Strony związane z hasłem 'mezoterapia mikroigłowa':

  • Dermaroller »

    Mezoterapia mikroigłowa to nowoczesna metoda poprawiania kondycji skóry, która polega na wytworzeniu w skórze drobniutkich kanalików, które ułatwiają transport substancji odżywczych przez naskórek, aż do głębokich warstw skóry. Dzięki tej innowacyjnej metodzie zwiększa się kilkukrotnie wchłanianie substancji z kosmetyków, a co za tym idzie poprawia się znacząco skuteczność ich działania. Dzięki tej metodzie można się pozbyć lub znacząco zredukować takie niedoskonałości skóry jak blizny, trądzik, zmarszczki, czy rozstępy.

    Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Zabiegi kwasem hialuronowym »

    Udaj się na zabiegi kwasem hialuronowym - sprawdź ofertę Cosinus Med - placówki medycyny estetycznej z Łodzi, województwo łódzkie. Umów się na spotkanie z lekarzem specjalistą - zleci zabiegi Ci celowane poprawiające zdrowię i urodę, takie jak endermologia, zabiegi kwasem hialuronowym, laseroterapia czy mezoterapia. Pełna oferta na stronie www centrum Cosinus Med.

    Data dodania: 21 10 2020 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki