to biuro księgowo-finansowe, zajmujące się m.in. kartami podatkowymi, ryczałtem, książką przychodów i rozchodów, rejestrem VAT. Specjaliści doradzą w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, jak również sporządzą biznes plan, wnioski o dotacje, wnioski kredytowe, sprawozdania do Urzędu Statystycznego. Dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej biuro świadczy roczne rozliczenie podatku dochodowego, korekty rozliczenia rocznego z wyjaśnieniem, zwrot VAT z tytułu remontu mieszkania lub budowy domu oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych i podatkowych. Biuro księgowo-finansowe Konin, ul. Energetyka 3/14, tel. (63) 242 00 58. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry, z siedziba w samym centrum tegoż miasta, od wielu już lat zajmuje się rzetelnym wypełnianiem swoich usług księgowych i rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe jest tworzone przez profesjonalistów, którzy z poczucia pasji należycie zajmują się prowadzeniem księgowości Państwa firm. Biuro rachunkowe swoje usługi księgowe kieruje także do osób, które nie mają jeszcze własnej działalności gospodarczej, a którą chcą założyć i potrzebują wsparcia w tym zakresie. Osobom takim niesiemy pomoc także w zakresie doboru opodatkowania. Biuro rachunkowe Śląsk zajmuje się prowadzaniem ksiąg przychodów i rozchodów, wszelkich ewidencji czy też rozliczeniem podatków i spraw kadr i płac. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm polskich i zagranicznych. Rozpoczęcie współpracy z naszym biurem rachunkowym będzie dla Państwa firmy krokiem naprzód, dzięki któremu zyska ład i porządek w sprawach księgowych. Nasi eksperci zajmą się prowadzeniem księgowości i ewidencji Państwa firmy. Zarazem w zakresie naszych usług mieści się prowadzenie spraw kard i płac oraz rozliczanie podatków. Zawsze z uwaga śledzimy wszelkie doniesienia z rynków finansowych i dzielimy się nimi z naszymi klientami, dla których organizujemy także szkolenia z księgowości, gdy wyrażają chęć samodzielnego prowadzenia księgowości w swojej firmie

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH CZĘSTOCHOWA »

  Kursy dla kandydatów na księgowego, specjalistę ds. rachunkowości, głównego księgowego czy dyplomowanych księgowych, a także w zakresie specjalisty ds. podatku od towarów i usług, sporządzania sprawozdań finansowych, zasad prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów - te i wiele innych prowadzi Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie. Naszym celem jest również umożliwienie aktualizacji wiedzy księgowych. Zależy nam na tym, żeby pomagać w wykonywaniu zawodu trudnego oraz wymagającego ciągłego doskonalenia wiedzy. Zapewniamy również kształcenie akademickie w ramach studiów podyplomowych prowadzonych wspólnie z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euro Punkt - zwrot zagranicznego podatku »

  Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, aby merytorycznie wspierać polskich pracowników w odzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy. Za pracę za granicą zwykle odliczana jest zbyt wysoka zaliczka na podatek dochodowy, tę nadwyżkę można później odzyskać. Nieznajomość zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólne poczucie zagubienia w zagranicznych urzędach powodują, że wielu Polaków rezygnuje z walki o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i sprawia, że zdecydowana większość pracujących za granicą dostaje nadpłaconą kwotę. Wystarczy wysłać formularz znajdujący się na stronie euro-punkt.pl oraz postępować zgodnie ze wskazówkami konsultanta, który się z Państwem skontaktuje.


  Pomoc ze strony Europejskiego Centrum Podatkowego odbywa się na każdym etapie ubiegania się o zwrot podatku z Niemiec. Na podstawie informacji uzyskanych od klienta, ECP gromadzi odpowiednią dokumentację i pomaga w jej wypełnieniu. Następnie pośredniczy w kontakcie z zagranicznymi urzędami. Dodatkowo kancelaria współpracuje z zagranicznymi doradcami podatkowymi, którzy czuwają nad prawidłowym tokiem sprawy. Korzystanie z usług spółki jest bezpieczne - klient wnosi opłatę za usługę dopiero po otrzymaniu decyzji podatkowej, ponadto warto też powiedzieć, że ta ogólnopolska kancelaria podatkowa ma odpowiednio wysokie ubezpieczenie OC.


  Wsparcie w sprawach związanych ze zwrotem podatku z zagranicy nie jest wyłączną działalnością spółki. Za pośrednictwem kancelarii możesz także dowiedzieć się, jakie różne zasiłki i ulgi przysługują Ci, gdy podejmujesz legalne zatrudnienie w danym państwie.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podatki i ubezpieczenia - Katowice »

  Przyjmujemy, że w naszym Centrum Finansowym to usługobiorca jest bardzo ważny. Biorąc to pod uwagę zabiegamy o to, aby księgowość w Twojej firmie była prowadzona na wysokim poziomie, dlatego też stale wzrasta ilość zadowolonych usługobiorców. Na co dzień spotykamy się z różnymi sytuacjami, które wymagają znajomości wielu przepisów. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, w związku z powyższym jesteśmy zobowiązani do osiągania najlepszych rezultatów w dziedzinach związanych z kadrami, płacami, i rachunkowością. Nasze kwalifikacje i zdobyte doświadczenie pozwalają służyć rzetelną konsultacją w zakresie kierowania spółkami, stowarzyszeniami, agencjami, itp. Śląskie Centrum Finansowe narodziło się na podstawie serii badań rynkowych i doświadczeń w zakresie prawa oraz podatków. Układając ofertę mieliśmy pełne rozeznanie na zapotrzebowanie kontrahentów w obrębie usług księgowych i ubezpieczeń. Tak skonstruowana propozycja oddziałuje na coraz to większą rzeszę kontrahentów, ponieważ sprawujemy nadzór nad tym, aby była zrozumiała i spełniała wymogi także jednocześnie najbardziej wymagających kontrahentów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku prowadzimy więc obsługę firm w zakresie sporządzania deklaracji dla Urzędów Skarbowych ZUS, GUS i w wielu innych dziedzinach. Pomożemy również Tobie na początku prowadzenia firmy, bo z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są bardzo trudne szczególnie dla osób, które rozpoczynają swoją pierwszą działalność gospodarczą.Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na w naszą stronę internetową, lub odwiedź nas osobiście - Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o. o. ul. Żwirki i Wigury 27 40-063 Katowice. W celu uzyskania obszerniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteście Państwo mile widziani codziennie w godzinach otwarcia naszej firmy od 9:00 do 17:00.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ze Szczecina rekomenduje swoje usługi, które świadczy cały czas już od 1993 r. Trudnimy się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym oraz usługowym prowadzeniem ksiąg. Gwarantujemy ponadto prowadzenie księgowości w trybie zdalnym. Legitymujemy się Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 7170/98 wydanym przez Ministra Finansów. Jest ono dokumentem, jaki uprawnia do tego, abyśmy mogli proponować usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych oraz rachunkowych. zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy terminowość oraz kompleksowe realizacje zleceń. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANMAR GDAŃSK »

  Jesteśmy kancelarią podatkową z długoletnimi tradycjami. W branży usług rachunkowych funkcjonujemy i prężnie rozwijamy się od 1990 roku. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Wszystkie usługi realizujemy dokładnie, terminowo, z zachowaniem najwyższej staranności i poufności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Udzielamy także porad podatkowych, jakie obejmują m.in. stały nadzór podatkowy oraz opinie, analizy i konsultacje podatkowe. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA EWA DORADCA PODATKOWY »

  Biuro podatkowo-rachunkowe Thomeyer z siedzibą w Elblągu tworzą specjaliści z dziedziny doradztwa podatkowego. Jego właścicielka jest wpisana na Krajową Listę Doradców Podatkowych pod numerem 000592. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w organizacji kontroli państwowej, co certyfikuje jej fachowość i gwarantuje najwyższą jakość usług. Ofertę kierujemy do przedstawicieli firm i przedsiębiorstw. Znajdą w niej Państwo - prócz doradztwa - prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji pracowniczej, czy też pomoc przy kontrolach podatkowych, ZUS, a także inspekcji oraz urzędów pracy. zachęcamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek