Strony związane z hasłem 'filmowanie ślubów':

 • Wideofilmowanie Film-HD wideofilmowanie Warszawa, montaż wideo »

  Wideofilmowanie w jakości HD, wideofilmowanie ślubów i wesel, wideofilmowanie Warszawa, wideofilmowanie wesel, filmowanie szkoleń i konferencji, filmowanie teledysków, filmowanie imprez okolicznościowych, filmowanie informacyjne do wyświetleń w pętli podczas targów czy pokazów, filmowanie relacji z koncertów, filmowanie reportaży.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Media Project Group - produkcja i montaż wideo »

  Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, szkoleniowych, instruktażowych oraz promocyjnych. W szczególności oferujemy: filmowanie szkoleń oraz filmowanie konferencji. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak: wideofilmowanie - w tym wideofilmowanie ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych (filmowanie relacji na potrzeby biur i agencji turystycznych, filmowanie relacji z występów, koncertów). Dodatkowo świadczymy usługi DTP (projektowanie, skład, przygotowanie do druku) oraz fotograficzne w tym: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, fotografia ślubna). Więcej informacji znajduje się na stronie www.film-hd.pl lub www.mediaprojectgroup.pl.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informator ślubny nieocenioną pomocą »

  Stworzony przez nas informator ślubny jest nieocenioną pomocą tak dla osób, które chcą zorganizować tani ślub w kameralnym gronie oraz dla osób, które zawodowo zajmują się pełnieniem różnorodnych usług związanych z tą wielką i wyjątkową uroczystością. W pierwszej kolejności zapewniamy wszystkim przyszłym nowożeńcom informacje odnośnie dobrze zorganizowanego wesela, z najdrobniejszymi detalami. Piszemy o tym, na co warto zwrócić uwagę, jakie elementy są najważniejsze, kiedy muzyka na wesele musi być zapewniona, by nie przydarzyły się żadne nieprzyjemne niespodzianki itp. Osobom organizującym śluby ułatwiamy życie poprzez zbieranie w jednym miejscu firm, które świadczą usługi weselne. Każde przedsiębiorstwo może do nas dołączyć i wystarczy tylko, że poda takie informacje, jak dane teleadresowe, adres e-mail, adres strony www, mapkę Google, słowa kluczowe i opis swojej działalności. W pewnym sensie jesteśmy portalem matrymonialnym, który może pożenić usługodawców z ich przyszłymi nowymi klientami.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki