Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'fotoobrazy':

 • Zdjęcia na płótnie »

  Witryna internetowa www.druk-oprawa.pl to witryna internetowa firmy Foto-Greg, która swoje standardowe usługi fotograficzne rozszerzyła między innymi o druk wielkoformatowy fotografii oraz ich oprawę. W ofercie między innymi profesjonalne wydruki wielkoformatowe w oparciu o technologię firmy EPSON. Oprawa fotografii odbywa się w formatach oferujących fotoobrazy oraz zdjęcia na płótnie, czyli takich jak: Artblok, Fotocanvas, Ekoramka, Fotoblok, Fotoboard+, Fotoboard, Fotokrosno.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy na płótnie »

  Z przeciętnych zdjęć w małym rozmiarze można utworzyć dzieło sztuki kolosalnego formatu. Fotobig zajmuje się produkcją fotoobrazów również zdjęć na płótnie. Drukowane fotoobrazy zyskują raz za razem większe zainteresowanie nabywców, zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza firma specjalizuje się w takiej wytwórczości, wykorzystuje tylko wysokiej jakości płótno malarskie 100 % bawełniane oraz bezpieczne dla zdrowia atramenty pigmentowe HDR. Za pomocą innowacyjnych technologicznie maszyn o największym zakresie kolorystycznym, generowane są prawdziwe kolory, intensywne czernie i unikatowa wyrazistość nawet niewidocznych na standardowym zdjęciu szczegółów, a to wszystko przy użyciu wysokiej rozdzielczości 2880dpi. Pomysłowe foto obrazy tego typu cechują się odpornością na kurz i nie płowieją do czasu 190 lat. Są także odporne na wilgotność i nie niszczeją poddane ekspozycji na zewnątrz, co jest możliwe dzięki używaniu werniksu odpornego na szkodliwe promieniowanie UV. W przypadku fotoobrazów dobrana technika wydruku gwarantuje trwałość utrwalonego w ten sposób obrazu. Obrazy na ścianę, a także fotografie realizowane na płótnie, to pełna gama możliwości również pod względem obróbki i udoskonalenia obrazu, jaki zachwyci w ostatecznym rozrachunku.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotoksiążka »

  Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować wpomnienia w najlepszej postaci. Do wyboru masz kilka rozmiarów (pion A4, poziom A4 oraz 30x30), wielu teł, ramek, klipartów. Możesz nadać swemu albumowi tytuł, zaprojektówać z własnych zdjęć oprawkę i całą resztę. Możliwości fotoksiążki są nieograniczone. W Cotofoto.pl znajdzieszo prócz fotoksiążki inne fotoprodukty! Łap okazje na fotoksiążki, fotokalendarze, odbitki i inne fotoprodukty najlepszych polskich marek!

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »