Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Joga

 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Ania Matusik Indywidualny Trener

  Ania Matusik Indywidualny Trener »

  Trener personalny Ania Matusik z Warszawy to postać, która daje z siebie wszystko w trakcie zajęć z klientem, jakkolwiek tego samego oczekuje od współćwiczących. Początkowy cel jaki przed sobą stawia to sporządzenie optymalnego szkicu treningowego, jaki w połączeniu z stosowną dietą da wyjątkowe efekty. Najistotniejsza jest jednak troska o zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów. Naturalne jest to, iż każdy ma swoje subiektywne potrzeby oraz możliwości. To co będzie wspaniałym treningiem dla jednego, może okazać się destruktywne dla drugiego klienta. Więc tak znaczący jest gruntowny wywiad z trenerem osobistym dotyczący aktualnego stanu zdrowia oraz nabytych urazów, bądź kontuzji. Na dodatek nader istotne jest przedstawienie wszystkich nawyków żywieniowych, czyli jak wygląda całodniowe menu klienta. W ten sposób jest możliwe zaprojektowanie optymalnego treningu i projektu żywieniowego. Chcesz nareszcie zrobić coś dla siebie - zacznij treningi z Anią Matusik.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »

Joga - nowa strona:

Adres: