Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'dam prace':

1 · 2 · następna strona »
  • Praca za granica - www.praca.owi.pl »

    Praca za granicą i praca w kraju - w serwisie praca.owi.pl - jeśli zmęczony jesteś bądź swoją obecną pracą, to już czas na to abyś zmienił ją na nową, swoją wymarzoną pracę, a w tym pomoże ci nasz serwis ogłoszeniowy dotyczący pracy. A w nim szybko i sprawnie dodasz ogłoszenia praca.owi.pl w warszawie, czy praca.owi.pl w rzeszowie czy też w innych miastach polski.

    Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Mazowieckie praca »

    Praca w województwie mazowieckiem. Rynek pracy w mazowieckiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Miasto Drobin wychodzi naprzeciw zmieniającym się trendom na rynku pracy. Jedną z form aktywizacji zawodowej jest możliwość pozyskania kwoty nawet 36 000 zł, jako jednorazowego wsparcia na założenie własnej działalności gospodarczej. Dodatki Oprócz pokaźnego zastrzyku gotówki na start nowy przedsiębiorca może uzyskać także dodatkowe wsparcie pomostowe w wysokości 1 000 zł przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej. Pozostałe opcje Kolejne opcje, które mogą wykorzystać mieszkańcy Drobina, aby zaktywizować się na lokalnym rynku to szkolenia i kursy wpływające na rozwój zawodowy, konsultacje w ramach doradztwa zawodowego czy porad psychologa

    Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Dolny Śląsk praca »

    Praca w województwie dolnośląskiem. Rynek pracy w dolnośląskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Bolesławiec to miasto, o którym można śmiało powiedzieć, że jest rozpoznawane na całym świecie. Może się to wydawać nieprawdopodobne, jako że mieszka w nim niecałe czterdzieści tysięcy mieszkańców, ale to wszystko zasługa zakładów produkujących porcelanę z bardzo charakterystycznym wzorem, którą szczególnie upodobali sobie obcokrajowcy, jako pamiątkę z wakacji w Polsce. Głównie Azjaci nie wyjeżdżają z naszego kraju bez zakupienia biało-niebieskiej ceramiki, gdyż jeśli chcą dostać ją we własnym kraju, muszą liczyć się z bardzo wysokimi kosztami. Popularność tego wzoru powoduje, że przedsiębiorstwa produkujące porcelanę z Bolesławca są jednymi z największych pracodawców w regionie

    Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Małopolskie praca »

    Praca w województwie małopolskiem. Rynek pracy w małopolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Niespełna 17-tysięczna metropolia, która za zgodą królowej Jadwigi uzyskała lokację miejską w 1385 roku. Rozpoczęła się wówczas budowa szlaków komunikacyjnych, które funkcjonują do czasów obecnych. Założycielem i pionierem browarnictwa w wieku XIX był Jan Ewangelista Goetz, który w roku 1845 przybył na te tereny i założył przedsiębiorstwo, które prężnie funkcjonuje do dzisiaj. Dzięki temu miasto dawało i nadal daje pracę. Zatrudnienie znajdują w nim nie tylko mieszkańcy miasta, ale także okolicy. Co robią poza warzeniem piwa? Browar jest owszem dużym biznesem. Jednak nie na tyle, by zapewnić miejsca pracy wszystkim, którzy chcą i mogą ją wykonywać. Oczywiście znaczna część ludności trudni się właśnie tym zajęciem. Pozostali świadczą różnego rodzaju usługi. Prowadzą także swoje własne firmy budowlane. Ci zaś, którzy kochają naturę, zajmują się rolnictwem, leśnictwem oraz łowiectwem.

    Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Łódzkie praca »

    Praca w województwie łódzkiem. Rynek pracy w łódzkiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Piękne miasto położone nad rzeką Bzurą. Liczy niespełna 30 tysięcy mieszkańców. Przybywających turystów może zachwycać swoimi licznymi zabytkami, a także nietypowym i nieregularnym układem urbanistycznym. Warto podkreślić, że miasto ma za sobą długą, niekiedy dość burzliwą historię. Bezrobocie zamknięte w słoiku Łowicz jest znany w całym kraju, a także poza jego granicami głównie z przetwórstwa owocowo-warzywnego. Faktycznie na terenie miasta prężnie działa kilka dużych firm z tegoż sektora. Stwarza to dość sporo miejsc pracy. Zarówno łowiczanom, jak i wszystkim chętnym do pracy, którzy docierają z okolicy. Z kolei dzięki przetwórstwu, tworzą się miejsca, w których okoliczni rolnicy mogą sprzedawać swoje plony. Hodowcy bydła także nie mogą narzekać. Na terenie Łowicza działa także nieprzerwanie od roku 1930 spółdzielnia, która skupuje ich nabiał.

    Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Opolskie praca »

    Praca w województwie opolskiem. Rynek pracy w opolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Mieszkańcy Gorzowa Śląskiego mają dużą potrzebę rozwoju zawodowego. Wiele osób, szczególnie w starszym wieku, martwi się, że nie poradzi sobie na surowym i wymagającym rynku pracy. Władze wychodząc naprzeciw, organizują liczne programy aktywizujące osoby bezrobotne na rynku pracy. Do jednego z takich programów z pewnością można zaliczyć projekt “Tranzytowe miejsca pracy” – który zgromadził niemałe grono osób zainteresowanych. Władze Gorzowa Śląskiego, mając świadomość dynamiki rynku pracy w dzisiejszych czasach, wiedzą, że sukces mogą osiągnąć jedynie działania innowacyjne. Nowe pomysły są jak najbardziej mile widziane. Wskazany projekt z założenia miał aktywizować osoby w wieku powyżej 50 lat, poprzez aktywne spędzanie czasu, poszerzanie swoich pasji, zdobytych umiejętności oraz wiedzy.

    Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Świętokrzyskie praca »

    Praca w województwie świętokrzyskiem. Rynek pracy w świętokrzyskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Sandomierz to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Niepowtarzalna atmosfera, klimat wielowiekowej historii przyciągają zmęczonych korporacyjnym tempem i wielkomiejskim zgiełkiem. Tutaj zawsze znajdzie się czas na spacer, relaksujący kontakt z naturą. Rynek pracy Jak to jest z tym Sandomierzem? Dla jednych raj na ziemi, dla innych miejsce, z którego chciałoby się jak najszybciej uciec. Być może rzeczywiście nie wszystko jest tutaj takie idealne. Podobnie jak w całym świętokrzyskim brak pracy budzi frustrację i zniechęcenie. Rynek pracy nie daje mieszkańcom Sandomierza zbyt wielkiego pola do popisu. Co prawda PUP dwoi się i troi, proponując szukającym pracy możliwość przekwalifikowania się, staże czy szkolenia, ale przecież nie każdy może i chce pracować w sklepie czy hucie szkła, choćby to był największy pracodawca w regionie.

    Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca świętokrzyskie »

    Praca w województwie świętokrzyskiem. Rynek pracy w świętokrzyskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Włoszczowa jest miastem powiatowym, siedzibą powiatu włoszczowskiego, położonym w zachodniej części województwa świętokrzyskiego. Geograficznie znajduje się we wschodniej części Niecki Włoszczowskiej na Wyżynie Przedborskiej. Miasto zamieszkałe jest przez 10,5 tysiąca osób, a jego powierzchnia wynosi ponad 30 km2. W strukturze przedsiębiorstw Włoszczowej najliczniejszą grupę stanowią podmioty małej i średniej przedsiębiorczości, zajmujące się głównie handlem oraz usługami oraz zatrudniające wielu mieszkańców nie tylko miasta, ale i całego powiatu.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca dolnośląskie »

    Praca w województwie dolnośląskiem. Rynek pracy w dolnośląskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Jelenia Góra jest jednym z czterech miast na prawach powiatu województwa dolnośląskiego. Miasto położone jest w południowo-zachodniej części Dolnego Śląska w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej, nad rzeką Bóbr. Z liczbą mieszkańców wynosząca 83 tysiące osób Jelenia Góra jest czwartym miastem województwa (po Wrocławiu, Wałbrzychu i Legnicy). Jako jedno z głównych ośrodków miejskich Dolnego Śląska, Jelenia Góra może się pochwalić małym odsetkiem osób bezrobotnych oraz dużą liczbą różnorodnych ofert pracy, publikowanych np. na Praca Jelenia Góra. W lutym 2013r. w Powiatowym Urzędzie Pracy zarejestrowanych było 3,9 tysięca osób bezrobotnych, które stanowiły zaledwie 10,8% ogółu aktywnych ekonomicznie.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca kujawsko-pomorskie »

    Praca w województwie kujawsko-pomorskiem. Rynek pracy w kujawsko-pomorskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Świecie jest siedzibą jednego z największych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego – powiatu świeckiego. Miasto położone jest na Pojezierzu Pomorskim, 42 km od Bydgoszczy w kierunku północno-wschodnim i stanowi jedno z najstarszych miast Polski. Administracyjnie, miasto zajmuje powierzchnię 16 km2 i jest zamieszkałe przez 26,5 tysiąca osób. Na tle innych powiatów województwa, struktura zatrudnienia w powiecie świeckim wypada dość korzystnie. Powiat plasuje się na piątym miejscu wśród regionów o najniższym odsetku osób bezrobotnych. Niestety, stopa bezrobocia w tym regionie jest wyższa niż średnia stopa w całym województwie (18,9%) i Polsce (14,2%). W styczniu 2013r. odsetek osób bezrobotnych w Świeciu i okolicach wynosił 19,7%.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca łódzkie »

    Praca w województwie łódzkiem. Rynek pracy w łódzkiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Poszukiwania zatrudnienia na terenie Łęczycy i powiatu łęczyckiego należy rozpocząć od przejrzenia ofert pracy zamieszczanych w lokalnej prasie, publikowanych na Praca Łęczyca oraz dostępnych w łęczyckim urzędzie pracy. Najwięcej ofert zatrudnienia w Łęczycy dotyczy stanowisk związanych z handlem i usługami, w mniejszym stopniu z przemysłem. Na brak ofert na pewno nie mogą narzekać sprzątaczki, sprzedawcy, pracownicy gospodarczy, budowlańcy, przedstawiciele handlowi czy pracownicy obsługi biurowej. Z drugiej strony, przedstawione grupy zawodowe to jednocześnie grupy, wśród których występuje najliczniejsze bezrobocie w regionie. Jak pokazują analizy łęczyckiego rynku pracy, wśród bezrobotnych najliczniej występują pracownicy usług i sprzedawcy, robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy oraz pracownicy przy pracach prostych, czyli pomoce domowe, sprzątaczki i robotnicy pomocniczy.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca lubelskie »

    Praca w województwie lubelskiem. Rynek pracy w lubelskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Świdnik jest miastem powiatowym, siedzibą powiatu świdnickiego, położonym w centralnej części województwa lubelskiego, 10 km na wschód od centrum Lublina. Miasto zajmuje powierzchnię 20,3 km2 i jest zamieszkałe przez 40 tysięcy osób. Świdnik jest znany z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4 oraz motocykle WSK. Mimo niewielkiej odległości od stolicy województwa cechującej się niskim poziomem bezrobocia, stopa bezrobocia w powiecie świdnickim jest wyższa i kształtuje się na poziomie 15,9% (według danych US w Lublinie z końca 2012 r.). Wśród bezrobotnych, najwięcej osób posiada zawód sprzedawcy, ślusarza, technika mechanika, technika ekonomisty i szwaczki, co sugeruje, że w regionie świdnickim znalezienie pracy w tych zawodach jest bardzo trudne Praca Świdnik.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca lubuskie »

    Praca w województwie lubuskiem. Rynek pracy w lubuskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Zielona Góra jest jednym z dwóch najważniejszych w województwie lubuskim ośrodków miejskich. Stanowi ona siedzibę organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego. Co ważne, razem z Sulechowem i Nową Solą tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Zielona Góra jest drugim co do liczby mieszkańców, zaraz za Gorzowem Wielkopolskim, miastem tego regionu. Według danych z 30 czerwca 2012 r. miasto zamieszkane było przez 119 tysięcy mieszkańców, a jego powierzchnia wynosiła 58 km2. Nic dziwnego, że wielu mieszkańców województwa lubuskiego jako cel migracji zarobkowej i zawodowej obiera właśnie to miasto. Zielona Góra jest miastem na prawach powiatu, który może poszczycić się najniższym odsetkiem bezrobotnych w województwie. W lutym 2013r. stopa bezrobocia w mieście wynosiła zaledwie 8,7% czyli o 8,3% mniej niż w województwie i 5,6% mniej niż w całej Polsce

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca małopolskie »

    Praca w województwie małopolskiem. Rynek pracy w małopolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Miasto Olkusz, pod względem liczby ludności, znajduje się na 6 miejscu wśród wszystkich miast województwa małopolskiego. Położone jest w powiecie olkuskim, na zachodnich obrzeżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej nad rzeką Babą. Od centrum Krakowa dzieli je zaledwie 35 km w kierunku północno-zachodnim. Populacja Olkusza liczy ok. 36,5 tysiąca osób, a jego powierzchnia wynosi 25,5 km2. Mimo, że Olkusz jest jednym z największych miast województwa, olkuski rynek pracy na tle innych regionów województwa małopolskiego wypada dość niekorzystnie Praca Olkusz. W styczniu 2013r. w urzędzie pracy zarejestrowanych było 8,1 tysiąca bezrobotnych, czyli prawie 16,5% wszystkich zdolnych do pracy w regionie osób. Przeciętne zarobki w tym regionie kształtują się na poziomie 3200 zł brutto miesięcznie.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca mazowieckie »

    Praca w województwie mazowieckiem. Rynek pracy w mazowieckiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Wołomin należy do aglomeracji warszawskiej i położony jest około 25 km na północny-wschód od stolicy. Wołomin jest siedzibą powiatu wołomińskiego, zajmuje powierzchnię 17km2, a liczba mieszkańców tego miasta wynosi 37 tysięcy osób. Mimo niewielkiej odległości od centrum Warszawy, region Wołomina charakteryzuje się stopą bezrobocia wyższą niż średnia stopa dla województwa mazowieckiego oraz wyższą niż średnia stopa bezrobocia dla Polski. Zgodnie z danymi GUS, na koniec 2012 roku bezrobocie w powiecie wołomińskim wynosiło 15,1%. Najniższe bezrobocie w powiecie odnotowuje się w Wołominie (ok. 13%).

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca opolskie »

    Praca w województwie opolskiem. Rynek pracy w opolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Strzelce Opolskie stanowią siedzibę powiatu strzeleckiego, charakteryzującego się jedną z najniższych stóp bezrobocia w województwie opolskim. Miasto położone jest we wschodniej części województwa, na Wyżynie Śląskiej, a od centrum Opola dzieli je odległość zaledwie 30 km. Strzelce Opolskie zamieszkałe są przez 18,5 tysięcy mieszkańców, a ich powierzchnia wynosi 30 km 2. Niska stopa bezrobocia, kształtująca się na poziomie 12,2% (dane z końca stycznia 2013r.) wynika z dużego tempa rozwoju gospodarczego miasta oraz jego strategicznego położenia w stosunku do stolicy województwa – Opola, oraz do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Na pracę w tym mieście Praca Strzelce Opolskie mogą liczyć głównie osoby związane z przemysłem obuwniczym, chemicznym, drzewnym i spożywczym, a także przedstawiciele zawodów związanych z handlem i usługami. Duże możliwości zawodowe stwarza istniejący na terenie Strzelec Opolskich Strzelecki Obszar Gospodarczy, który jest miejscem prowadzenia wielu inwestycji zarówno rodzimych, jak i zagranicznych

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca podkarpackie »

    Praca w województwie podkarpackiem. Rynek pracy w podkarpackiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Lesko jest niewielkim miastem powiatowym, siedzibą powiatu leskiego (niegdyś – bieszczadzkiego), leżącego w malowniczej części województwa podkarpackiego – w Bieszczadach. Miasto położone jest nad Sanem na obszarze Gór Sanocko-Turczańskich. Liczba mieszkańców Leska to około 5,7 tysięcy osób, a powierzchnia przez nie zajmowana to 15,3 km2. Gospodarka Leska i okolic, ze względu na korzystną lokalizacją, opiera się głównie na turystyce i rolnictwie, które nie pokrywają niestety zapotrzebowania na miejsca pracy w regionie Praca Lesko. Poziom bezrobocia w powiecie leskim należy do najwyższych w województwie. W styczniu 2013 r. udział osób bezrobotnych w ogólnej liczbie osób czynnych ekonomicznie wynosił 23,5%. Wśród bezrobotnych główną grupę stanowią osoby długotrwale bezrobotne.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca podlaskie »

    Praca w województwie podlaskiem. Rynek pracy w podlaskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Powiat siemiatycki, z siedzibą w niewielkim mieście Siemiatyczach, plasuje się na trzecim miejscu wśród regionów województwa podlaskiego z najniższą stopą bezrobocia. W lutym 2013r. procentowy udział osób bezrobotnych w ogólnej liczbie aktywnych ekonomicznie w tym regionie wynosił zaledwie 11,1% czyli o 4,5% mniej niż w województwie i 3,3% mniej niż w całej Polsce. W strukturze osób bezrobotnych przeważają mężczyźni (57,3%). Dobra sytuacja na siemiatyckim rynku pracy wiąże się z dużą liczbą ofert zatrudnienia udostępnianych w Powiatowym Urzędzie Pracy oraz na Praca Siemiatycze. Jako, że podstawową dziedziną lokalnej gospodarki jest rolnictwo, wiele pojawiających się ofert pracy związanych jest właśnie z tym sektorem. Stopień uprzemysłowienia powiatu uznać należy za bardzo niski, a w gospodarce dominuje przetwórstwo rolno-spożywcze. Jednym z największych zakładów pracy w regionie jest firma „O.K. – Owocowe Koncentraty”, produkująca mrożonki, koncentraty owocowe i warzywne

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca pomorskie »

    Praca w województwie pomorskiem. Rynek pracy w pomorskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Powiat starogardzki, z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, charakteryzuje się dość wysokim poziomem bezrobocia wśród lokalnej społeczności. W lutym 2013r. w Powiatowym Urzędzie Pracy zarejestrowanych było 9,7 tysiąca bezrobotnych, którzy stanowili 21,4% ogółu aktywnych ekonomicznie. Wśród nich przeważały kobiety (53%), osoby bez kwalifikacji zawodowych oraz osoby długotrwale pozostające bez zatrudnienia. W strukturze wiekowej bezrobotnych najliczniejszą grupę stanowiły osoby między 25 a 34 rokiem życia i osoby młode, do 24 roku życia. Starogard Gdański położony jest w środkowo-wschodniej części województwa pomorskiego, nad rzeką Wierzycą na Pojezierzu Starogardzkim. Miasto jest stolicą nadwiślańsko-pomorskiego regionu Kociewie, a także jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Powierzchnia miasta wynosi 25,3 km², a jego populacja to 49 tysięcy osób.

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Praca śląskie »

    Praca w województwie śląskiem. Rynek pracy w śląskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Katowice to największy i najważniejszy ośrodek miejski Górnego Śląska, będący siedzibą władz województwa śląskiego. Katowice stanowią miasto centralne Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji katowickiej. Z liczbą mieszkańców wynoszącą blisko 308 tysięcy osób i zajmowaną powierzchnią 165 km2, Katowice są 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni. Jak można się spodziewać, ze względu na swoją ważną funkcję w województwie, Katowice charakteryzują się najniższym odsetkiem osób bezrobotnych w regionie. W styczniu 2013 r. procentowy udział osób bezrobotnych w mieście wynosił zaledwie 5,5%, co stawia je na 3 miejscu wśród miast Polski z najniższa stopą bezrobocia (zaraz za Poznaniem – 4,5% i Warszawą – 4,6%).

    Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »