Strony związane z hasłem 'lasagne':

 • Pizzanoc.com.pl »

  Pizza nocą? To nie jest marzenie głodnych studentów uczących się do sesji, albo imprezowiczów, którym nagle skończyły się wszystkie przekąski. Teraz masz możliwość zamówienia prawdziwej, gorącej pizzy o każdej porze dnia i nocy na terenie prawie całej Warszawy. Wystarczy wybrać ulubione pozycje z naszego bogatego menu, zamieszczonego na stronie internetowej http://pizzanoc.com.pl i zadzwonić, a otrzymasz smaczny posiłek niezależnie od godziny. W naszej ofercie znajdziecie ponad dwadzieścia różnego rodzaju pizz, w tym nowość dla wymagających klientek, czyli pizza na lekkim, delikatnym, kukurydzianym spodzie z dużą ilością warzyw i dodatków. Oprócz tego proponujemy również lasange, pierogi, sałatki oraz pieczywo i markowe napoje jako uzupełnienie do zamówionego posiłku.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.pizzawnocy.com »

  Jesteśmy firmą działającą na terenie Warszawy realizując wysokiej jakości pizze, które jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom przez siedem dni w tygodniu w czasie między 30 a 45 minut. W naszej pizzerii zapewniamy wyjątkowe smaczne menu. Gwarantujemy wygodne formy realizowania płatności za złożone zamówienia. Zapewniamy menu oparte na różnorodnych potrawach kuchni świata, które przygotowane jest przez zespół doświadczonych, doskonale wykwalifikowanych kucharzy. Organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni do okazji wystrój wnętrza. Jesteśmy w stanie przygotować imprezę zarówno w naszym lokalu, jak też w miejscu wskazanym przez klientów. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.pizzapozmroku.pl »

  Specjalizujemy się w realizowaniu zamówień na pizzę z dostawą na terenie Warszawy. Zapewniamy dostawy pizzy w godzinach wieczornych oraz nocnych na terenie Warszawy. W naszej pizzerii gwarantujemy zrealizowanie zamrowień od poniedziałku do niedzieli. Oferujemy możliwość składnia zamówień zarówno za pośrednictwem naszego serwisu internetowego jak też telefonu. Akceptujemy różne formy płatności, czyli szybkie przelewy, płatności kartą, gotówkę. Zajmujemy się również realizowaniem usług cateringu. Jesteśmy w stanie zorganizować różnego rodzaju uroczystości w naszym lokalu z kompleksowym wsparciem, w tym bankiety, konferencje, spotkania kawowe, chrzciny, komunie, urodziny, wesela i rodzaju jubileusze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki