Strony związane z hasłem 'gry karciane':

 • Pasjans »

  Nie ma chyba osoby, która nie znałaby którejkolwiek wersji z gry pasjans. A jeśli jednak taka się znajdzie koniecznie powinna spróbować swoich sił w grze pasjans pająk. Z pewnością gra taka spodoba się każdemu. Jest to gra karciana, dlatego sięga po nią bardzo duża ilość osób. Dodatkowo możemy rozróżnić różne rodzaje gry pasjans. Przykładowo pasjans klondike jest prawdopodobnie najłatwiejszą do opanowania odmianą pasjansa. Oprócz tego mamy również do wyboru grę pasjans freecell. Bez względu na to, który rodzaj pasjansa zostanie wybrany z pewnością przypadnie on do gustu każdego kto zdecyduje się wypróbować grę na swoim komputerze. Albowiem gra ta nie tylko stanowi formę rozrywki, ale także kształci.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logiczne Gry »

  Zapraszamy wszystkich sympatyków: gier pasjanse oraz gier typu mahjong, zuma i ukryte obiekty. Znajdziecie u nas też inne gry logiczne posegregowane tematycznie. wszystkie gry udostępniamy w pełni za darmo. Możecie grać w nie jeśli posiadacie przeglądarkę internetową na praktycznie każdym komputerze nawet tym starszej generacji. Zapraszamy wszystkich do rejestracji i komentowania gier. Liczymy na Wasze oceny i opinie. Tysiące gier w serwisie gry-logiczne.pl czeka na waszą uwagę i zainteresowanie.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.pasjans.pl »

  Wśród niektórych graczy pasjans wywołuje nostalgiczne wspomnienia partyjki pasjansa na komputerze z Windowsem. Po wprowadzeniu Windowsa w latach 90. pasjans zawsze stanowił element tego systemu operacyjnego. Ci, którzy instalują dzisiaj najnowsze wersje Windowsa przekonają się, że pasjans nie jest dołączany. Na szczęście nadal można w niego grać na tablecie, komputerze czy smartfonie.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki