Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ANDRZEJ MIASTKOWSKI

  KANCELARIA ADWOKACKA ANDRZEJ MIASTKOWSKI »

  Adw. Joanna Szarleta-Miastkowska oraz adwokat Andrzej Miastkowski prowadzą swoje kancelarie w Koninie. Klientom oferowana jest obsługa prawna, doradztwo prawne, a ponadto pozasądowe rozwiązywanie sporów, zastępstwo adwokackie w postępowaniach odbywających się przed sądami powszechnymi, a Oprócz tego Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. W razie powstania potrzeby, kancelarie współpracują z radcami prawnymi, notariuszami, komornikami, czy też rzeczoznawcami. Adwokaci sporządzają kontrakty menadżerskie, opracowują regulaminy pracy i in. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA ANNA KOPCZYŃSKA

  KANCELARIA NOTARIALNA ANNA KOPCZYŃSKA »

  Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska posiada swoją siedzibę w Łodzi. Zatrudnieni w kancelarii notariusze zajmują się obsługą klientów i realizują czynności scharakteryzowane regułami prawa. Za swoje usługi pobierają taksę notarialną, a także opłaty dodatkowe, takie jak podatek od spadków i darowizn lub podatek od czynności cywilnoprawnych. Wyznaczenie wielkości konkretnej opłaty odbywa się telefonicznie lub osobiście w siedzibie kancelarii. W ramach wykonywanych czynności notariusze zajmują się tworzeniem aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywaniem protokołów i odpisów albo wyciągów dokumentów. Więcej informacji na temat kancelarii mieści się na witrynie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Puczyłowski Sławomir notariusze otwock

  Puczyłowski Sławomir notariusze otwock »

  Notariusz to zawód zaufania społecznego, który swoje usługi świadczy zgodnie z etyką zawodową i powszechnie obowiązującymi przepisami. Prowadzona przez nas kancelaria notarialna z Otwocka świadczy wszechstronne usługi z zakresu obsługi notarialnej. Trudnimy się przygotowaniem wszelkiego rodzaju aktów notarialnych, poświadczeń notarialnych i innych czynności. Proponujemy między innymi: tworzenie dokumentów, wypisów, wyciągów, umów, a także przyjmowanie na przechowanie pieniędzy oraz innych papierów wartościowych. Kancelaria obsługuje także klientów w języku angielskim oraz niemieckim. Istnieje możliwość skorzystania z usług fachowych tłumaczy. Więcej na stronie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI

  ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI »

  Osoby szukające kancelarii prawnej w Łodzi mogą skorzystać z naszej pomocy. Proponujemy Państwu pomoc adwokata specjalizującego się rozmaitych dziedzinach prawa. Pomagamy rozstrzygać problemy prawne związane między innymi z prawem budowlanym, cywilnym, karnym, gospodarczym, pracy, rodzinnym, przewozowym, a także prawem o zamówieniach publicznych. Udzielamy zarówno jednorazowych porad prawnych, jak i wspieramy długoterminowym doradztwem. Mamy doświadczenie, które pozwala nam proponować skuteczne rozwiązania. Zawsze przystępujemy do pracy po wcześniejszej rozmowie z klientem i zapoznaniu się z dokumentacją. Więcej na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MARIAN PIASECKI wniosek egzekucyjny

  MARIAN PIASECKI wniosek egzekucyjny »

  W Tarnowie znajduje się Kancelaria Komornicza Mariana Piaseckiego, który wykonuje funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie. Komornik prowadzi postepowania egzekucyjne na obszarze całego kraju, ale głównie jego obszar działania obejmuje Gminy: Tarnów Miasto i Tranów gminę wiejską i cały Powiat tarnowski. Komornik zajmuje się egzekwowaniem należności pieniężnych albo niepieniężnych od dłużników, prowadzi licytacje zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości, domów, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych oraz ruchomości na zasadach wskazanych przez wierzyciela. Kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, a przyjęcia interesantów odbywają się we wtorki oraz czwartki. Więcej informacji wraz z spisem obecnych licytacji oraz wzorami wniosków umieszczono na stronie.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ KRUK komornik w łodzi

  JANUSZ KRUK komornik w łodzi »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia, Janusz Kruk prowadzi swoją kancelarię komorniczą, a swoim działaniem obejmuje ona właściwości terytorialną sądu. Wierzyciele mają jednak prawo do wyboru innej kancelarii, o ile egzekucja nie dotyczy prowadzenia egzekucji z nieruchomości. Kancelaria jest upoważniona do korzystania z systemów teleinformatycznych tj. CEPiK, E-Sąd, OGNIVO, Dostęp do bazy PESEL, Przeglądarka Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi. Szczegółowe wiadomości na temat jej działalności są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ KAMPA pomoc prawna Olsztyn

  ANDRZEJ KAMPA pomoc prawna Olsztyn »

  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza oraz pełni czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm plus przedsiębiorstw. Prowadzi sprawy z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów również prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy i statuty dla stowarzyszeń, fundacji także spółek. Tworzy projekty umów i kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje oraz negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Tworzy umowy, pisma procesowe, pozwy także apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie oraz odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • L. MROZEK sprawy karne Chorzów

  L. MROZEK sprawy karne Chorzów »

  Kancelaria Adwokacka Lesław Mrozek prosperuje od 2006 r., a jej siedziba znajduje się w Chorzowie. Jej interesantami są zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele instytucji. W ofercie znajduje się zarówno doradztwo prawne, jak i sporządzanie pism procesowych i reprezentacja w sądzie. Prowadzone przez nią sprawy związane są z prawem cywilnym, rodzinnym, i gospodarczym. Kancelaria specjalizuje się również w zamówieniach publicznych, sprawach ubezpieczeniowych, a dodatkowo rejestracji spółek prawa handlowego. Szczegółowe informacje związane z jej działalnością odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MONIKA PEDA egzekucje komornicze Gdynia

  MONIKA PEDA egzekucje komornicze Gdynia »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku Monika Peda prowadzi Kancelarię komorniczą od 2011 roku. Komornik jest osobą zaufania publicznego, a kierowane przez niego czynności są niezawisłe i regulowane jedynie przepisami ustawy i właściwymi orzeczeniami sądu. Nasza Kancelaria stawia sobie za cel rzetelne i dokładne realizowanie wszelkich czynności komorniczych. Realizujemy orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia zarówno pieniężne, jak i niepieniężne. Zabezpieczamy roszczenia oraz wyegzekwowane należności są przekazywane wierzycielowi w przeciągu czterech dni. Więcej informacji zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • K. WILGOCKI protesty czeków szczecin

  K. WILGOCKI protesty czeków szczecin »

  Kancelaria notarialna w Szczecinie to kancelaria notariusza Kamila Wilgockiego. Kancelaria czynna jest codziennie, oprócz weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. Czynności przeprowadzane są w języku polskim, ale istnieje opcja przeprowadzenia czynności notarialnych w języku obcym, z pomocą tłumacza przysięgłego. Do obszaru czynności notarialnych należy sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń także poświadczeń dziedziczenia. Poza tym jest także wykonanie wypisów, odpisów również wyciągów dokumentów. Notariusz spisuje protokoły i doręcza oświadczenia. Na żądanie stron sporządza projekty aktów, oświadczeń również innych dokumentów. Informacje na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MACIEJ WŁODARCZYK adwokat odszkodowania

  MACIEJ WŁODARCZYK adwokat odszkodowania »

  Kancelaria adwokacka Macieja Włodarczyka znajduje się w Gdańsku. Prowadzi czynności prawnicze na terenie Trójmiasta także w całym województwie pomorskim. Współpracuje z Gdańską Grupą Radów Prawnych. Prawnik specjalizuje się w przeprowadzeniu spraw o dochodzenie odszkodowań dla osób pokrzywdzonych. Adwokat obsługuje sprawy z zakresu prawa karnego skarbowego. Udziela porad prawnych również reprezentuje osoby oskarżone bądź pokrzywdzone przed sądami, organami ścigania. Ponadto w kancelarii prowadzone są sprawy z obszaru prawa cywilnego również rodzinnego. Prawnik przeprowadza także czynności z prawa gospodarczego. Dane na witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie niskiego wkładu

  Ubezpieczenie niskiego wkładu »

  Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego jest elementem porozumienia w sprawie udzielenia kredytu hipotecznego zawieranej przez konsumentów z bankami, który powoduje wiele rozterek. Fragmenty umów kredytowych zobowiązujące konsumentów do zapłaty opłat na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego zostały potraktowane przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za fragmenty umów abuzywne, co oznacza sprzeczne z prawem. Biorąc pod uwagę powyższe klienci banków nie są zobligowani tymi klauzulami, a w konsekwencji nie muszą regulować okresowych kosztów na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. W poprzednich miesiącach powództwa zbiorowe przeciwko podmiotom udzielającym kredytów okazują się być coraz powszechniejsze, zaś wielu klientów instytucji finansowych rozpatruje skierowanie do sądu pozwu o zapłatę składek wpłaconych tytułem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Na stronie internetowej komentuje informacje odnośnie powództw przeciwko bankom – odszukasz tam informacje czy należy wnosić sprawę do sądu i jaki pozew rozważyć: pozew indywidualny czy pozew zbiorowy.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • JUSTYNA LUBIŃSKA opinie prawne płock

  JUSTYNA LUBIŃSKA opinie prawne płock »

  Zakres usług świadczonych przez Kancelarię Radcy Prawnego Justyna Lubińska z Płocka obejmuje udzielanie przeróżnego typu porad prawnych, sporządzanie pism procesowych takich jak pozwy, wnioski, lub apelacje, sporządzanie opinii prawnych, projektowanie oraz analiza umów. Kancelaria w razie potrzeby reprezentuje klienta przed sądem oraz innymi urzędami administracji państwowej. Zajmujemy się również pomocą w rejestrowaniu działalności nowo powstałych podmiotów. Jesteśmy otwarci na nawiązanie długofalowej współpracy w obszarze obsługi klientów biznesowych. Wszystkich zaciekawionych zapraszamy na stronę internetową Kancelarii.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Poznań

  Radca Prawny Poznań »

  Uwzględniając prowadzoną przez Państwa działalność gospodarczą oraz naszą wiedzę i doświadczenie, mamy do zaproponowania Państwu pomoc prawną w prowadzonej przez Państwa działalności. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm. Ściśle współpracujemy z profesjonalistami z zakresu prawa np. wybranymi notariuszami. Kancelaria prowadzi działalność na terenie całego kraju.
  Sporządzamy pisma także niestandardowe – np. umowy menadżerskie a także ogólne warunki umów. Udzielamy odpowiedzi na pytania związane z prawem w formie pisemnej oraz w formie porad telefonicznych oraz informacji mailowych.
  Reprezentujemy swoich klientów w sprawach spornych a także w procesach inwestycyjnych. Naszym zdaniem dobry adwokat powinien być doświadczony, rzetelny i skuteczny.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA SZCZECIN

  NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA SZCZECIN »

  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych z siedzibą w Szczecinie zapewnia czynności notarialne zarówno osobom prywatnym, jak i przedstawicielom przedsiębiorstw. Wśród nich mieści się sporządzanie różnego rodzaju aktów notarialnych, w tym m.in. umów sprzedaży, zamiany, darowizny, umowy spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, czy też sporządzania poświadczenia (podpisu, zgodności z oryginałem, czy też daty pewnej). Ponadto notariusz przyjmuje zlecenia na przechowywanie dokumentów, pieniędzy, a Na domiar tego papierów wartościowych. W zakresie prowadzonych działań wykonywane są również inne czynności prawne, które wynikają z odrębnych przepisów. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIE ADWOKACKIE

  KANCELARIE ADWOKACKIE »

  Prawo administracyjne, karne, cywilne, tak gospodarcze i handlowe to obręby działalności kancelarii adwokackiej z Gliwic. Nasi adwokaci udzielają porad prawnych również w sporach na tle naruszenia praw autorskich oraz dóbr osobistych i majątkowych, w sprawach o zniesławienie, odszkodowania i zadośćuczynienie. Przewodzimy sprawy w sądach rodzinnych, w przypadkach ustalania ojcostwa i opieki nad dziećmi, przydzielania alimentów, podziałach majątku małżeńskiego, a też przy rozwodach i w razie separacji. Gwarantujemy obronę w trakcie procesów sądowych zarówno w temacie przestępczości pospolitej jak i gospodarczej. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sosnowiec

  Adwokat Sosnowiec »

  Kancelarie Prawne ARTLEX zaświadczają kompleksowe usługi prawnicze, posiadamy oddziały kancelarii znajdują się w miastach takich jak: Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin i Mysłowice. Kancelarie Adwokackie zapewnią Państwu szeroko rozumianą usługę prawną. Posiadamy zespół mecenasów, którzy mają obszerną wiedzę z różnych zakresów prawnych, pomożemy między innymi z: prawa cywilnego, spadkowego, karnego, gospodarczego.
  Nasze Biura ARTLEX udzielą pomocy Państwu szybko, fachowo i bez zbytnich kosztów w różnych kłopotach prawniczych. Udzielamy porady nie tylko w kancelarii stacjonarnej, ale dodatkowo poprzez sieć oraz telefon, dostaniecie rady na wszystkie pytania do 24 24 h.
  Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Casus Iuris

  Casus Iuris »

  Atutem naszej kancelarii jest dopasowanie się i kompletne zwrócenie uwagi na potrzeby użytkownika. Sam decydujesz się na najbardziej korzystną kategorię współpracy z kancelarią, w zależności od wymagań oddajemy szeroko zakrojoną obsługę prawną wspartą na ugodzie o regularnej poradzie, bądź poradę jednorazową na kontrakcie na wykonanie ustalonego zadania. Zapewniamy zarówno standardowy sposób opłaty realizacji, ale również elastyczne metody zsynchronizowane. Wszystko dostosowane są do oczekiwań naszych Klientów. Przeprowadzamy realizacje zależnie od wyboru zgłaszającego: w siedzibie kancelarii, lub w dowolnym miejscu. Ale też starając się o potrzebę oszczędzania czasu - środkami elektronicznymi, bez obowiązku realizacji międzyosobowych konsultacji. Nieustannie działamy z krajowymi ale również globalnymi firmami, przygotowując dopasowaną i doskonałą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla małych i kilkuosobowych przedsiębiorców, co więcej także duże regionalne oraz międzynarodowe firmy o różnorodnym profilu pracy.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • T. BALAS katowice kancelarie notarialne

  T. BALAS katowice kancelarie notarialne »

  Kancelaria notarialna w Katowicach wszystkim swoim klientom zapewnia między innymi odczytywanie stronom tekstów umów i aktów notarialnych przed podpisaniem i spisywanie protokołów. Kancelaria istnieje na rynku od 2009 roku w tym czasie przeprowadziła wiele czynności notarialnych. Prowadzi szeroki zakres usług, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. właściwe podejście do każdego klienta i przestrzeganie prawa dają możliwość prowadzenia całościowych usług notarialnych. Więcej detalicznych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o spółce jawnej

  Informacje o spółce jawnej »

  Zachęcam do zapoznania się z treścią mojego bloga o spółce jawnej. Publikuję w tym miejscu mnóstwo przydatnych informacji z zakresu spółki jawnej, w szczególności z zakresu umowy spółki jawnej i rejestracji spółki jawnej. Każdy przedsiębiorca powinien zdobyć co najmniej skrótowe informacje z zakresu spółki jawnej, ponieważ spółka jawna jest jedną z najczęściej rozważanych spółek do rozwijania biznesu.Chociaż na początku rejestracja tej spółki może wydawać się złożone, to dzięki informacjom znalezionym na moim blogu mnóstwo kwestii okaże się jasnych. Fakty na temat spółki jawnej prezentuje bardzo prostym językiem, w konsekwencji czego są one jasne dla każdego czytelnika.Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnoszące się do spółki jawnej, wyjaśnisz je na pewno po zapoznaniu się z treścią mojego serwisu internetowego. Pomogą Ci w tym specjalne działy odnoszące się do zakładania spółki jawnej, sporów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej albo metod przygotowania umowy spółki jawnej.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Prawo - nowa strona:

Adres: