Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'grupowe':

 • GoDealla – Grupowe zakupy »

  Strona udostępnia różne usprawnień, które ułatwiają poruszanie się po stronie oraz wyróżniają GoDealla.pl na tle innych tego typu stron. Wśród nich powinno się wyliczyć takie, jak: precyzyjny i dostosowany do użytkownika newsletter, szybki dostęp do szczegółów danej oferty i jej lokalizacji.
  Wśród agregowanych rabatów są zarówno te z dużych portali, jak również z małych, często wyspecjalizowanych w promocjach dotyczących jednego konkretnego miasta, np. zakupy grupowe Warszawa czy jednego segmentu produktów.
  Stałym punktem programu GoDealli okazało się być przeprowadzanie interesujących podsumowań dotyczących wspomnianej gałęzi kupowania online. Agregator zezwala znajdywanie w największej palecie tego typu ofert. Dzięki temu konsument ma możliwość wyboru najciekawszej okazji będąc pewnym, że podjął decyzję w oparciu o rzetelny zespół upustów.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Giełda ofert reklamowych »

  Zaplanujreklame to marketing i reklama dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od dziś wszystkie elementy kampanii marketingowej można znaleźć na jednej platformie. Sprzedawcy, aby wypromować swoje ofert mają do dyspozycji zakupy grupowe, zwiększające prawdopodobieństwo ich sprzedaży. Kupujący za każdy zakup otrzymują punkty payback, które mogą wymieniać na ciekawe elementy taniej reklamy. Dostawcy usług reklamowych mogą konkurować ze sobą o zlecenia, proponując najlepsze warunki ich realizacji. Kompletna kampania reklamowa na jednym portalu jest już możliwa.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie podróże małe i duże - centerfly »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, który jest dla ludzi podróżujących. Jeśli jesteś więc taką osobą zapewniamy, że warto nas odwiedzić i skorzystać z naszej oferty, gdyż jest ona naprawdę bardzo okazjonalna. Tanie loty zapewnią Ci możliwość częstszego podróżowania, gdyż stać Cię na więcej. Kliknij!!

  http://www.centerfly.pl/podroze-grupowe
  http://www.hotele.pansamolocik.pl

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pan Samolocik - Tanie bilety lotnicze »

  Lubisz podróżować i zwiedzać różne miejsca na świecie, lecz nie zawsze możesz to robić, gdyż brakuje Ci na to funduszy zajrzyj na naszą stroną, a sam przekonasz się, że podróżowanie wcale nie musi być takie drogie. U nas bardzo często pojawiają się różne promocje i oferty tanich lotów. Dajemy Ci nawet gwarancję najniższych cen. http://www.pansamolocik.pl/podroze-grupowe.html http://www.hotele.pansamolocik.pl

  Data dodania: 10 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • HELIOS KRAKÓW ubezpieczenie firmy Kraków »

  Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży to główne atuty firmy Helios-AHU, jakiej siedzibą jest Kraków. Jesteśmy doświadczoną agencją pośrednictwa ubezpieczeń. W naszej propozycji znajdują się polisy największych towarzystw funkcjonujących na polskim rynku. Nasi odpowiednio przeszkoleni pracownicy mają specjalistyczną wiedzę, dzięki jakiej są w stanie udzielić kompetentnej odpowiedzi na każde z pytań klienta. Dysponujemy ubezpieczeniami zdrowotnymi, majątku prywatnego oraz firmowego, a dodatkowo związanymi z ochroną prawną. Nasi pracownicy pomagają także w przypadku powstania szkody. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cortina Travel wycieczki »

  Biuro podróży Cortina Travel ma swoją siedzibę w Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się planowaniem wypraw do takich krajów jak Hiszpania, Portugalia oraz Francja. Jesteśmy firmą polsko-włoską, z tej przyczyny oczywiście Włochy zajmują szczególne miejsce w naszej ofercie. Dzięki bezpośrednim kontaktom oraz szczegółowej znajomości baz hotelowych i restauracyjnych jesteśmy w stanie przygotować podróż w każdy ich zakątek. Proponujemy eskapady indywidualne, wyjazdy biznesowe oraz integracyjne. Za każdym razem indywidualnie ustalamy ich plany. Doradzamy też w obrębie programów zwiedzania i w doborze kwatery. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą stronę.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »