Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'NFZ':

 • SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII KONSTANCIN »

  Szanowni Państwo,
  miło nam gościć Państwa na stronach naszej kliniki stomatologicznej, znajdującej się w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy Wierzejewskiego 12.
  Dysponujemy obecnie 4 nowoczesnymi gabinetami dentystycznymi wyposażonymi w najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny i materiały.
  Dla Państwa wygody posiadamy na miejscu pracownię rentgenowską wyposażoną w najnowszy pantomogram cyfrowy oraz aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych.
  Wykwalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w soboty 9-14.
  Zapraszamy do skorzystania z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, tj. wybielanie zębów, licówki i korony pełnoceramiczne, implanty, ortodoncja dla dzieci i dorosłych, nowoczesna chirurgia i protetyka.
  Kontakt z nami:
  tel.kom. 516-233-588
  tel.(022)711-90-00 wew.316
  info@stomatologiakonstancin.pl
  www.stomatologiakonstancin.pl

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Muszyna noclegi »

  Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus położone jest w sąsiedztwie doliny popradu uzdrowiskowej części muszyny - złockiem. Posiada łącznie 148 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3-osobowych oraz dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje z balkonami, słoneczne i pełnym węzłem sanitarnym. Nasz obiekt oferuje leczenie sanatoryjne w ramach skierowań z NFZ, turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem ze środków PFRON, wczasy lecznicze i pobyty zorganizowane (grupowe)

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ONKO-MED Konin - Przychodnia Onkologiczna »

  NZOZ Przychodnia Onkologiczna ONKO-MED w swojej strukturze posiada następujace poradnie: onkologiczną, chemioterapii, chirurgii onkologicznej, genetyczną i endokrynologiczną oraz gabinet usg, gabinet biopsji cienkoigłowej i gabinet fizjoterapii. Założycielem i kierownikiem przychodni jest lek. med. Maria Rita Rusin.

  W zakresie diagnostyki ONKO-MED dysponuje wysokiej klasy aparatem USG, którym wykonywane jest badanie piersi, jamy brzusznej, szyi, tarczycy, węzłów chłonnych. Z wykorzystaniem aparatury USG wykonujemy także cienkoigłowe biopsje narządów.

  W ramach poradni onkologicznej diagnozujemy i leczymy schorzenia nowotworowe, prowadzimy profilaktykę chorób nowotworowych, zajmujemy się także chorobami piersi. W poradni chemioterapii podawane są leki cytostatyczne - leczenie to jest refundowane przez NFZ. Pacjent onkologiczny ma możliwość kompleksowej opieki od diagnostyki poprzez leczenie, aż do rehabilitacji. Do poradni onkologicznej pacjenci przyjmowani są bez skierowania od innego lekarza.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante w Sosnowcu (Śląsk). Przychodnia oferuje najwyższy standard obsługi - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy, badania prenatalne i badania kierowców. Specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania. Gabinet Zabiegowy, Lekarz Dyżurny, poradnia specjalistyczna Sosnowiec - urolog, laryngolog, proktolog, ginekolog, reumatolog, neurolog, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, okulista, kardiolog, usg, chirurg, pediatra w Sosnowcu. Także badania Laboratoryjne - Sosnowiec, Katowice, Śląsk.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny Nowy Sącz »

  Firma oferuje fachowe doradztwo i pomoc w wyborze artykułów medycznych. Prowadzi sprzedaż sprzętu medycznego w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Realizuje Wnioski NFZ. Realizujemy wnioski NFZ na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne oraz środki pomocnicze. W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty solidne, sprawdzone cieszące się pozytywną opinią kupujących. Swoją markę budujemy na zaufaniu i opinii klientów. Nasi pracownicy chętnie służą fachową radą, aby pomóc Państwu dokonać najlepszego wyboru.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dlapacjenta.pl - odzież medyczna »

  Dlapacjenta.pl to sklep internetowy skierowany do klientów indywidualnych jak również do klientów instytucjonalnych. Dla każdej grupy klientów mamy do zaoferowania najwyższej jakości usługi oraz sprzęt medyczny. Dla klientów indywidualnych w szczególności polecamy zakupy z refundacją NFZ. Praktycznie bez wychodzenia z domu przywieziemy pieluchy, pieluchomajtki, cewniki, worki do zbiórki moczu na wskazany adres. Jest to duże ułatwienie dla osób chorych oraz dla opiekunów którzy więcej czasu mogą poświęcić pacjentowi, a nie robieniu zakupów.Dla firm polecamy odzież medyczną własnej produkcji. Nasz zakład krawiecki działa od 2000r. cały czas ulegając szybkiemu rozwojowi. Początkowa niewielka produkcja osiągnęła w tym momencie pokaźne rozmiary i możemy poszczycić się tym, że w naszej odzieży medycznej chodzą pielęgniarki, lekarze, studenci z całej Polski. Oferta naszego sklepu to również kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt medyczny przychodni i szpitali. Specjalizujemy się w sprzedaży środków do dezynfekcji. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Peruka od Rokoko »

  Peruka od Rokoko - na naszje stronie oferta na peruki okazjonalne oraz peruki medyczne. Gdy twoim problemem jest łysienie plackowate, wypadanie włosów i rzadkie włoasy to skorzystaj z oferty Rokoko na peruki. Zapraszamy Państwa po peruki, turbany, dopinki i treski na łysienie. Dowiedz się więcej - kliknij, sprawdź i zobacz. W ofercie także protezy piersi, peruki nfz, sztuczne rzęsy Eylure. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i zobacz więcej informacji o naszych produktach.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska J.J.Capricorn »

  Przychodnia lekarska J.J.Capricorn w Warszawie. Oferujemy szeroki wachlarz usług medycznych dla pacjentów indywidualnych:Lekarze specjaliści:[*]internista[*]kardiolog[*]psychologUsługi pielęgniarskie:[*]zastrzyki[*]szczepienia[*]pobranie krwi[*]opieka nad chorymiDiagnostyka:Lekarze specjaliści:[*]EKG[*]USG[*]obdukcje[*]badania krwi i moczyObsługujemy pacjentów w ramach NFZ na bezpłatne wizyty. Wykonujemy wizyty domowe.W ofercie dla firm świadczymy:[*]medycyna pracy (badania wstępne, badania kontrolne, badania okresowe)[*]medyczne zabezpieczenie imprezOferujemy również transport chorych.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Pediatra kraków »

  Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty świadczeń medycznych podstawowych jak i specjalistycznych jakie zapewnia mająca swoje oddziały przy ul. Mehoffera i Zachodniej Klinika Krakowska. Warto nadmienić, iż mamy podpisaną umowę z NFZ na realizowanie usług. Dodatkowo zajmujemy się wykonywaniem wszechstronnych badań z zakresu medycyny pracy, badania sanitarno-epidemiologiczne dla osób które podejmują stanowiska pracy gdzie istnieje ryzyko przeniesienia zakażenia na inne osoby. Dodatkowo świadczymy usługi z dziedziny szeroko pojętej medycyny sportowej zawierające badania sportowe, czy leczenie kontuzji spowodowanych uprawianiem sportu. Prowadzimy także poradnię rehabilitacyjną oferującą konsultacje lekarza ortopedy, pełen zakres badań i zabiegów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Poznań »

  Przychodnia APIMED prezentuje swoją ofertę usług medycznych na swojej stronie. Umów się na darmową wizytę u ginekologa, reumatologa czy ginekologa. Apimed to nowoczesna placówka, która świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA CHOJECKA-ZYCH badania usg »

  W Warszawie znajduje się Prywatna Przychodnia Lekarska, która istnieje od 1990 roku. Naszą specjalizacją jest przeprowadzanie badań USG z opisem i konsultacją medyczną dorosłych i dzieci. Badania wykonywane są na aparacie LOGIQ P-6. Konsultacji udzielają: kardiolog, urolog, neurolog, endokrynolog, gastrolog, chirurg naczyniowy, dermatolog. W związku ze zmianami w systemie fundowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współpracujemy z przychodnią zajmującą się rehabilitacją Fizjo-Med Poland. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (droga dojazdowa dla niepełnosprawnych). Zarejestrować się Państwo mogą osobiście czy też telefonicznie. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • CARE MED PUCK »

  Pacjentom wymagającym specjalistycznej opieki domowej oferowane są usługi pielęgniarskie przedsiębiorstwa Care-Med. Personel medyczny odwiedza pacjentów z Bolszewa, Wejherowa oraz okolic. W zakresie świadczonych usług znalazły się tj. leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, żywienie dojelitowe czy też opieka paliatywna. Częstotliwość wizyt personelu, jak również godziny przyjść ustalane są z pacjentami indywidualne. Oprócz płatnej opieki oferowana jest także refundowana przez NFZ. Ponadto personel zapewnia edukację w zakresie cukrzycy, a także w razie zaistnienia konieczności, trenuje z chorym pęcherz moczowy. Wszelkie wiadomości dotyczące sprawowania opieki, w tym rodzinnej oraz długoterminowej, zostały zamieszczone na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SAWDENT-POGOŃ stomatolog sosnowiec »

  W Sosnowcu mieści się gabinet dentystyczny Sawdent-Pogoń. Wykonuje swoje usługi nie tylko w ramach umowy z NFZ, lecz też prywatnie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym zębów z próchnicą, a w przypadku obszernych ubytków przeprowadza leczenie endodontyczne. Stomatolodzy odbudowują zęby złamane, a w przypadku pojedynczych ubytków w szczęce tworzą korony i mosty porcelanowe. Protetycy dentystyczni zajmują się jak najlepszym dopasowywaniem protez szkieletowych i całkowitych. W gabinecie przyjmowani są pacjenci dorośli, ale istnieje również możność leczenia zębów u dzieci. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym bądź w narkozie. Więcej na stronie.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIMED lekarz diabetolog łódź »

  OmniMed to Centrum Medyczne z Łodzi. Placówka podpisała umowę z NFZ. prowadzi telefoniczną rejestrację oraz zapisy na wizyty lekarskie. Oddziały OmniMed tworzą: Podstawowa Opieka Zdrowotna, Poradnia Neurologiczna, Poradnia Dietetyczna oraz Pracownia USG i Poradnia Diabetologiczna w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. W placówce wykonujemy okresowe przeglądy zdrowia, w ramach których przeprowadzamy badania ogólnolekarskie, pomiary wzrostu i wagi, oznaczenie wskaźnika BMI. Oprócz tego prowadzimy pomiary poziomu cukru i krwi. Wykonujemy badania laboratoryjne również morfologię, OB. i ogólne badanie moczu, poziomu cholesterolu. Dane o OmniMed przekazano na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie hemoroidów Warszawa »

  Ober Clinic to zespół specjalistycznych poradni, mieszczących się w samym centrum Warszawy. Każdy pacjent ma tu swobodny dostęp do każdego lekarza specjalisty: proktologa, dermatologa, urologa, chirurga, ginekologa, ortopedy. Bez czekania w kolejkach można wykonać badania usg Warszawa jamy brzusznej i nie tylko, oraz otrzymać fachowy opis tego badania. Wystarczy się tylko zarejestrować. Dobry ginekolog w Warszawa posiada duże doświadczenie w leczeniu różnych schorzeń, oraz prowadzeniu pacjentek ciężarnych. Leczone są tu różne schorzenia, także te wstydliwe dla pacjenta, w warunkach komfortowych oraz dyskretnych. Przedwczesny wytrysk leczenie to tylko jeden przykład, z którym tutejsi lekarze nierzadko się spotykają.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osteopatia »

  BodyMedica Poznań to najlepszej klasy rehabilitant, fizjoterapeuta, dietetyk dzięki czemu macie pewność, że wasze zdrowie będzie na wyższym poziomie. Proponujemy masaże, proponujemy odchudzenia, skuteczna dietetyka. Do tego oczywiście oferta typu rehabilitacja Poznań NFZ czy też fizjoterapia. Sprawdź już dzisiaj, skorzystaj z profesjonalnych usług BodyMedica

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • ORTOMEDICA Obuwie profilaktyczne Piotrków Kujawski »

  Firma Ortomedica to profesjonalny i doświadczony sprzedawca produktów medycznych w Piotrkowie Trybunalskim i Inowrocławiu. Zaopatrujemy w sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny oraz profilaktyczny a także inne artykuły pielęgnacyjne, sprzęt sanitarny i odzież medyczną. Na rynku działamy od 2007 i przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w naszej branży. Realizujemy wnioski NFZ i pomagamy pacjentom uzyskać dofinansowanie. Współpracujemy z cenionymi producentami, oferowane produkty są więc bezpieczne i solidne. Zapraszamy do współpracy, kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie katarakty, operacja zaćmy w Czechach »

  Cierpisz na zaćmę (kataraktę)? Widzisz jak przez mgłę? Klinika Oftex w Czechach to rozwiązanie dla Ciebie! Jedyną skuteczną metodą usunięcia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Przeprowadzamy operacje katarakty w ramach dyrektywy transgranicznej, co pozwala na brak oczekiwania w kolejkach na zabieg, a także zezwala na zwrot środków z NFZ. Dzięki temu jesteś w stanie pozbyć się też uciążliwej choroby raz na zawsze, w bezpieczny i szybki sposób. Zapraszamy do odwiedzenia naszej oferty, a także zapoznania się z opiniami naszych pacjentów po operacji zaćmy. Nie zwlekaj, zoperuj zaćmę z Oftex już dziś i odzyskaj dawny, ostry wzrok.

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sawimed.pl »

  Usługa sawimed.pl oferuje usługi rehabilitacyjne również odpłatnych jak i refundowanych przez NFZ. Ośrodek Sawimed położony jest w Sawicach. Obszar ten uchodzi za najczystszych i najzdrowszych regionów Polski. Jeśli ciekawi Cię rehabilitacja w aspekcie - choroby kręgosłupa, choroby neurologiczne, po udarze mózgu, po operacjach i urazach stawów, to miejsce jest dla Ciebie. W skład pobytu wchodzi niezmiernie dobra opieka, zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia rekreacyjne, opieka adaptacyjna. Zabiegi na jakie wolno się udać to na przykład: elektrostymulacja, światłolecznictwo, hydroterapia, galwanizacja i mnóstwo innych. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów propozycji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przeciwodlezynowy.pl - poduszki przeciwodleżynowe »

  Oferujemy materace przeciwodleżynowe rurowe, piankowe oraz bąbelkowe. Nasza klinika znajduje się w centrum miasta Łódź. Sprzedawane przez nas produkty medyczne zrobione są z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich trwałość oraz wysoki indeks terapeutyczny. Materiał z PCV posiada wykonane laserem pory o średnicy 0.2mm gwarantujące wentylację. Poduszki oraz materace podłączone są do kompresora. Ciśnienie w komorach powietrznych materacy i poduszek jest systematycznie zmieniane, co gwarantuje cyrkulację krwi w tkankach. Nasz sklep ortopedyczny znajduje się w centrum Łodzi.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek