Strony związane z hasłem 'gazy techniczne':

  • Www.air4you.pl »

    Dobra klimatyzacja w miejscu pracy, hotelu, czy restauracji dla wieli osób to bardzo ważny warunek wpływający na decyzję, czy skorzystają z oferowanych usług w danym lokalu. Właściwie dobrany i utrzymywany system wentylacji i klimatyzacji gwarantuje nie tylko odpowiednia temperaturę w pomieszczeniu, ale także nie powoduje takich przykrych zjawisk jak przeziębienia, zapalenia zatok, czy nawet zatrucia grzybami, które może się zdarzyć podczas używania nieserwisowanych klimatyzatorów. W naszej hurtowni „Air 4 You” znajda państwo profesjonalne urządzenia do klimatyzacji renomowanych i sprawdzonych producentów takich jak: Samsung, LG, bądź Toshiba, centrale wentylacyjne, a także pełna ofertę części zamiennych, gazów technicznych, rur, złączek i innych, które są niezbędne do prawidłowego działania klimatyzatorów.

    Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • BR-GAZ palniki do cięcia »

    PPHU BR-GAZ S.C. Barszcz Bogusław, Barszcz Marcin, to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją, a również sprzedażą gazów technicznych i materiałów eksploatacyjnych. Jednostka zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową wymienionych przedmiotów. Przedsiębiorstwo działa od 1998 roku i posiada nadzwyczaj znaczne doświadczenie w sprzedaży gazów technicznych a także akcesoriów wykorzystywanych w spawalnictwie. Przedsiębiorstwo dostarcza produkty swoim klientom na terenie Polski południowo-wschodniej, jednak główna siedziba firmy znajduje się w Dębicy. Przedsiębiorstwo posiada odpowiednie środki i doświadczenie. Więcej na stronie WWW firmy BR-GAZ.

    Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki