Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'kursy':

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli »

  Na polecanej stronie można znaleźć rozmaitego gatunku informacje, użyteczne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zafrapować wiele osób wchodzących na witrynę są kursy dla dyrektorów szkół, które są tworzone według sugestii sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Należy mieć na uwadze, że jedynie takie szkolenia oświatowe, jakie spełniają wymagane warunki, są uznawane przez władze edukacyjne – prezentowany kurs należy do tych, które będą świetną inwestycją dla przyszłego kierownika albo wicedyrektora szkoły. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy przedłożyć podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy ze stopniem nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim programie nie tylko konieczne przedmioty, lecz także dużo zajęć wspierających, przydatnych w pracy dyrektora – osoby, jakie będą brać udział w kursie poznają m.in. elementy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie jednostką oświatową, praktykę kierowniczą czy problemy dotyczące reklamy szkoły. Warto pamiętać, że w przypadku awansów na dyrektora przydatne są wyłącznie kursy doskonalące dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają określone wymagania.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JUPITER AS kantor »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych.Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BEST angielski Pszczyna »

  BEST Centrum Języków Obcych, to szkoła nauki języków obcych z wieloletnim praktykami, która powstała w 1996 roku na terenie Tych. Nasza szkoła przez przeszło 15 lat egzystencji na rynku usług lingwistycznych wyedukowała już kilka tysięcy słuchaczy w posługiwaniu się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, a także nieco bardziej egzotycznym języku chińskim bądź także chorwackim. Nasza szkoła składa się z dyplomowanych instruktorów, jacy w sposób uczciwy i konkretny podają informację z języków obcych naszym słuchaczom. Prowadzimy lekcje w niewielkich grupach, żeby zagwarantować znakomity komfort naszym słuchaczom. Zapraszamy na stronę WWW.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KONTACT Peeling kawitacyjny »

  Agencja Kontact hurtownia kosmetyków zajmuje się detaliczną, a przeważnie hurtową sprzedażą zaawansowanych kosmetyków, które znajdują zastosowanie w profesjonalnych usługach kosmetycznych. Poza sprzedażą kosmetyków, Agencja Kontact zajmuje się organizacją ćwiczeń, seminariów i konferencji o tematyce obsługi sprzętu i technik wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. W naszym obszarze leży również organizacja profesjonalnych demonstracji kosmetycznych, a też wystawianie certyfikatów. Posiadamy też kontakty, dzięki czemu zdołamy zagwarantować fachowe modelki na pokazy usług kosmetycznych. Więcej pod adresem naszej marki.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal Geograficzny »

  Kliknij link, sprawdź i zobacz więcej - Geografia - Portal Geograficzny Zaprasza. Matura z geografii nie będzie już dla Ciebie problemem. Zadania maturalne, matura próbna, kursy i testy z geografii, wypracowania, ciekawostki, informacje oraz galeria. Mapa konturowa Europy, testy online z geografii. Mapy konturowe, galeria geograficzna, filmy i tabele geograficzne. Serdecznie zapraszamy - Książki do matury, programy, gry z geografii

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mennica Krajowa »

  Przyjemna dla oka witryna w połączeniu z wysokiej jakości artykułami i przemyślaną kompozycją graficzną – właśnie taka strona przyciąga uwagę internautów i właśnie taką stronę można zobaczyć, wchodząc pod poniższy link. Witryna dotyka problematyki ściśle inwestycyjnej, ale dużo miejsca poświęca również numizmatyce oraz skupowaniu metali szlachetnych. Dlatego znaleźć można na jej łamach aktualne kursy srebra, informacje z giełdy kruszców oraz kilka bardzo cennych i pomocnych artykułów, które wprowadzają laików w świat numizmatycznych inwestycji.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Behap - Kursy do pracy »

  Obecnie niesamowicie ciężko jest znaleźć dobrą pracę, ale firma Behap s.c świadczy kursy oraz szkolenia niezbędne do podjęcia pracy w ciekawych zawodach. Nie mamy jednej siedziby, tylko mamy mnóstwo oddziałów które są w największych miastach w Polsce. Spośród oferowanych kursów największą popularnością cieszą się kursy SEP 1kv dzięki którym zyskają Państwo możliwość zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Oprócz kursów do pracy realizujemy także obowiązkowe w przypadku wielu działalności szkolenia z BHP, ale u nas istnieje opcja zrealizowania kursu przez internet z BHP po bardzo konkurencyjnej cenie. Na naszej witrynie odnajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie szkoleń które wykonujemy a także miejscowości gdzie leżą są nasze oddziały – Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • WYMIANA WALUT ON-LINE »

  Wymiana walut on-line to nadzwyczaj szybka i pewna transakcja, i dodatkowo nie musimy wychodzić z domu, lub biura. Bazowy atut korzystania z kantoru internetowego to niższa cena waluty. Zawsze oferujemy korzystniejsze kursy, niż kurs bankowy. Ma to kolosalne znaczenie w przypadku gdy musimy wymienić dużą sumę. Niezwykle często z tego rozwiązania korzystają osoby, które posiadają zobowiązanie w obcej walucie. Dzięki internetowej wymianie walut zdołają sporo zaoszczędzić przez pełny okres spłacania kredytu. Każdy klient korzystający z naszych usług jest traktowany podmiotowo mało tego dbamy o najwyższą jakość obsługi. Ażeby dokonać wymiany walut za pośrednictwem Internetu należy mieć konto bankowe oraz konto walutowe w polskim banku.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP ( w naszych firmach ) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm.
  Specjalizujemy się w:
  przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,
  ocenie ryzyka zawodowego,
  sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,
  fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,
  kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,
  sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,
  opracowywaniu planu BIOZ,
  wdrażaniu systemów HACCP,
  opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH CZĘSTOCHOWA »

  Kursy dla kandydatów na księgowego, specjalistę ds. rachunkowości, głównego księgowego czy dyplomowanych księgowych, a także w zakresie specjalisty ds. podatku od towarów i usług, sporządzania sprawozdań finansowych, zasad prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów - te i wiele innych prowadzi Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie. Naszym celem jest również umożliwienie aktualizacji wiedzy księgowych. Zależy nam na tym, żeby pomagać w wykonywaniu zawodu trudnego oraz wymagającego ciągłego doskonalenia wiedzy. Zapewniamy również kształcenie akademickie w ramach studiów podyplomowych prowadzonych wspólnie z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANTOR CENT Kantor Wrocław »

  Oferujemy skup oraz sprzedaż 23 walut! Zapewniamy indywidualną obsługę i negocjację cen. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty, jaką przygotował Kantor Cent Exchange z siedzibą we Wrocławiu. Nasz kantor walutowy jest pionierem na rynku już od 1989 r. Troszczymy się o dobrą jakość obsługi zleceniodawcy. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Odbywają się one w specjalnie do tego poświęconym pomieszczeniu. Mamy pewność, że będą Państwo usatysfakcjonowani z jakości naszych usług. zachęcamy serdecznie do skorzystania z nich. Szczegółowe wiadomości dotyczące naszej działalności, odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW »

  Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. Obecnie posiadamy odziały w 17 miastach Polski. Sztab mieści się w Radomiu. Nasze stowarzyszenie zrzesza ponad 2500 osób, stan ta stale się powiększa. Do głównych usług wykonywanych przez jednostkę kwalifikujemy m.in.: realizowanie opracowań związanych z termowizją rurociągów cieplnych i obiektów energetycznych, przygotowanie analiz systemów energetycznych i koncepcji doboru urządzeń racjonalizujących, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz wiele innych. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOSZELA nauka jazdy kat a wrocław »

  Ośrodek szkolenia kierowców Koszela znajduje się we Wrocławiu. Jesteśmy znaną i cenioną przez klientów szkołą jazdy. Oferujemy kursy nauki jazdy na kategorie A, B, C i inne. Zajęcia teoretyczne mogą być przeprowadzane przez Internet. Dzięki temu uczniowie oszczędzają swój czas oraz zdołają się uczyć w przystępnych dla siebie porach. Wciąż są również pod opieką wykwalifikowanego wykładowcy, do którego mogą zwrócić się z wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami. Nasza szkoła chlubi się niezwykle wysoką zdawalnością egzaminów państwowych. Posiadamy swój plac manewrowy, na jakim każdy w bezproblemowy sposób nauczy się prowadzenia auta. By poznać szczegóły, wejdź na stronę.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Piaseczno »

  Explore English to szkoła języka angielskiego w Piasecznie. Zapraszamy na zajęcia indywidualne i Intensywne kursy językowe mieszkańców miejscowości: Mysiadło, Nowa Iwiczna, Lesznowola i Piaseczno.Kursy z angielskiego dla firm to nasza specjalność. Zapraszamy firmy z Piaseczna i okolic do zapoznania sie z ofertą naszych kursów i szkoleń Busines English

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SNATCH nauka niemieckiego »

  Szkoła Języków Obcych Snatch opracowała specjalnie dostosowany program kształcenia języków obcych dedykowanych do nauki dzieci i młodzieży oraz osób dojrzałych. Szkoła Języków Obcych Snatch współpracuje ze szkołą w Cambridge Cambs School International i tym samym kreuje wyjątkową w swoim rodzaju możliwość wyjazdu za granicę i uczenia się języka obcego wraz z ludźmi z całej Europy. Szkoła jest także członkiem międzynarodowej organizacji ETS i przeprowadza testy certyfikatowe z grupy TOEIC zawierających języki takie jak angielski, niemiecki oraz francuski. Osoby zainteresowane nauką języka obcego zapraszamy na witrynę WWW, na której więcej szczegółów.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STYL-STUDIO kurs przedłużanie rzęs »

  Styl Studio z Łodzi, będące jednostką kształcenia ustawicznego, wraz z Warszawską Izbą Rzemieślniczą, zapraszają Państwa do skorzystania z propozycji kursów zawodowych, jakie mają za zadanie przygotować kursantów do pracy w zawodach wizażystki, kosmetyczki i fryzjerki. Styl-Studio zapewnia opiekę doświadczonych oraz rzetelnych nauczycieli, poszerzone zajęcia teoretyczno-praktyczne, materiały oraz kompleksową pomoc w przygotowywaniu do egzaminu czeladniczego. Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem kursów mających na celu polepszenie skuteczności szukania pracy. Szczegółowe informacje mieszczą się na naszej stronie internetowej. zachęcamy Państwa do kontaktu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Makilen polish for foreigners Cracow »

  W Krakowie znajduje się szkoła językowa Makilen, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych takich jak arabski, japoński lub też chiński. Proponuje kursy w kameralnych grupach, nawet trzyosobowych. Dostępne są także lekcje indywidualne, jakie mogą odbywać się w siedzibie szkoły albo w miejscu wybranym przez klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu lektorów każdy z uczących się w szkole Makilen zdoła niezwykle dużo skorzystać i w krótkim czasie rozpocząć mówić i pisać w obcym języku. Dla tych, którzy posiadają własny projekt na rodzaj nauki języka, szkoła urządza kursy szyte na miarę, jak najlepiej dopasowane do oczekiwań. Dowiedz się więcej na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Doskonalenia Zawodowego łódź »

  Jesteśmy największą i najstarszą placówką oświatową prosperującą w woj. łódzkim. zachęcamy do skorzystania z oferty Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Łodzi. Naszymi kontrahentami są zarówno instytucje państwowe, jak i miejskie, firmy prywatne i in. Oferujemy m.in. kształcenie w systemie kursowym, szkolnym, a ponadto poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, Komisje Egzaminacyjne i wiele innych usług. Dysponujemy własną bazą dydaktyczną. Realizujemy projekty z funduszy UE. Najwyższy poziom naszego edukowania potwierdza Certyfikat Jakości ISO 9001, który otrzymaliśmy. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART kursy wizażu »

  Miło nam zaprezentować wszystkim miłośnikom wizażu i stylizacji Maquillage Art z Rzeszowa. Jest to profesjonalna i nowoczesna szkoła. Organizuje warsztaty pokazowe, kursy stylizacji i wizażu oraz analizy kolorystycznej. Pracuje na wysokiej jakości kosmetykach marek takich jak Stage Color Cosmetic, Maestro, Atelier Paris, Glazel, Kryolan także innych. prezentuje uczniom techniki stylizacji na potrzeby osób prywatnych oraz publicznych, mediów, a także świata mody. Zatrudnia młodą, doświadczoną i profesjonalną kadrę, jaka na co dzień współdziała z agencjami reklamowymi oraz modelkami. Więcej informacji o szkole i kadrze zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursal kursy na spawacza Bydgoszcz »

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSAL z Nakły nad Notecią zaprasza na szkolenia oraz kursy zawodowe. Przygotowujemy naszych klientów do pracy w wielu zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Organizujemy m. in. szkolenia dla spawaczy i kursy dla operatorów ciężkich maszyn budowalnych i drogowych. Ponadto kształcimy specjalistów do oprogramowania i obsługi obrabiarek CNC. W naszym ośrodku można zdobyć również kwalifikacje technika rolnika czy technika handlowca. Uzupełnieniem naszej oferty jest propozycja edukacji dla dorosłych w szkołach policealnych oraz liceach ogólnokształcących. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »