Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'bloczki fundamentowe':

  • Hurtownia budowlana »

    Skład materiałów budowlanych z Wrocławia poleca materiały budowlane: m.in okna plastikowe, okna Velux i kominy. Również materiały na fundamenty (m.in. piasek, stal, Silka, beton, bloczki fundamentowe). Klient może liczyć na bezpłatne doradztwo i kosztorys budowy swojej inwestycji. Hurtownia budowlana Cebj Wrocław to grupa doradców, którzy pomogą w doborze materiałów na dom (m.in. tynki wewnętrzne, płyty gk, wiórowe płyty OSB, kostka betonowa). Pracownicy doradzą też z czego budować, zgodnie za zasadą "jakość za rozsądną cenę". Pamiętaj - najlepiej budować kompleksowo - a budowanie z dużą hurtownią będzie zazwyczaj tańsze niż zakup "na własną rękę". Dlaczego? Duże składy z racji dużych obrotów kupują u wytwórców materiały budowlane ze znacznymi upustami.

    Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • CERTUS Belki stropowe »

    CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. działa na rynku produkcji kostek brukowych od więcej niż kilkunastu lat, co teraz przekłada się na duże praktyki i obeznane technologii wytwórczości kostek płukanych i płyt szlachetnych. W swojej ofercie posiadamy kostki i płyty, jakie wyróżniają się nader wysoką jakością i wytrzymałością, dzięki czemu nasi kontrahenci mogą cieszyć się z stosowania naszych wyrobów przez kilkadziesiąt lat. Zachęcamy się kierunkami panującymi na rynku, a stąd nasze kostki są nie tylko porządne, ale również piękne, co potwierdza rzesza zadowolonych kontrahentów. Najlepiej przekonać się samemu i odwiedzić naszą witrynę internetową.

    Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »