Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'biuro ksiegowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Biura rachunkowe Skoczów »

  Biuro księgowe w gminie Skoczów realizuje zadania skarbowe dla przedsiębiorstw, a także osób prowadzących działalność gospodarczą. Usługi biura podatkowego to m.in.: księgi, PKPiR, VAT, rozliczenia CIT, rozliczenia wynagrodzeń.

  Biuro podatkowe kierowane jest przez zorientowaną oraz wyedukowaną kadrę, dlatego posiadasz zagwarantowane bezpieczeństwo prowadzenia księgowości. Drugą zaletą biura rachunkowego w Skoczowie jest możność dojazdu do Ciebie, dzięki czemu można zachować drogocenny czas plus duże pieniądze.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe dostarcza unikatowe systemy w zakresie księgowości. Funkcjonowanie stosowanych przez nas rozwiązań opiera się na złotym środku, czymś pośrednim między outsourcingiem a zatrudnieniem wewnętrznych kadr księgowych. Głównym pytaniem jest to, w jaki sposób można zlikwidować słabe punkty, jakie mają: zewnętrzne biuro: nieobecność w strukturach, wewnętrzny dział: nakłady oraz zaangażowanie w utworzenie i utrzymanie. Przy małych strukturach praca nie jest atrakcyjna dla wysokiej klasy specjalistów. Jako kierownicy szukaliśmy złotego środka podczas wcześniejszej pracy. Teraz wdrażamy dobre rozwiązania jako zewnętrzny dostawca oraz chętnie podzielimy się zodbytą wiedzą z naszymi klientami. Poza usługami księgowymi dostarczamy wzorce pism urzędowych, które można samodzielnie pobrać na naszym portalu w zakładce „zasoby”. Z raportów tych sami korzystamy w naszej codziennej pracy. Są one na bieżąco aktualizowane. W zakładce „linki” są najprzydatniejsze oraz najczęściej używanie przez księgowych, strony internetowe i portale biznesowe.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin, ul. Kormoranów 4, tel./fax: (91) 488-93-93, konkurencyjne ceny, sprawdż
  e-mail: biuro@calculus-szczecin.pl
  www.calculus-szczecin.pl
  • pełna księgowość
  • księga podatkowa, ryczałt
  • kadry i płace
  • zamknięcie roku obrotowego
  • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych
  • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy:

  świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Kraków. »

  Fachowa załoga budowlana na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy zaplecze w postaci naszego punktu materiałów budowlanych oraz zapleczową mieszalnię farb i tynków. Wykonujemy małe zlecenia jak i wysoko budżetowe inwestycje. Współpracujemy z dużymi firmami branży budowlanej od kilkunastu lat, stąd jesteśmy w stanie przedstawić bardzo atrakcyjne ceny na produkty budowlane. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie: Remonty Kraków, malowanie Kraków jak i wielu innych usług z branży budowlanej na terenie Krakowa i okolic. Masz wątpliwości ? Rozwiejemy je. Wyjątkowo dla Państwa przygotujemy robocze projekcje kosztów całkowicie za darmo. Większość klientów nie zdaje sobie sprawy, jaki będzie faktyczny nakład pieniężny zlecenia. Doświadczeni eksperci solidnie sporządzą dla Państwa przygotowawczy projekt, zwrócą uwagę na wszelkie istotne szczegóły, których mogli Państwo nie nie być świadomi. Dużym atutem jest kierowane przez nas biuro księgowe. Aktywność w tym sektorze gwarantuje nam zarówno solidność kosztorysów oraz inwestycji, jak i zaproponowanie naszym odbiorcom ciągłej współpracy w obszarze rozliczeń pieniężnych.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia Pogórze »

  Księgowa, doradca podatkowy - biuro rachunkowe Gdynia Pogórze. Świadczymy usługi księgowe dla firm. Zobacz więcej - charakteryzuje nas wysoka jakość usług. Atrakcyjne warunki oraz korzystna cena - skorzystaj z okazji. Księgowa Gdynia trójmiasto - doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Zapraszamy do nas - działamy szybko i sprawnie, zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Biura rachunkowe, księgowość Gdynia - profesjonalne biuro księgowe Gdynia, Kosakowo, Pogórze, Trójmiasto. Reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Pełna księgowość - biuro rachunkowe, księgowe Gdynia. Kliknij, zobacz dalej i sprawdź nas.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • LUCRUM TAX Biuro księgowe szczecin »

  Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe gwarantuje najwyższej klasy usługi księgowe skierowane do wszystkich przedsiębiorców. Nadto naszym zamiarem jest ułatwienie naszym kontrahentom rozwoju własnej marki bądź działalności gospodarczej, dlatego także nadto usług rachunkowych proponujemy też zaawansowaną obsługę kadrowo-płacową, która z pewnością przyda się w momencie zaangażowania pracowników. Gwarantujemy, iż kooperując z nami w momencie, gdy angażujesz pracownika, to my zajmiemy się wszelkimi formalnościami powiązanymi z zatrudnieniem nowej osoby albo osób. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną propozycją naszego biura na stronie WWW.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Hanna Kuć »

  Biuro Rachunkowe Hanna Kuć zajmuje się obsługą małych i średnich podmiotów. Świadczy usługi księgowe jak i sprawy pracownicze i kadrowe. Pracownicy biura to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy księgowego. Biuro księgowe mieści się w Warszawie na Pradze Południe. Misją firmy jest to aby klienci nie płacili żadnych kar podatkowych w okresie współpracy.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Wrocław »

  Zapraszamy do naszego biura rachunkowego we Wrocławiu, obsługującego także drobnych przedsiębiorców jak i duże firmy. Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę, że efektywna i fachowa księgowość w przypadku jakiegokolwiek klienta jest nadzwyczaj istotna, stąd także staramy się mieć jak najlepszy kontakt z naszymi interesantami. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, których nie odszukasz u konkurencji. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w korzystnej cenie.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ze Szczecina rekomenduje swoje usługi, które świadczy cały czas już od 1993 r. Trudnimy się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym oraz usługowym prowadzeniem ksiąg. Gwarantujemy ponadto prowadzenie księgowości w trybie zdalnym. Legitymujemy się Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 7170/98 wydanym przez Ministra Finansów. Jest ono dokumentem, jaki uprawnia do tego, abyśmy mogli proponować usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych oraz rachunkowych. zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy terminowość oraz kompleksowe realizacje zleceń. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • LICZYDŁO prowadzenie ksiąg »

  Biuro księgowe LICZYDŁO podejmuje się świadczenia szeregu usług powiązanych z pełną obsługą księgową. Współpracujemy nie tylko z firmami mającymi osobowość prawną, ale także z Klientami jej nie posiadającymi. Prócz tego nasi księgowi uprawnieni są do prowadzenia działań połączonych z całościową obsługą kadrowo-płacową. Sporządzamy m.in. akta pracowników nowo zatrudnionych czy imienne raporty RMUA w określonym terminie. Ewidencjonujemy dokumenty księgowe, podatek VAT oraz środki trwałe. Uczestniczymy także w czasie ustalania polityki rachunkowości. Więcej informacji o obrębie usług Biura Księgowego LICZYDŁO zawarto na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KRUPICKA ANNA deklaracje cit białystok »

  Specjalizacją białostockiego Biura Rachunkowego Anna Krupicka jest zbiorowa obsługa księgowa lub rachunkowa małych i średnich przedsiębiorstw. Osoba kierująca firmą dysponuje uprawnieniami do kierowania usługowej aktywności księgowej, zatwierdzonymi Certyfikatem Ministerstwa Finansów. Zasięg usług obejmuje m.in. poparcie w zakładaniu firmy, ewidencję środków trwałych oraz wyekwipowania, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych lub rozliczenia zwrotu podatku VAT od półproduktów budowlanych. Nasze Biuro Rachunkowe prowadzi także specyfikację z zakresu BHP, opracowuje programy kont i reguł polityki księgowości, a także obsługuje sprawozdania GUS. Więcej szczegółów mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akro-Silesia księgowość Katowice »

  Akro-Silesia to profesjonalne biuro rachunkowe zajmujące się księgowością i rachunkowością dla firm. Świadczymy usługi księgowe, prowadzimy księgi rachunkowe, robimy raporty finansowe, przygotowujemy wnioski kredytowe i świadczymy inne usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Naszą misją jest prowadzenie takiej księgowości, która sprawi, że nasz klient zyska zarówno czas i pieniądze. W imieniu klienta możemy również reprezentować jego interesy przed ZUS i Urzędem Skarbowym. Stawiamy na jakość usług, dlatego wszyscy nasi pracownicy posiadają wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WIOLETTA WOJCIECH PLUS ryczałt Katowice »

  Firma Plus to kompleksowo działające biuro rachunkowo-księgowe. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach, ale do skorzystania ze stale powiększającej się oferty zapraszamy partnerów z całego województwa. W obsłudze księgowej doradzamy osobom prywatnym, przedsiębiorstwom, a także klientom instytucjonalnym. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg handlowych, wypracowaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem księgi dochodów i rozchodów, deklaracjami podatkowymi i obsługą kadrowo-płacową. Naszych kontrahentów reprezentujemy przez różnego rodzaju instytucjami publicznymi. Gwarantujemy kompetentną obsługę. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CRU Obsługa kadrowa płacowa Poznań »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to zorientowany zespół fachowców, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także sporych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, wskutek czemu świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się dodatkowo prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, przygotowywaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień medycznych, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnes rozliczenia płacowe »

  W Łodzi od wielu lat działa cenione przez klientów biuro rachunkowe Agnes. To firma nowoczesna i otwarta na niestandardowe rozwiązania. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta oraz potrafi się dopasować do jego potrzeb. Oferta biura obejmuje między innymi rozliczenia księgowo-płacowe, w tym naliczanie i prowadzenie ewidencji wynagrodzeń wraz ze sporządzaniem list płac, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, a także sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz przekazywanie do ZUS w formie elektronicznej. Ceny usług wyznaczane są indywidualnie, a uzależnione od ilości dokumentacji do prowadzenia, rodzaju prowadzonej działalności i innych czynników. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DELTA doradztwo księgowe Raszyn »

  W Raszynie koło Warszawy ma swoją siedzibę biuro rachunkowe Delta. Rozpoczęliśmy działalność w 1994 roku i od tego czasu zyskaliśmy wielu stałych klientów, jacy są zadowoleni ze świadczonych z naszych usług. Zajmujemy się wszechstronną obsługą księgową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych. Prowadzimy kompleksową dokumentację pracowniczą, w tym rejestrowanie pracowników do ZUS, sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń. Wszelkie usługi realizujemy zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami oraz po atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą pełną ofertą, zajrzyj na stronę internetową.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grakon »

  Potrzebujesz księgowej, która zatroszczy się o rachunkowość w Twojej firmie? Cenisz jakość oraz konkurencyjne ceny? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie oferty przygotowanej przez biura rachunkowe Grakon.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fkwadrat.pl »

  Biuro księgowe Fkwadrat zapewnia swoim klientom z Warszawy pełną obsługę już od ponad 15 lat. Od tego czasu prowadzi ono pełne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, także w formie spółek, również dla wspólnot mieszkaniowych. Dzięki pomocy biura Fkwadrat twoja firma może działać jeszcze lepiej – ty będziesz mógł skupić się na swojej działalności, a jego pracownicy zajmą się formalnościami. Oferta biura to głównie prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, usług kadrowo-płacowych, także doradztwa podatkowego, wsparcia w windykacji, usług biegłego rewidenta. Wykaz usług z cenami dostępny jest już teraz na stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych współpracą z biurem Fkwadrat zapraszamy na stronę internetową!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • KOGNITARIAT - Prowadzenie księgowości »

  Kognitariat - biuro świadczące usługi księgowo-podatkowe, istniejące na rynku ponad 20 lat. Jego wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy udzielają klientom wsparcia z zakresu tworzenia firmy i jej prowadzenia. Pomagamy stworzyć całą dokumentację finansowo-podatkową różnego typu spółek oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy rozliczenia płac i rozliczenia kadrowe, prowadzimy księgowość (KH i KPiR) oraz tworzymy wszystkie niezbędne dla klienta raporty i sprawozdania. Kognitariat to także doradcy podatkowi i specjaliści w zakresie prawa, którzy dokonują interpretacji prawa podatkowego i pomagają klientom wygrać spory dotyczące podatków i zwrotów. Ponadto biuro księgowo-podatkowe uruchomiło specjalną platformę on-line, pozwalającą korzystać zainteresowanym klientom z e-księgowości. Dzięki niej mają dostęp do własnych danych, w każdym dniu i o każdej godzinie z każdego miejsca.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Biuro rachunkowe w Krakowie L-Beneficio do każdego klienta podchodzi jednostkowo, profesjonalnie i rzetelnie oferując kompleksową księgowość, doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na wysokim poziomie. Wszystkie usługi księgowe kraków są wykonywane rzetelnie, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo klienta.
  Biuro księgowe L-Beneficio mieści się w centrum Krakowa przy Alejach Słowackiego 17a, pokój 408.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek