Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'ochrona srodowiska':

 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przygotowania dokumentacji »

  Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Bhp Partner. Kompleksowe dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu wojny i pokoju, uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń - Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podnoszenie kwalifikacji »

  Wyższa Szkoła Środowiska Bydgoszcz - rekrutacja na studia podyplomowe, inżynierskie, magisterskie, licencjackie i stacjonarne na kierunku ochrona środowiska. Podnoszenie kwalifikacji - studia podyplomowe dofinansowane z EFS dla pracowników przedsiębiorstw tj. Zarządzanie w ochronie środowiska, monitoring środowiska, infrastruktura komunalna, gospodarka odpadami oraz odnawialne źródła energii. Szkoła wyższa w Bydgoszczy zaprasza - Ochrona dóbr kultury, Lotnictwo i kosmonautyka. Profesjonalni ludzie, nowoczesna gospodarka, zapraszamy na rok akademicki - czekamy na Twoje zgłoszenie. Bezpłatny kurs pielęgancja zieleni i melioracja.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wessling »

  Wessling to międzynarodowa firma zajmująca się badaniami środowiskowymi, konsultingiem a także analityką żywności. W Polsce znajdują się już trzy oddziały firmy: w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu. Firma skupia ponad 700 pracowników na terenie Europy.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro usług technicznych »

  Biuro usług technicznych - Mirosław Konieczny. Profesjonalne doradztwo w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej. Wykonuje między innymi raporty oddziaływania inwestycji na środowisko, operaty wodno-prawne, oceny ryzyka zawodowego, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Sfera - Ekspertyzy Środowiskowe »

  Geo-Sfera Ekspertyzy Środowiskowe powstała z myślą obsługi podmiotów gospodarczych z zakresu ochrony środowiska. Jesteśmy po to by pomóc Państwu w realizacji projektów oraz w rozwiązywaniu problemów z zakresu ochrony środowiska. Przeprowadzamy procedury administracyjne do uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji środowiskowych. Dysponujemy dostępem do nowoczesnych technik pomiarowych, dzięki którym realizacja zadania staje się dużo szybsza i rzetelniejsza. Świadczymy usługi audytorskie z zakresu normy PN-EN-ISO 14001 systemu zarządzania środowiskowego. Stale współpracujemy ze specjalistami posiadającymi wymagane kwalifikacje, jak również z pracownikami uczelni wyższych i instytucji państwowych. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami, tak aby sprostać zadaniom oraz problemom pojawiającym się podczas realizacji Państwa celów. Naszą cechą jest profesjonalizm w realizacji powierzonych nam zadań. Każdy nasz Klient jest traktowany wyjątkowo, tak żeby sprostać oczekiwanym wymaganiom przy poszanowaniu jego czasu.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja odpadów »

  Każdy zdaje sobie dziś sprawę z tego, iż moda na życie w zgodzie z ekologią jest coraz bardziej rozpowszechniana. Dużo przedsiębiorstw lokuje kapitał w środkach, które nie stanowią zagrożenia dla ekosystemu. Jest to jednakże tylko moda, czy może także większa świadomość ryzyka wynikającego z bierności wobec tego zagadnienia? Świadomy człowiek interesu zdaje sobie sprawę z tego, że prowadząc własną firmę w zgodzie ze środowiskiem, dba także o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet powstał po to, aby dać nam większą świadomość problemu oraz rozwiązać najistotniejsze, powiązane z nim sprawy.Tak ogólnodostępne i niedrogie doradztwo z ochrony środowiska jak Envinet.pl, to świeża taka działalność w Polsce. Jej zadaniem jest wesprzeć właścicieli spółek w kwestiach ustaw prawnych, dotyczących ochrony środowiska, wyjaśnić, jakie mają pod tym względem zobowiązania, oraz co trzeba robić, aby prawidłowo ich przestrzegać.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fppenviro.pl »

  FPP Enviro oferuje szeroki zakres usług związanych z zagadnieniami takimi, jak: ochrona środowiska naturalnego, ochrona przyrody, jak również zarządzanie środowiskowe i konsulting. Firma działa od 1998 roku, stale zapewniając dostęp do wsparcia wybitnych specjalistów z wielu dziedzin związanych z ochroną przyrody oraz nowoczesne usługi dostosowane do potrzeb współczesnego, odpowiedzialnego biznesu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie m.in. przy przygotowywaniu ocen oddziaływania inwestycji na środowisko, nadzorze projektów środowiskowych – krajowych i międzynarodowych, analiz, monitoringu, nadzoru, inwentaryzacji przyrodniczych i wielu innych. Współpracując z nami masz pewność, że sprostamy wszystkim Twoim oczekiwaniom i zapewnimy najlepszej klasy usługi w przystępnej cenie.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »