Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'katowice':

« poprzednia strona · 6
  • Muzyczna.pl - Prywatna Szkoła Muzyczna Katowice »

    Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce zbudowane przez wielkich wielbicieli muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania pragniemy dostarczyć kolejnym pokoleniom, dlatego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już wykonują próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasze dziecko na pewno świetnie odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i wiele innych - gwarantujemy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych pedagogów. Nasza szkoła zwraca uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą placówką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.

    Data dodania: 07 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Tłumaczenia niemiecki Katowice »

    Umiejętność komunikowania się w języku niemieckim jest w współczesnym świecie nadrzędną wartością. Nie każdy jednak ją posiada, a niełatwo uniknąć kontaktu z językiem nawet w banalnych sprawach. Wtedy kluczowe mogą się stać tłumaczenia Śląsk, które na wysokim poziomie gwarantuje firma profes.edu.pl. Tłumaczenia niemiecki Katowice mogą dotyczyć zarówno dokumentów prawnych, podań, publikacji naukowych, jak i prywatnych zapisków czy listów. Tłumaczenia Katowice to po prostu kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnych przekładów z języka niemieckiego na ojczysty lub odwrotnie. Oprócz języka niemieckiego czy rosyjskiego, realizowane są także tłumaczenia angielski. Firma Profes zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy posiadają kompetencje oraz praktykę zdobywane latami.

    Data dodania: 27 11 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6