Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'nauka jezykow':

 • SNATCH nauka niemieckiego »

  Szkoła Języków Obcych Snatch opracowała specjalnie dostosowany program kształcenia języków obcych dedykowanych do nauki dzieci i młodzieży oraz osób dojrzałych. Szkoła Języków Obcych Snatch współpracuje ze szkołą w Cambridge Cambs School International i tym samym kreuje wyjątkową w swoim rodzaju możliwość wyjazdu za granicę i uczenia się języka obcego wraz z ludźmi z całej Europy. Szkoła jest także członkiem międzynarodowej organizacji ETS i przeprowadza testy certyfikatowe z grupy TOEIC zawierających języki takie jak angielski, niemiecki oraz francuski. Osoby zainteresowane nauką języka obcego zapraszamy na witrynę WWW, na której więcej szczegółów.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katarina.pl »

  Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć i kursów z języka niemieckiego, które realizujemy w naszej placówce, która działa na terenie Warszawy. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół doskonale wykwalifikowanych nauczycieli pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższy poziom nauczania języka niemieckiego z wykorzystaniem skutecznych metod. Jednocześnie oferujemy kursy na wszystkich poziomach nauczania. Nasza szkoła mieści się w doskonałej lokalizacji, co powala naszym klientom również na bardzo łatwy dostęp do naszej placówki. Wszystkie zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej formie oraz w małych grupach. W ten sposób możemy zadbać o indywidualny postęp w zdobywaniu umiejętności językowych przez wszystkich kursantów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lingspot.tv - języki przez internet »

  Lingspot.tv to serwis internetowy pomagający w nauce języków obcych. Użytkownicy korzystają z prostej w obsłudze wyszukiwarki i na bieżąco aktualizowanych rankingów native speakerów i profesjonalnych lektorów świadczących usługi odpłatnych konwersacji językowych.Do dyspozycji użytkowników jest platforma transmisji audio-video, a dzięki możliwości wzajemnego oceniania się przez użytkowników, każdy uczeń może odnaleźć lektora spełniającego jego oczekiwania pod względem umiejętności nauczania, ceny i terminu zajęć.W bazie lingspot.tv użytkownicy odnajdą oferty nauczania w językach: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim czy francuskim. Dodatkowo w bazie dostępne są języki bałkańskie czy azjatyckie.Zapraszamy do korzystania z Lingspot.tv!

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »