Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Strony związane z hasłem 'niepubliczne':

 • Przedszkole Nowy Sącz »

  Bajka jest to Przedszkole Niepubliczne oferujące szeroki zakres zajęć dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole organizuje zajęcia z rytmiki oraz plastyki, uczy języków obcych i organizuje małe formy teatralne. Dba o kilka kolorowych, przyjaznych dla dziecka sal (oddziały, z których każdy tworzony jest przez ponad dwadzieścioro dzieci).
  Na każdą salę przypada jedna toaleta przystosowana tylko dla najmłodszych. Ponadto przedszkole przystosowane jest dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, w budynku znajduje się winda oraz wszelkie udogodnienia, które ułatwią poruszanie się naszym pociechom.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Bielsko »

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK to miejsce, gdzie Państwa maluszek będzie otoczony troskliwą opieką wykwalifikowanych pedagogów. Dzieci czują się u nas prawie jak w domu, są bezpieczne, nabywają nowe umiejętności, rozwijają się zgodnie z potrzebami i indywidualnym tempem. Nawiązują pierwsze, małe przyjaźnie. Oferujemy szeroki wachlarz zabaw i gier, dzięki nim maluszek od najmłodszych lat uczy się współpracować z innymi dziećmi i osobami dorosłymi. Pobudzamy wyobraźnię najmłodszych, rozwijamy ich talenty. Nasze przedszkole organizuje zajęcia, które pomagają maluszkom poznawać świat, rozwijać umiejętności, pasje i uzdolnienia. Do grona naszych przedszkolaków zapraszamy dzieci z roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 17.00. Zapraszamy serdecznie Rodziców ze swoimi pociechami. Istnieje możliwość pobytu adaptacyjnego.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągnięcia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyspozycji dziecka.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini Misie Warszawa »

  Mini Misie Warszawa - Witamy na naszej stronie, u nas zawsze Atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link, czytaj i zobacz więcej na stronie. Prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (prywatny żłobek w Warszawie) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszkolny) dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 5 lat. Sprawdź co polecamy - skorzystaj i wypróbuj. Żłobek w Warszawie - Ursus, Ochota, Włochy. Powstaliśmy z myślą o szczęściu dzieci - Zapewniamy opiekę i wczesną edukację, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eskulap - implantologia »

  Pragniesz się cieszyć zdrowym i ładnym uśmiechem? Zapraszamy do odwiedzenia Niepublicznego Zakładu Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP w Szczecinie. Prowadzimy naszą działalność od 1999 roku i uzyskaliśmy zaufanie wielu pacjentów, jacy niezwykle cenią sobie najlepszą jakość przeprowadzanych usług oraz miłą atmosferę jaka panuje w naszych gabinetach. Nasi lekarze to fachowcy wszystkich dziedzin stomatologii, oferujemy pomoc w zakresie chirurgii, endodoncji, ortodoncji, implantologii, pedodoncji, protetyki, czy stomatologii estetycznej. W Centrum Eskulap znajduje się pogotowie stomatologiczne, czynne podobnie w niedziele oraz święta. Zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawy »

  Portal w Internecie skupiony na tematyce przedszkoli, żłobków i punktów przedszkolnych, pomaga on wyselekcjonować najodpowiedniejsze przedszkole czy żłobek dla naszego dziecka, znaleźć dla niego najlepsze zajęcia pozalekcyjne. Na serwisie znajdują się tylko żłobki, przedszkola i punkty przedszkolne z terenu Warszawy, posegregowane w kilku podkategoriach, zarówno po dzielnicy w której się znajdują, po specjalizacji przedszkola czy innej placówki jakiej wyszukujemy i jakie zajęcia dodatkowe oferuje wybrane miejsce.

  Przeszukiwać można również po zajęciach pozalekcyjnych jakie oferuje placówka dla swoich podopiecznych, jak i godzin opieki nad dziećmi co jest sporym ułatwieniem dla rodziców w wyselekcjonowaniu odpowiedniej placówki. Zapraszam gorąco do dodawania Waszych przedszkoli, żłobków, klubów malucha, punktów przedszkolnych, jak i korzystania ze strony w celu odszukania idealnej placówki edukacyjnej w Waszej okolicy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELFIK »

  Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się oraz uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. zachęcamy ponadto do zapisywania Pociech na nasze poobiednie zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a także organizowania u nas urodzin i innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas szczęśliwe. Dokładne wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONRADEK opieka nad dzieckiem warszawa »

  Kierowane przez nas przedszkole Konradek zaistniało w 1999 roku w Warszawie. Angażujemy zespół młodych oraz energicznych nauczycieli przedszkolnych, jacy dbają o wszechstronny rozwój maluchów. Są pedagogami z powołania oraz całe swoje serce wkładają w pracę z maluchami. Współpracujemy także z logopedą i psychologiem dziecięcym. Oferujemy duży zakres zajęć ogólnorozwojowych dla naszych przedszkolaków, w tym elementy tańca, baletu, sztuk walki oraz plastyki. Kluczowa dla nas jest edukacja plastyczna, jaka pomaga kształtować wyobraźnię maluchów oraz jest dla nich ogromną frajdą. Dowiedz się więcej o ofercie przedszkola i cenniku na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WIELKA PRZYGODA przedszkole prywatne »

  W Gdańsku działa Niepubliczne Przedszkole Wielka Przygoda w którym dzieci każdego dnia uczą się nowych rzeczy i rozwijają swoje talenty. Nasi wykwalifikowani nauczyciele podchodzą do opieki nad Maluchami z dużym zaangażowaniem i troską. Potrzeby dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa, są dla nas najważniejsze. Chcemy, aby w czasie pobytu u nas, rozwinęły swoje umiejętności i miło spędziły czas na zabawie. Bez ustanku wzbogacamy propozycję edukacyjną, jaka przygotowywana jest w oparciu o badania z zakresu pedagogiki i psychologii. Zapraszamy. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowa Kraina edukacja dziecka kobyłka »

  Prywatne przedszkole oraz żłobek Tęczowa Kraina ma swoje oddziały w dwóch miejscach - w Kobyłce oraz Wołominie. Do jednostek przyjmowane są dzieci w wieku od roku do czterech lat. Placówka angażuje kadrę wykwalifikowanych oraz profesjonalnych nauczycieli, jacy pracują w oparciu o najświeższe procedury dydaktyczne, które dostosowują do konkretnego dziecka. W przedszkolu są prowadzone zajęcia dydaktyczne, rytmika z elementami gimnastyki oraz prace plastyczne. Dzieci uczą się też języka angielskiego. Objęte są dodatkową troską logopedy i psychologa, którzy badają ich progres i postępy. Dokładne informacje na temat zapisów są dostępne na witrynie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK przedszkole językowe szczecin »

  Poszukujesz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zapewni wieloaspektowy rozwój dziecka w wygodnych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające w większości przypadków bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność oraz przemysł. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwinąć jego talenty! W naszej ofercie odnajdziecie Państwo bogaty wachlarz zajęć programowych oraz dodatkowych. Dbamy o ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu dziecka. Sprawdź naszą ofertę już dziś! Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.szesnastka.com »

  Chociaż polskie prawo przewiduje obowiązek nauki do osiemnastego roku życia, to różne życiowe perypetie sprawiają, że czasami zostaje ona przerwana wcześniej, np.: po ośmioletniej „podstawówce”, gimnazjum, lub trakcie nauki w szkole średniej. Dla wszystkich, którzy chcą kontynuować edukację i jednocześnie pracować, albo nie mogą chodzić do tradycyjnej szkoły dziennej, dwadzieścia lat temu powstało nasze liceum ogólnokształcące nr w stolicy, popularnie zwane „szesnastką”. Z naszych progów, przez te lata, wyszło wielu absolwentów, niemal 100 % z nich z powodzeniem zdało egzaminy maturalne, a także dostało się na wybrane przez siebie uczelnie wyższe. Oferujemy pełny zakres nauki przygotowujący do zdobycia świadectwa ukończenia liceum oraz zaliczenia matury. Mając na uwadze pracę zawodową naszych uczniów zajęcia odbywają się w rożnych formach – stacjonarne, zaoczne, bądź w postaci kursów.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.16lo.pl »

  Nasze liceum oraz ośrodek edukacyjny gwarantuje wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w kilkunastoosobowych grupach co wpływa bardzo korzystnie na zrozumienie i przyswojenie wiedzy oraz daje możliwość bardzo dobrego przygotowania się do egzaminów. Nasza szkoła zapewnia z jednej strony solidne przygotowanie do matury, bezstresowy sposób przekazywania wiedzy, jak też możliwość spotkania wielu przyjaznych ludzi. Wszystkie rodzaje zajęć prowadzą wysokiej klasy specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym. Nasi nauczyciele są czynnymi nauczycielami dyplomowanymi oraz egzaminatorami współpracującymi z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Prowadzamy naukę w trybie stacjonarnym, zaocznym oraz eksternistycznym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIAŁY KOTEK przedszkole prywatne gdańsk »

  Prezentujemy Państwu Niepubliczne Przedszkole Biały Kotek z grupą żłobkową. Pierwsze przedszkole powstało na osiedlu Osowa w 2010 roku, a drugie powstało na osiedlu Olivia w 2013 roku. Jest to przedszkole językowe o profilu matematyczno - przyrodniczym. Gwarantujemy opiekę dzieciom od 1 do 6 roku życia. Tworzymy małe grupy dzieci, które są w zbliżonym wieku. Każda sala wyposażona jest w pomoce dydaktyczne. Wszystkie prowadzone zajęcia oferujemy w ramach czesnego. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Pełna oferta opublikowana jest także na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • PROGRES pomoc psychologiczna świdnica »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty Niepublicznej Poradni Specjalistycznej w Świdnicy. W gabinecie mogą uzyskać Państwo pomoc w zakresie leczenia nerwic, stanów lękowych, depresji oraz wielu innych zaburzeń psychicznych, a także w trudnościach radzenia sobie z sytuacjami życia codziennego. Z psychologiem mogą się Państwo spotkać na terapii indywidualnej i grupowej. Na zajęcia grupowe zapraszamy pary, małżeństwa, rodziny oraz młodzież i dzieci. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny oraz zapraszamy na stronę internetową, gdzie opisana jest cała oferta.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Mokotów, Ursynów »

  Niepubliczne Przedszkole Mokotów, Ursynów w mieście Warszawa zaprasza Małych Odkrywców do twórczej i kreatywnej nauki poprzez doskonałą zabawę. Jeśli interesuje Cię rekrutacja w tej fantastycznej placówce edukacyjnej jaką jest przedszkole Mokotów, Ursynów zgłoś się już dziś i zapewnij swojemu dziecku świetlaną przyszłość.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek