Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'inteligentny dom':

 • Homelogic - Centrum inteligentnych domów »

  Homelogic jest firmą zapewniającą innowacyjne systemy dla mieszkań. Specjalnością poznańskiej Homelogic są
  mieszkania inteligentne. Charakteryzują się one lepszymi parametrami niż "normalne" budowle. Domy inteligentne cechuje mniejsze zapotrzebowanie na energię cieplną i elektryczną. Zastosowanie wielu czujników oraz automatycznych systemów pozwala na zachowanie stałej temperatury mieszkania, a także automatyczne wyłączanie i włączanie urządzeń elektronicznych i oświetlenia. Dodatkowo inteligentny budynek cechuje dużo większa wygoda użytkowania. Automatyczne rolety samoczynnie się otworzą i zamkną, oświetlenie zgaśnie w w chwili wyjścia z budynku, zaś alarm
  samodzielnie się uzbroi. Co więcej Homelogic oferuje także roboty sprzątające, a nawet zautomatyzowane kosiarki. Krótko mówiąc Homelogic to idealne rozwiązanie dla ludzi, komfortowe warunki życia.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom | Elektroled »

  Na rynku istnieje wiele rodzajów instalacji elektrycznych, których doborem i montażem się zajmujemy, od wielu już lat. Nasza oferta mieści w sobie różnego rodzaju instalacje elektryczne, a w tym instalacje alarmowe, oświetleniowe czy też nagłośnieniowe. Montażem monitoringu oraz wspomnianych instalacji i systemów inteligentnego domu zajmujemy się na terenie całego kraju. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na nasze instalacje elektryczne.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • RAION systemy automatyki wielkopolskie »

  Przedsiębiorstwo Raion Automatyka prowadzi swoją działalność przede wszystkim na obszarze zachodniej Polski. Jednak w przypadku większych realizacji przyjmujemy zlecenia z całego naszego kraju oraz Niemiec. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i modernizacją elementów automatyki przemysłowej takich jak układy sterowania, systemy monitorowania oraz szafy i pulpity sterownicze. Wykonujemy również indywidualne projekty i montaż automatyki budynkowej, która charakteryzuje się niezawodnością działania i niezwykle prostą obsługą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zrealizować wszystkie jego oczekiwania. Więcej wiadomości na stronie www.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom - ochronadladomu.pl »

  Usługa ochronadladomu.pl proponuje przede wszystkim system inteligentnego domu. Ropam Elektronik to firma, która od początku własnej działalności kładzie duży nacisk na jakość i funkcjonalność swoich urządzeń. Jej artykuły w całości oparte są o autorskie rozwiązania. Firma nadzwyczaj dba o swoich klientów, wobec tego przedłużyli gwarancję na produkty aż do 4 lat. Automatyka domowa w żadnym wypadku nie była tak prosta. Dzięki systemowi masz opcję sterować temperaturą, wentylacją i klimatyzatorem, a nawet możesz powiązać alarm z bramą, roletami oraz oświetleniem. Dzięki aplikacji mobilnej masz swój system stale pod ręką.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »