Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'pielęgnacja ogrodów':

 • Bellis ogrody »

  Jesteśmy zespołem młodych, pełnych pasji ludzi.
  Naszym głównym celem jest spełnianie Państwa marzeń o ogrodach.
  Człowiek od najdawniejszych czasów dążył do tego, by otaczać się pięknem. Powstaliśmy po to aby to piękno zapewnić Państwu w najbliższym otoczeniu - ogrodzie.
  Naszą ambicją jest tworzenie wyjątkowych projektów i realizacji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i gustu klienta.
  Pracujemy w gronie specjalistów w zakresie architektury krajobrazu, ogrodnictwa, planowania przestrzennego i budownictwa.

  * Zrealizujemy kompleksowo projekt w zakresie zagospodarowania terenów zielonych,
  * Pomożemy w zadbaniu o Państwa ogrody,
  * Służymy fachową poradą w temacie opieki nad roślinami, aby ogrody były źródłem radości.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja ogrodów warszawa »

  Profesjonalne usługi ogrodnicze. Nasza firma zajmuje się m.in.: zakładaniem zieleni i ogrodu, pielęgnacja drzew, pielęgnacja ogrodu oraz zagospodarowanie posiadłości. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Poznań »

  Zakres naszych usług to: projekty ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów w Poznaniu. Ogrody to nasza pasja. Jesteśmy grupą młodych ludzi, podchodzących do każdego powierzonego nam zadania z całkowitym poświęceniem. Długoletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala nam na proponowanie Państwu najlepszych rozwiązań, niezwykle wyróżniających się na rynku. Nasza firma realizuje stworzone przez nas projekty, dając Państwu pełną wygodę. Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje. Jeżeli chcecie Państwo wdrożyć własne pomysły do naszych projektów, jesteśmy na to bardzo chętni. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i zdobywa nowe doświadczenie. Nasza oferta stale się powiększa. Wychodzimy wprost na oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie państwo najbardziej oryginalne i niepowtarzalne projekty, które sprawią, że Wasz ogród będzie wyglądał niesamowicie. Stawiamy na wysoką jakość i pełen profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: projekty ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • CORYLUS Projekty ogrodów wrocław »

  Corylus Barbara Bogacz powstała z uwagi na wzrastające zadysponowanie kontrahentów prywatnych oraz firm na wysokiej jakości usługi konserwacji ogrodów. Nasza jednostka, to wieloletnia obyczaj emitowana z pokolenia na pokolenia i wielkie praktyki. Nasi pracownicy, to osoby po skończonych studiach botanicznych i ochrony zieleni. Używamy naszą pracę jak pasję, wskutek czemu w naszą pracę wkładamy niezwykle mnóstwo serca i energii, żebyście podobnie jak nasi kontrahenci byli zadowoleni z rezultatów naszej pracy. Projektujemy i uzyskujemy zieleńce marzeń, bo wiemy, że ładny park to znakomita upiększenie wszelkiego domu. Zapraszamy do kontaktu poprzez witrynę WWW.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • IBERYS DESIGN tarasy drewniane »

  Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie, firma Iberys Design zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasza oferta to: zakładanie ogrodów, systemy automatycznego podlewania, instalacje odwadniające, oświetlenie ogrodowe, oczka wodne, fontanny, kaskady, tarasy, konstrukcje drewniane, zielone dachy, prace brukarskie, zakładanie trawników z siewu, z rolki, sadzenie i przesadzanie dużych drzew, aranżacje wnętrz, kompozycje z roślin doniczkowych, kwiatów ciętych, dekoracje świąteczne, pielęgnacja zieleni, inwentaryzacje dendrologiczne, gospodarka drzewostanem, projekty koncepcyjne, techniczne, odśnieżanie. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • VG ZARĘBA WOJCIECH systemy nawadniania »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy VGarden z Tych. Zajmujemy się zagospodarowaniem terenów zielonych oraz kompleksową pielęgnacją ogrodów. Świadczymy usługi takie jak zakładanie ogrodów i trawników, dostarczanie roślin, planowanie zagospodarowania terenów wraz ze stworzeniem trójwymiarowych planów, pielęgnacja, cięcie i regenerowanie roślin jak również tworzenie elementów ozdobnych ogrodów takich jak kamienne mury, schodki, ścieżki i oczka wodne. Naszymi klientami są gospodarstwa domowe, firmy jak i obiekty publiczne. Tworzenie ogrodów to nasza pasja zaś każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik, projektowanie ogrodów Gdańsk »

  Ogrodnik, projektowanie ogrodów Gdańsk, Wejherowo, Puck, Gdynia, woj. pomorskie zaprasza - zapoznaj się z ofertą firmy z wieloletnim doświadczeniem i świeżym spojrzeniem na kwestie projektowania ogrodów, terenów zieleni. W ofercie znajdą Państwo projektowanie i zakładanie ogrodów, parków, terenów miejskich wraz z systemami nawadniającymi i oświetleniem. Ogrodnik, projektowanie ogrodów Gdańsk, Wejherowo, Puck, Gdynia zaprasza!

  Data dodania: 09 02 2021 · szczegóły wpisu »