Strony związane z hasłem 'kurs':

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Kiteboarding »

  Już startuje letni sezon - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu oraz windsurfingowe przedszkole Surfek. Kursy windsurfingu i kursy kitesurfingu Chałupy. Kemping Kaper - nauka, szkolenia kiteboarding z programem IKO. Obozy windsurfingowe - wyjazdy kite, windsurfing Chałupy, Władysławowo, półwysep. Szkoły windsurfingu - Szkolenia na Półwyspie Helskim, windsurfing dla dzieci. Mamy dla was dwa wyjazdy szkoleniowe kite w Egipcie Soma Bay. Atrakcyjna oferta - sprawdź i zobacz więcej.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe »

  Nie wiedziałeś, jak wystawić wewnętrzną fakturę, rozliczyć leasing czy koszty związane z kampanią reklamową Waszej firmy ?Kursy dzielą się ze względu na poziom zaawansowania. Szkolenia odbywają się z najnowszego prawa podatkowego uwzględniającego najnowsze nowelizacje. Prowadzone są tez inne kursy podatkowe takie jak prowadzenie ksiąg usługowych, kursy z rachunkowości a również kursy prawne. Założycielem jest doświadczony trener podatkowy, który na drodze swej kariery zawodowej pomógł wielu przedsiębiorcom. Szkolenia vatowskie prowadzone są dla wszystkich osób fizycznych i właścicieli biur i osób zajmujących się finansami firmowymi. Szkolenia podatkowe prowadzone są z takich tematów jak podatki vatowskie, prowadzenie ksiąg przychodów i też rozchodów. Podatek dochodowy vat to główne koszty jakie ponoszą sklepiki prowadzące działalność gospodarczą. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe oraz księgi podatkowe. Szkolenia vat odbywają się w Łodzi. Bogate sale w sprzęt multimedialny na pewno umilą Państwu godziny spędzane na interesujących wykładach, na które gorąco zapraszamy. Dogodna lokalizacja, a także wygodne i klimatyzowane sale wynajmowane w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania przy ul. Sienkiewicza 9, są kolejnymi atutami jednostki. Na stronie WWW szkoleń odnajdą Państwo szereg informacji na temat typów prowadzonych szkoleń, miejsca a także czasu. Zapraszamy zainteresowanych na szkolenia odbywające się w Łodzi.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Silesia Snow & Wind Academy »

  Kenyonboard to strona, na której można znaleźć kursy i szkolenia dla fanów snowboardu, nart, oraz kite- i windsurfingu. Kenyonboard prowadzi kursy i szkolenia na wszystkich stopniach trudności: dla początkujących, średniozaawansowanych, oraz dla zaawansowanych, który pragną odkryć triki i udoskonalić umiejętności. Szkolenia przeprowadzane są przez doświadczonych trenerów, który umiejętnie i z pasją uczą podopiecznych. Szkolenia Kenyonboard.com to także bezpieczeństwo, dawane przez trenerów, a także dodatkowe ubezpieczenia na wszelki wypadek. W skrócie kenyonboard to szkolenia i wyjazdy dla wszystkich, którzy chcą poznać snowboard,narty, kitesurfing lub windsurfing.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli »

  Na polecanej stronie można znaleźć rozmaitego gatunku informacje, użyteczne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zafrapować wiele osób wchodzących na witrynę są kursy dla dyrektorów szkół, które są tworzone według sugestii sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Należy mieć na uwadze, że jedynie takie szkolenia oświatowe, jakie spełniają wymagane warunki, są uznawane przez władze edukacyjne – prezentowany kurs należy do tych, które będą świetną inwestycją dla przyszłego kierownika albo wicedyrektora szkoły. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy przedłożyć podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy ze stopniem nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim programie nie tylko konieczne przedmioty, lecz także dużo zajęć wspierających, przydatnych w pracy dyrektora – osoby, jakie będą brać udział w kursie poznają m.in. elementy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie jednostką oświatową, praktykę kierowniczą czy problemy dotyczące reklamy szkoły. Warto pamiętać, że w przypadku awansów na dyrektora przydatne są wyłącznie kursy doskonalące dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają określone wymagania.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JUPITER AS kantor »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych.Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Kraków »

  Czego nauczysz się idąc na szkolenie Excel? Oczywiście w zależności od stopnia zaawansowania kursu możesz nabyć inne umiejętności.
  Kurs Excel Podstawowy umożliwi Ci zaznajomienia się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w programie Excel. Poznasz operacje na danych, formatowanie komórek, a także formatowanie warunkowe, które pomoże Ci szybko wydobyć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie Szkolenie Excel pomoże Ci nauczyć się podstawowych funkcji Excela takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, ILE.LICZB.
  Program Access jest jednym z najbardziej niedocenianych elementów pakietu Ms Office. Niewiele osób wie, że właśnie ten program daje możliwość tworzenia lepszych niż Ms Excel baz danych. Szkolenie Access na poziomie Podstawowym jest wprowadzeniem do możliwości tego programu. Program, który proponuje Kurs Access porusza m.in. takie zagadnienia, związane z obsługą Accessa, jak kreator i szablony tabeli, operacje na rekordach i polach, operacje na danych, kreowanie formularzy, używanie obiektów kontrolnych, kreator kwerend, rodzaje i budowanie kwerend, tworzenie raportów, obliczenia matematyczne w raportach.
  Kurs Access Zaawansowany uzupełnieni wiedzę, którą można zdobyć w trakcie szkolenia Access Podstawowy. W jego trakcie uczestnicy lepiej poznają zagadnienia związane z edycją i tworzeniem bardziej rozbudowanych tabel. Nauczą się także używać opcji kwerend włącznie z Kwerendami z wykorzystaniem języka SQL. Dowiedzą się także jak przygotować bazy danych dla innych użytkowników. Poznają też zaawansowane opcje raportów i formularzy.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria warsztaty Warszawa »

  W czasie ciągłego dokształcania się oraz podnoszenia umiejętności, należy wybierać selektywnie szkolenia i warsztaty, w których uczestnictwo najwięcej nam daje. Splot artystyczny oferuje Państwu różnorakie szkolenia, które dotyczą praktycznych umiejętności, które z pewnością nie tylko powiększą Państwa kwalifikacje, ale również zarażą miłością do innych form rozrywki. Z naszej strony proponujemy najwyższej klasy kursy ceramiczne Warszawa, fotograficzne, dotyczące tańca. Dzięki temu poznają Państwo kwalifikacje potrzebne obecnie każdemu, obojętnie od wieku. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do studentów i młodzież, lecz zapraszamy absolutnie wszystkich!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcent-poznan.com.pl »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szeroką i profesjonalną ofertą, która dotyczy nauki różnych języków obcych. Siedzibą naszej szkoły jest miasto Poznań ale inwitujemy także interesantów z innych, ościennych miast i wiosek. Wykładane języki to hiszpański, niemiecki oraz angielski Poznań. Więcej szczegółów na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy.Nasza oferta to między innymi kursy wakacyjne kursy dla pracowników firm i wiele wiele innych. W naszej szkole szkolimy w językach takich jak niemiecki, hiszpański oraz angielski Poznań. Serdecznie inwitujemy do zobaczenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4dheli.pl - licencja pilota »

  W 4D Heli kształcimy pilotów śmigłowców. Współpracując zespółem pilotów z wielkim doświadczeniem w powietrzu, proponujemy całościowe szkolenia w obszarze pilotowania helikopterów dla zabawy, jak również w celach zarobkowych. Przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn i wieloletniej praktyki w lataniu helikopterami, gwarantujemy, że będziesz totalnie zadowolony zarówno z przebiegu, jak i z wyników kursu. Nasza okazała oferta obejmuje bogate typy szkoleń na przeróżne licencje, nawet te pozwalające pilotować w nocy. Nasza strona oferuje również zestaw obowiązujących wiadomości ze świata aeronautyki.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MANEWR prawo jazdy Wrocław »

  Szkoła nauki jazdy Manewr zapewnia, iż nawet najbardziej oporni i lękliwi poczują się swobodnie za kierownicą wybranego przez siebie pojazdu. Funkcjonujemy od 1999 roku i stopniowo poszerzamy naszą ofertę. Obecnie zapewniamy możliwość uczestniczenia w kursach prawa jazdy kategorii A, A1, B, E/B, C, C1, E/C, D. Proponujemy również kursy zawodowe: certyfikat kompetencji zawodowych, kurs instruktora nauki jazdy, kwalifikację wstępną oraz szkolenia okresowe, które pozwolą uzyskać wpis kodu wspólnotowego do prawa jazdy. Naszym kursantom zapewniamy szkolenie przez wykwalifikowanych i wytrwałych instruktorów, gwarantujemy fachową opiekę i wspieramy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, jak chociażby wykonanie badań lekarskich w siedzibie szkoły. Naszym celem jest wyszkolenie jeżdżących pewnie i bezpiecznie kierowców. Więcej na stronie.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ÖSTERREICH INSTITUT »

  Z nami nauczysz się języka niemieckiego - szybko, skutecznie i w komfortowych warunkach. Zapewniamy naukę na wszystkich poziomach dla osób w każdym wieku. Już dziś zachęcamy Cię do skorzystania z oferty Österreich Institut z siedzibą w Warszawie, należący do Spółki Österreich Institut GmbH podlegającemu Austriackiemu Ministerstwu Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Zapewniamy indywidualne podejście, materiały dydaktyczne oraz duże kompetencje naszych lektorów. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję się z Państwem spotkać i omówić szczegóły naszej oferty. Zapraszamy! Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plener filcowania Salino »

  Letni wypoczynek to czas odpoczynku od pracy i codziennej rutyny. Organizując wyjazd warto przemyśleć, jaką formę wypoczynku wolimy. Niektórzy wybiorą aktywny wypoczynek - spływ kajakowy. Być może marzymy tylko o spokojnym zaciszu, wynajęciu leśniczówki, najlepiej nad rozlewiskiem. Pragniemy zachwycać się pięknem przyrody, oddychać świeżym, pachnącym lasem powietrzem, wędrować. Nierzadko wolimy połączyć aktywne spędzanie czasu, ze milczeniem górskich pejzaży. Może będziemy mogli zrealizować drzemiące w nas pasje, na które w codziennym życiu zawsze brakowało nam czasu.
  Taką sposobność oferuje kurs filcowania, zaplanowany w tym roku w Salino nad morzem Bałtyckim. Jest to połączenie twórczej aktywności, niepowtarzalna okazja rozwinięcia ukrytego w nas talentu, połączona z przebywaniem pośród uroków przyrody. Głównym celem kursu jest filcowanie techniką na sucho i na mokro, oraz na zapoznanie się z papierem czerpanym.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • EWA ROMANOW-GŁOWACKA architektura wnetrz »

  Jeśli jesteś pasjonatem architektury wnętrz czy też pracujesz w branży wnętrzarskiej, nieruchomości, bądź hotelowej oraz chcesz podnieść swoje kwalifikacje, wówczas powinieneś wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez Ewę Romanow-Głowacją w Akademii wnętrz. Od dawna jest ona cenionym na rynku projektantem architektury wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Słynie z precyzji, wyjątkowej estetyki oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Każde wnętrze urządzone według jej projektu ma swój niepowtarzalny charakter dostosowany do preferencji klienta. Więcej informacji odkryjesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STYL-STUDIO kurs przedłużanie rzęs »

  Styl Studio z Łodzi, będące jednostką kształcenia ustawicznego, wraz z Warszawską Izbą Rzemieślniczą, zapraszają Państwa do skorzystania z propozycji kursów zawodowych, jakie mają za zadanie przygotować kursantów do pracy w zawodach wizażystki, kosmetyczki i fryzjerki. Styl-Studio zapewnia opiekę doświadczonych oraz rzetelnych nauczycieli, poszerzone zajęcia teoretyczno-praktyczne, materiały oraz kompleksową pomoc w przygotowywaniu do egzaminu czeladniczego. Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem kursów mających na celu polepszenie skuteczności szukania pracy. Szczegółowe informacje mieszczą się na naszej stronie internetowej. zachęcamy Państwa do kontaktu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART kursy wizażu »

  Miło nam zaprezentować wszystkim miłośnikom wizażu i stylizacji Maquillage Art z Rzeszowa. Jest to profesjonalna i nowoczesna szkoła. Organizuje warsztaty pokazowe, kursy stylizacji i wizażu oraz analizy kolorystycznej. Pracuje na wysokiej jakości kosmetykach marek takich jak Stage Color Cosmetic, Maestro, Atelier Paris, Glazel, Kryolan także innych. prezentuje uczniom techniki stylizacji na potrzeby osób prywatnych oraz publicznych, mediów, a także świata mody. Zatrudnia młodą, doświadczoną i profesjonalną kadrę, jaka na co dzień współdziała z agencjami reklamowymi oraz modelkami. Więcej informacji o szkole i kadrze zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Deutsche Schule Siedlce »

  Ośrodek Szkolenia Języka Niemieckiego w Siedlcach serdecznie zaprasza najmłodszych (4-7 lat) na uniwersalne kursy niemieckiego od najprostszych podstaw. To sama przyjemność! Nie trzeba być dorosłym, żeby uczyć się niemieckiego - choć można, ponieważ Deutsche Schule oferuje też uniwersalne kursy dla wszystkich poziomów wieku i doświadczenia. Już dziś zapisz się u nas na kurs języka niemieckiego i przekonaj się, jakie to łatwe! Zapisz swoje dziecko i zapewnij mu nowe hobby: język niemiecki. Bo wierzymy, że ten język można przedstawić w naprawdę ciekawy i sprzyjający nauce sposób. Deutsche Schule zaprasza!

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnicy Poznań »

  Przewodnik Królewski to firma trudniąca się pilotażem wycieczek po Poznaniu. Na przestrzeni lat zyskaliśmy spore doświadczenie w oprowadzaniu wycieczek a nasi przewodnicy to prawdziwi specjaliści w branży, którzy z zaangażowaniem sprawią by taka wyprawa została zapamiętana przez długi czas. Każda grupa jest traktowana przez nas indywidualnie, dlatego też przygotowaliśmy specjalne trasy z odpowiednio dobranymi atrakcjami. Centrum jest duże a obrzeża jeszcze większe! Można poddać się najdłuższym spacerom po mieście by dokładnie zwiedzić istotne zabytki oraz zaznać najlepszej kuchni charakterystycznej dla regionu. Nie mamy sobie równych a wszelkie atrakcje prezentowane są przez przewodnika z pasją. Aby się o tym przekonać, najlepiej skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie lub zadzwonić na wskazany numer.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • EWA ROMANOW-GŁOWACKA Architektura wnętrz »

  Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu jest Niepubliczną Placówką Oświatową, w której organizowane są kursy oraz szkolenia dotyczące projektowania wnętrz mieszkalnych, jak również przygotowywania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, czyli tzw. home stagingu. Naszymi partnerami są wiodące przedsiębiorstwa tj. CERMAG, Tubądzin, Villeroy & Boch, Sky Tower, InteriCad, które gwarantują niezbędne w pracy projektowej materiały. Po zakończeniu zajęć oraz otrzymaniu wymaganych zaliczeń, wystawiane są certyfikaty na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokładne wiadomości odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hydrografika »

  Jeśli interesujesz się hydrografiką to zapraszamy na kursy organizowanie przez naszą firmę. Kurs z hydrografiki organizowane systematycznie pozwolą zgłębić tą technikę druku wodnego. Kursy takie dają możliwość poznania dogłębnie technik transferu wodnego na najlepszym sprzęcie. Zachęcamy do odwiedzi naszej strony www.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katarina.pl »

  Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć i kursów z języka niemieckiego, które realizujemy w naszej placówce, która działa na terenie Warszawy. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół doskonale wykwalifikowanych nauczycieli pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższy poziom nauczania języka niemieckiego z wykorzystaniem skutecznych metod. Jednocześnie oferujemy kursy na wszystkich poziomach nauczania. Nasza szkoła mieści się w doskonałej lokalizacji, co powala naszym klientom również na bardzo łatwy dostęp do naszej placówki. Wszystkie zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej formie oraz w małych grupach. W ten sposób możemy zadbać o indywidualny postęp w zdobywaniu umiejętności językowych przez wszystkich kursantów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki