Strony związane z hasłem 'kurs':

« poprzednia strona · 3
 • Lingspot.tv - języki przez internet »

  Lingspot.tv to serwis internetowy pomagający w nauce języków obcych. Użytkownicy korzystają z prostej w obsłudze wyszukiwarki i na bieżąco aktualizowanych rankingów native speakerów i profesjonalnych lektorów świadczących usługi odpłatnych konwersacji językowych.Do dyspozycji użytkowników jest platforma transmisji audio-video, a dzięki możliwości wzajemnego oceniania się przez użytkowników, każdy uczeń może odnaleźć lektora spełniającego jego oczekiwania pod względem umiejętności nauczania, ceny i terminu zajęć.W bazie lingspot.tv użytkownicy odnajdą oferty nauczania w językach: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim czy francuskim. Dodatkowo w bazie dostępne są języki bałkańskie czy azjatyckie.Zapraszamy do korzystania z Lingspot.tv!

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kursy językowe w Łodzi »

  CJR to ceniona szkoła języków romańskich, która obecna jest na łódzkim rynku placówek edukacyjnych od wielu lat.Centrum Języków Romańskich koncentruje się na nauczaniu języków z rodziny romańskiej: francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i włoskiego. Profesjonalna karda nauczycieli oraz najnowsze metody dydaktyczne są gwarancją, że szybko kursanci zaczynają się posługiwać wybranym językiem romańskim w bardzo krótkim czasie.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne »

  Firma SKK to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym.Kreatywni, nastawieni na działanie i wyczuleni na wymagania runku pracy stale powiększamy i doskonalimy ofertę kursów zawodowych.Centrum Kursów Specjalistycznych w SKK jest jednostką przygotowaną do obsługi konkretnych branż stawiających wysokie wymagania co do kwalifikacji, bezpieczeństwa i jakości pracy osób działających w ich obrębie. Nasze szkolenia skierowane są dla klientów indywidualnych oraz Firm i Instytucji chcących podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy na stałe wpisali SKK jako godnego partnera i doskonałe wsparcie w budowaniu potencjału firmy i zatrudnionej w niej kadry. Lubimy wyzwania, wyzwalamy kreatywność, jesteśmy gotowi na Państwa wezwanie. Swoją działalność prowadzimy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Florysta praca »

  Kursy florystyczne powinny być prowadzone na wysokim poziomie, zarówno programowym jak i praktycznym. Dlatego jeżeli interesuje Ciebie florystyka, chcesz odbyć odpowiedni kurs florystyczny to Akademia Florystyki serdecznie zaprasza do współpracy. Akademia Florystyki to najlepszej jakości florystyka Kraków. To sprawnie przeprowadzone kursy i szkolenia, to wyjątkowo innowacyjny kurs florystyki. Zapraszamy serdecznie, wybieraj wszystko co najlepsze.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm »

  Szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zorganizuje szkolenie Prawo Pracy lub inne? Dom-wiedzy.pl ma ofertę dla ciebie! Szkolenia Prawo Pracy, szkolenia z Ochrony Danych Osobowych, szkolenia Kadry i Płace, kurs Kadry i Płace – Warszawa – to tylko niektóre ze szkoleń jakie ma w swojej ofercie Dom Wiedzy. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, której eksperci skutecznie podniosą kwalifikacje twoich pracowników. W ofercie są także sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • KursProgramowania.edu.pl »

  Dla osób, które chcą nauczyć się programowania mamy doskonale przygotowywane kursy, w których pokazujemy Wam jak się koduje i uczymy od podstaw najbardziej popularnych języków programowania, które obecnie się stosuje. Nawet jeśli jesteście całkowitymi laikami zdołamy Wam zaproponować jakieś interesujące podejścia, dzięki którym programowanie okaże się łatwiejsze i przyniesie więcej korzystnych rezultatów. Jeżeli myślicie o swoich pierwszych aplikacjach napisanych osobiście to jesteśmy przekonani, że nasza propozycja uskuteczni Wasze oczekiwania i z nami swobodniej będzie zacząć pisać swoje pierwsze formuły związane z programowaniem.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • SPAWSYSTEM Kurs elektroda otulona Kostrzyn »

  Z ogromna przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy SPAWSYSTEM, której siedziba znajduje się w Kostrzynie nad Odrą. Zajmujemy się kontrolą jakości w branży spawalniczej, przeprowadzaniem szkoleń, przedłużaniem uprawnień i prowadzeniem dokumentacji w naszej dziedzinie. Priorytetem dla nas jest najwyższa jakość świadczonych usług a także odpowiedzialność, dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników i inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować albo zapoznać się ze szczegółami oferty, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • FOCUS nauka jazdy olkusz »

  Wszystkich przyszłych kierowców zachęcamy do zapoznania się z ofertą OSK Focus w Olkuszu! Grupa jej doświadczonych instruktorów w łatwy sposób przekaże swoim Słuchaczom najistotniejsze zagadnienia z zakresu przepisów ruchu drogowego. Zatroszczą się również o przyjazną atmosferę w czasie kursów. Jazdy prowadzone są na najczęstszych trasach egzaminacyjnych. Po ukończeniu kursu, każdy jego Uczestnik posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki jakiej bez kłopotu zaliczy egzamin państwowy. OSK oferuje dodatkowo możliwość nauki przez Internet. Szkoła prowadzi kursy kategorii B, A, A1, A2 czy też AM. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły oferty szkoły.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • OKZ Kurs obsługi kas fiskalnych Włocławek »

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Ośrodka Kształcenia Zawodowego, które znajduje się we Włocławku. Klientom indywidualnym oraz firmom proponujemy szeroki wybór kursów z wielu dziedzin. Zależy nam na najwyższym poziomie oferowanych usług, toteż zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych oraz doświadczonych wykładowców. Zapewniamy efektywny program szkoleń, dogodny tryb nauki oraz niezbędne materiały szkoleniowe. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej działalności,zapoznać z oferowanymi kursami albo skontaktować się z nami, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kat b w Łodzi - niskie ceny »

  Kurs kat b w Łodzi jest najbardziej pożądaną lekcją nauki jazdy w auto szkołach w tym mieście. Łódzkie szkoły nauki jazdy posiadają bogatą ofertę kursów prawa jazdy w niskich cenach.

  Kurs kat b umożliwia poruszanie się pojazdami osobowymi. Każda osoba, która chce być kierowcą samochodu osobowego, musi mieć ukończony kurs kat b wraz z otrzymanym prawem jazdy. Aby w łatwy i szybki sposób ukończyć kurs kat b, należy wybrać auto szkołę z dobrymi opiniami w Łodzi.

  Nasza auto szkoła mieści się na Bałutach. Bałuty to centrum lodzi, dzięki czemu przyszły kierowca zdobywa niezbędne doświadczenie w poruszaniu się w tak trudnych warunkach. Łódzka szkoła jazdy w oferuje kurs prawa jazdy w Łodzi w niskiej cenie. Cena takie kursu na prawo jazdy wynosi zaledwie 1300zł.

  Nasza auto szkoła ma bardzo dobre opinie. Byli, jak i obecni kursanci uważają naszą auto szkołę za najlepszą w Łodzi. Te opinie o naszej szkole nauki jazdy nie są bezpodstawne. Nasza auto szkoła prowadzi kursy na prawo jazdy w Łodzi w bardzo miłej atmosferze z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Nasza szkoła jazdy posiada starannie dobrany, nowoczesny sprzęt dydaktyczny oraz sprawne samochody, dzięki czemu kurs kat b w Łodzi jest bardzo łatwy do zaliczenia.

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą auto szkoła w Łodzi i niskimi cenami kursów na prawo jazdy, wejdź na stronę internetową naszej szkoły jazdy na Bałutach.

  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Warszawa »

  Przygotowujesz się do studiów na wydziale architektury? Nie wiesz, do jakiej szkoły rysunku się zapisać? Nie czekaj i już dziś wybierz studio rysunku Perspektywa - jako jedne z nielicznych gwarantujące pozytywne zaliczenie egzaminu i prowadzące zajęcia w małych grupach, umożliwiających ciągłą relację z prowadzącym.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • MastersSwimming.pl »

  Wybór dobrej szkoły pływania na terenie Krakowa to zadanie dość trudne w dzisiejszych czasach. Na rynku funkcjonuje bowiem dość dużo tego typu szkół. Jednakże śmiało można stwierdzić, że MastersSwimming.pl jest warte Twoje uwagi. Wszystko dlatego, że mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu bez żadnych trudności każdego nauczymy pływać. Co więcej, nasze ceny są również bardzo przystępne. Jeśli więc chcesz się nauczyć pływać, to zapraszamy na stronę internetową MastersSwimming.pl po więcej szczegółów.

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kredkowski Express kurs języka niemieckiego »

  Szkoła językowa Kredkowski Express oferuje nowoczesne i skuteczne nauczanie języków obcych dla małych oraz dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem na wielu poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są według nowoczesnych metod nauczania przez wykwalifikowanych wykładowców. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego, w tym terminologii specjalistycznej. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dogodne terminy czy formy zajęć a także miłą i bezstresową atmosferę. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ideal BHP - kompleksowe usługi BHP i PPOŻ »

  Kompleksowa i profesjonalna obsługa BHP i PPOŻ, szkolenia BHP stacjonarne i online. Tanie kursy na wózki widłowe. Nasza firma w swojej ofercie posiada również kurs na ładowarki teleskopowe, kurs na pilarki łańcuchowem kurs na kosy spalinowe oraz kurs hakowego i inne. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kelnerskie »

  Kursy kelnerskie Warszawa zrobisz w H&R System. Jeżeli marzy Ci się praca w gastronomii, na stanowisku kelnera, warto byś zrobił kursy kelnerskie i przygotował się do swojej pracy. Zostań profesjonalnym kelnerem i udaj się na szkolenia i kursy do H&R System - wybierz pakiet szkoleń gastronomicznych, które Cię interesują, lub te które powinien przejść każdy kelner. Zainwestuj w swoją przyszłość zawodową.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa »

  LanPulse Warszawa zaprasza wszystkie osoby zainteresowane kursem ccna. Warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie stronie www - korzystna oferta na kurs cisco ccna, który organizuje ta Akademia Warszawa, woj. mazowieckie! Zapisz się na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo i zyskaj certyfikat!

  Data dodania: 06 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Warscy, Szkoła Tańca w Częstochowie »

  Szkoła Tańca Warskich w Częstochowie istnieje od 1968 roku.

  Oferujemy zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Prowadzimy Kursy tańca i Zajęcia indywidualne. Nasza oferta obejmuje:

  - walc angielski - walc wiedeński - tango - foxtrot - quickstep - rumba - samba - cha cha - salsa - mambo- jive - boogie- rock & roll - disco - hustle - disco - samba - polka country - slow rock - polonez - Modern Jive.

  Prowadzimy kursy tańca i zajęcia indywidualne
  dla początkujących i zaawansowanych.

  Ponadto zapraszamy na kursy tańca użytkowego i zajęcia przygotowujące pierwszy taniec.

  Data dodania: 13 04 2022 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki