Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'osuszanie budynków':

 • Usuwanie wilgoci »

  Firma budowlana Marccoo - osuszanie budynków, odgrzybianie, odwilgacanie czyli usuwanie wilgoci, podcinanie ścian i iniekcja krystaliczna. Oferujemy osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. wysoka jakość oraz profesjonalne podejście do każdego klienta - korzystne ceny na pomiary i doradztwo techniczne. Szybka i trafna diagnoza jeżeli chodzi o podcinanie budynków, Wykonanie izolacji poziomej - działamy praktycznie w całym kraju. osuszanie budynków Legnica, Łódź. Kraków, Poznań, Katowice, Bielsko, Wrocław, opole,. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link teraz i zobacz więcej. Wysokiej jakości izolacje poziome, osuszanie budynków i osuszanie ścian - odgrzybianie Poznań i inne miasta.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjaliści od hydroizolacji »

  Novante świadczy kompleksowe usługi hydroizolacji oraz osuszania budynków. Novante posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, oraz wyspecjalizowany personel, umiejący osuszyć i zabezpieczyć przed działaniem wody niemal każdy obiekt. Firma Novante w szczególności wykonuje takie usługi jak: hydroizolacje ścian, oraz płyt fundamentowych, uszczelnienia budowli obejmujące przejścia techniczne, wpusty, połączenia, oraz szyby windowe, a także doradztwo techniczne. Działalność firmy Novante obejmuje także iniekcje, łączenie rys i pęknięć, a także czyszczenie i zabezpieczanie powierzchni mineralnych, oraz budowli żelbetowych i betonowych.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolacje »

  Hydroizolacje - Eurokalmatron Polska Łódź - profesjonalne usługi z zakresu: usuwanie wilgoci z obiektów. W naszej ofercie osuszanie budynków, domów, ścian, izolacja fundamentów oraz murów - izolacja pionowa a także izolacja pozioma, iniekcja krystaliczna oraz wysokiej klasy izolacje przeciwwilgociowe. Sprawdź nas bo u nas jest zawsze korzystna oferta. Serdecznie Zapraszamy - Hydroizolacja, izolacja przeciwwilgociowa tarasu. Kliknij w link i zobacz co oferujemy. Sprawdź dalej i zobacz teraz co polecamy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FIRMA SPECJALISTYCZNA INIEKT SYSTEM S.C. »

  INIEKT SYSTEM z siedzibą w Białymstoku daje kompleksowe wsparcie Klientom indywidualnym oraz dużym przedsiębiorstwom działającym w branży budowlanej. Każde nasze działania wykonujemy starannie i w wskazanym czasie, z troską o wygodę i spokój naszych Kontrahentów. Na polskim rynku już od powyżej 19 lat podejmujemy się m.in. prężnego osuszania oraz odgrzybiania murów, istotnego wzmacniania konstrukcji budowlanych czy każdego rodzaju prac hydroizolacyjnych. Można nam zlecić także wprawną renowację obiektów zabytkowych i inne nawet w najwyższym stopniu skomplikowane adaptacje. Kompletny zakres usług INIEKT SYSTEM zawiera się na stronie www.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DESTRA Metody osuszania budynków »

  serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z okazałą propozycją Destra Ozone Technology. lokalizacja naszej jednostki mieści się w Warszawie, jednakże wszelkie swoje prace wykonujemy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się m.in. w osuszaniu budynków, odgrzybianiu i dezynfekcji pomieszczeń i usuwaniu skutków pożarów. Wykonujemy również likwidowanie wilgoci technologicznej w nowych budynkach. mamy kierunkowe wykształcenie i bogate doświadczenie. Zapoznaj się z naszą całkowitą propozycją i dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie oraz Szczegółowe dane adresowe prezentujemy na stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków Katowice »

  Osuszanie budynków Katowice, podcinanie ścian, osuszanie piwnic i wykrywanie wilgoci - zapoznaj się z ofertą firmy budowlanej Marcco działającej na terenie całej Polski. W ofercie profesjonalne usuwanie wilgoci z budynków, osuszanie budynków Katowice sprawdzonymi metodami. Firma budowlana Marcco czeka na kontakt - izolacja pozioma przez podcinanie ścian, odtworzenie istniejącej izolacji i inne usługi budowlane.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie Gdańsk »

  Firma Hydroklinika zaprasza - w swojej ofercie ma osuszanie Gdańsk - piwnic, budynków czy ścian. Firma z Gdańska (woj. pomorskie) świadczy profesjonalną pomoc hydrauliczną w awariach instalacji wodnych czy grzewczych. Osuszanie Gdańsk po zalaniach, po powodziach - poznaj pełną ofertę firmy wchodząc na stronę www Hydrokliniki!

  Data dodania: 16 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków łódzkie »

  Firma Akma Polska wykonuje osuszanie budynków łódzkie i okolice. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z ofertą, wśród której znajdują się usługi budowlane takie jak: osuszanie budynków łódzkie, wykonywanie pokryć hydroizolacyjnych, izolacje i hydroizolacje. Wilgoć pojawia się w budynkach i na skutek pobierania wód gruntowych przedostaje się do murów - osuszanie budynków Łódź, łódzkie może tu pomóc!

  Data dodania: 12 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia »

  Ozonowanie, odgrzybianie budynków, a także profesjonalne osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia, osuszanie murów, osuszanie posadzek po pożarach, po zalaniach, po awariach sieci wodno-kanalizacyjnych - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy z Trójmiasta, Gdańsk, Gdynia, woj. pomorskie. Firma ta oferuje profesjonalne usługi dla mieszkańców Trójmiasta i okolic - jeśli masz problem z wilgocią, koniecznie zapoznaj się z ofertą na osuszanie, ozonowanie, usuwanie pleśni, grzybów i wilgoci w budynkach! Firma ta oferuje szybką i bezpłatną wycenę usług takich jak osuszanie budynków Gdańsk, Gdynia dla mieszkańców Trójmiasta i okolic - w ofercie także bezpłatne oględziny z pomiarem zawilgocenia! Więcej informacji na stronie www - zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 22 12 2021 · szczegóły wpisu »