Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'adhd':

  • Gabinet Terapeutyczny Synapsa Słupsk »

    Gabinet Terapeutyczny Synapsa zaprasza na trening mózgu EEG-Biofeedback dla dzieci i dorosłych, autyzm ADHD, ADD, poprawa pamięci, dysleksja.Problemy szkolne: zaburzenia koncentracji uwagi, dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia.Zaburzenia zachowania: impulsywność, nadaktywność ruchowa, ADHD, ADD, autyzm, zespół Aspergera. Osoby zdrowe: poprawa koncentracji uwagi, zwiększenie zdolności uczenia się (maturzyści, studenci), nauka radzenia sobie ze stresem – szybkiego wchodzenia w stan relaksu.

    Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • ADHD - moxo-adhd.pl »

    Każdego dnia słyszysz, że Twoje dziecko jest nazbyt pobudzone i ma problemy z utrzymaniem uwagi? Takie objawy muszą zwrócić Państwa czujność, jeśli powtarzają się przez wiele dni. Najlepiej poddać dziecko testowi Moxo, by przekonać się, czy nie mamy do czynienia z ADHD. Test pozwala na wybranie najlepszej procedury leczenia, z której pomocą nasze dziecko będzie w stanie poradzić sobie zdecydowanie lepiej ze zwykłymi czynnościami.Większość kwestionariuszy bada zachowania werbalne, które nie pozwalają na obiektywną ocenę pacjenta. Test Moxo weryfikuje prawdziwe zachowania pacjenta, bo oderwany jest od płaszczyzny kulturowej. Test ogniskuje uwagę na najistotniejsze symptomy ADHD: zakłócenia koncentracji, długość reakcji, nadpobudliwość oraz nadruchliwość. Istotne informacje można otrzymać pod adresem: ulica Młyńska 3/3, w Gliwicach lub pod wskazanym nrem: 509 207 526.Dziecko z Zespołem Nadpobudliwości Psychoruchowej bez żadnej pomocy ma spore trudności w codziennym funkcjonowaniu. To właśnie powód, dla którego powinniśmy wysłać dziecko z ADHD do lekarza jak najprędzej. Jesteśmy ekspertami, którzy weryfikują efekty własnego działania, dzięki czemu na bieżąco możemy wprowadzać odpowiednie korekty w sposobie leczenia. Dzięki takiej terapii możemy znacznie usprawnić skupienie i codzienne funkcjonowanie Waszych dzieci. Na witrynie internetowej: moxo-adhd.pl znajdą Państwo naprawdę wiele ważnych danych na temat samej terapii i Moxo.Z pomocą czynników rozpraszających możemy zasymulować standardowe sytuacje, w których wychowuje się Wasze dziecko, co sprawia, że poznajemy rodzaj tego problemu o wiele bardziej precyzyjnie. Wiele razy zrobione testy międzynarodowe potwierdziły zasadność naszej metody. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie znacznie poprawić proces diagnostyczny. Wielu znawców uważa, że jest to skuteczny sposób na wykrycie Zespołu Nadpobudliwości Psychoruchowej i sprawdzanie postępów leczenia.

    Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »