Strony związane z hasłem 'nauka języka angielskiego':

 • Angielski »

  Portal przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką języka angielskigo na wszystkich poziomach. Na naszej stronie znajdziesz dobrze wytłumacząną gramatykę języka angielskiego, przykładowe wypracowania, forum, łamańce językowe, oferty korepetycji, a także szkół językowych. Istnieje możliwość zapisania się na słówko na e-mail dzięki któremu będziesz mógł/a uczyć się systematycznie słówek.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bydgoszcz »

  Zajmuję się organizowaniem zajęć indywidualnych i grupowych z dojazdem do domu lub firmy. Posiadam własne materiały i korzystam z najnowszych podręczników brytyjskich. Dodatkowym elementem nauczania jest wykorzystanie metod audio video.
  Aby swobodnie posługiwać się językiem angielskim konieczna jest konwersacja - jest to najbardziej skuteczna metoda nauczania.

  Kilka słów o mojej firmie: rozpocząłem działalność w 2009 roku i od tego czasu funkcjonuję z sukcesami na rynku nauki języka angielskiego w prywatnych szkołach i u klientów indywidualnych.
  Moi klienci cenią sobie w szczególności profesjonalizm, punktualność i umiejętność przekazywania wiedzy.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingspot.tv - języki przez internet »

  Lingspot.tv to serwis internetowy pomagający w nauce języków obcych. Użytkownicy korzystają z prostej w obsłudze wyszukiwarki i na bieżąco aktualizowanych rankingów native speakerów i profesjonalnych lektorów świadczących usługi odpłatnych konwersacji językowych.Do dyspozycji użytkowników jest platforma transmisji audio-video, a dzięki możliwości wzajemnego oceniania się przez użytkowników, każdy uczeń może odnaleźć lektora spełniającego jego oczekiwania pod względem umiejętności nauczania, ceny i terminu zajęć.W bazie lingspot.tv użytkownicy odnajdą oferty nauczania w językach: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim czy francuskim. Dodatkowo w bazie dostępne są języki bałkańskie czy azjatyckie.Zapraszamy do korzystania z Lingspot.tv!

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki