Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Goldenstein.pl

  Goldenstein.pl »

  Kancelaria Goldenstein specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla niemieckich i polskich firm. Usługi adwokackie, doradztwo podatkowe i księgowość współtworzą atrakcyjną ofertę kancelarii. Prawnicy tworzący kancelarię cieszą się bardzo dużym zaufaniem klientów. Rzetelnie, fachowo i błyskawicznie wykonują swoje obowiązki, dbając o interesy klienta. Specyfika polskiego i niemieckiego systemu prawa jest im bardzo dobrze znana. Sprawy wymagające wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego są przez nich bardzo sprawnie prowadzone. Doskonale znają potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców. Są w pełni zaangażowani w działania na rzecz klienta. Kancelaria Goldenstein od lat cieszy się renomą, co jest możliwe dzięki temu, że prawnicy kierują się głównie etyką prawniczą. Każdy właściciel przedsiębiorstwa, posiadający problem na tle prawnym bądź związany z podatkami, otrzyma pomoc w jednym z biur spółki, zlokalizowanych w Poczdamie, Berlinie i Hamburgu oraz w Poznaniu i Szczecinie.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek we Francji

  Odszkodowanie za wypadek we Francji »

  Sprawy przyjmujemy bez żadnych opłat wstępnych a rozliczamy się na zasadzie success fee tzn tylko wtedy pobieramy prowizję jeśli uzyskaliśmy odszkodowanie . Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy. Sprawy naszych klientów prowadzone są przez wyspecjalizowane francuskie kancelarie adwokackie co powoduje, że dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma możliwość uzyskania naprawdę najwyższych możliwych odszkodowań. Nie powierzaj swojej sprawy we Francji polskiemu prawnikowi, bo nie zna on prawa francuskiego.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbycie Spadku - zachowek, dział spadku

  Zbycie Spadku - zachowek, dział spadku »

  Jedną z najważniejszych kategorii wpisów, którą umieszczam na blogu jest ta dotycząca zachowku. Zachowek podstawowe zagadnienie z zakresu prawa spadkowego. Ustawodawca przyznaje prawo do zachowku aby chronić osoby należące do kręgu spadkobierców ustawowych przed pozbawieniem majątku należnego im w ocenie prawodawcy ze względów społecznych lub politycznych - takimi osobami są na przykład rodzice, rodzeństwo oraz zstępni spadkodawcy. Warto pamiętać o tym komu przysługuje zachowek, kto musi zapłacić zachowek oraz jak długo można żądać zachowku.Testament to kolejne z zagadnień poruszanych na blogu. Mówię o tym jak napisać testament, jakich błędów unikać przy pisaniu testamentu oraz jak bezpiecznie i skutecznie odwołać testament. Znajdziesz także cenne informacje o testamencie wspólnym, który często sporządzany jest przez małżonków.Warto zdobyć także informacje o zrzeczeniu dziedziczenia oraz wydziedziczeniu. W przypadku konfliktów rodzinnych są to instytucje, które powodują zazwyczaj wiele emocji tak wśród spadkodawców, jak i wśród spadkobierców.Ostatnim elementem procesu dziedziczenia jest dział spadku. Prezentuję wiedzę o tym jak szybko i skutecznie rozpocząć i zakończyć postępowanie o dział spadku.Pamiętaj także o długach spadkowych. Nie posiadając żadnej wiedzy w zakresie dziedziczenia długów możesz popaść w poważne tarapaty. W przypadku kiedy długi spadkowe przekraczają wartość majątku spadkowego warto rozważyć odrzucenie spadku. Blog prowadzony jest przez aplikanta adwokackiego Wojciecha Rudzkiego.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - ePrawnik24.com

  Porady prawne - ePrawnik24.com »

  Gdy chcesz pomyślnie rozwiązać swój problem prawny najlepiej nie działać na własną rękę tylko powierzyć swoją sprawę profesjonalistom. Dla osób zainteresowanych tego typu pomocą prawną powstał prawnik online, portal ePrawnik24.com na którym już w przeciągu 24 h możemy otrzymać poradę prawną online. Nasze porady prawne zawierają analizę przedstawionego problemu prawnego oraz wskazują na aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  Ponadto w skład naszych usług prawnych wchodzi również pisanie pozwów, czy sporządzanie regulaminów dla branży e-commerce bez klauzul niedozwolonych. Naszą dodatkową ofertą skierowaną głównie do firm jest również pomoc w efektywnej optymalizacji podatkowej z wykorzystaniem jurysdykcji offshorowych jak Seszele, Mauritius, czy Singapur, każdorazowo dobieranych według rzeczywistych potrzeb beneficjenta. Napisz do nas już dziś http://eprawnik24.com/porady-prawne-online/

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zasiedzenie

  Zasiedzenie »

  Zasiedzenie to jeden z wariantów nabycia prawa własności. Co warto wiedzieć spośród tematyki zdobycia prawa własności tą metodą? Przede wszystkim to, że zasiedzenie może dać efekt w postaci zdobycia prawa własności rzeczy ruchomych a dodatkowo gruntów.Co musi zdarzyć się żeby było prawdopodobne nabycie prawa własności przez zasiedzenie? O tym decydują przesłanki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia. Należą do nich: posiadanie samoistne, upływ okresu zasiedzenia, przy czym dla rzeczy ruchomych także dobrej wiary posiadacza. Jak rozumieć nadmienione przed chwilą warunki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia piszę na moim blogu prawniczym.Na mym blogu o prawie zasiedzenia wyjaśniam dodatkowo o tym jakie rzeczy mogą być przedmiotem zasiedzenia. W przypadku rzeczy ruchomych sprawa jest dużo mniej skomplikowana. Zasadniczo zasiedziane mogą stać się wszystkie ruchomości, chyba że nie jest dopuszczalny obrót prawny tego rodzaju rzeczami. Co do nieruchomości sprawa jest dużo mniej jednoznaczna. Jasnym jest dopuszczalność zasiedzenia prawa własności nieruchomości. Warto zdawać sobie sprawę, że zasiedzenie użytkowania wieczystego nie jest dopuszczalne w każdym przypadku. Piszę o tym zagadnieniu obszerniej na moim blogu prawniczym.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK alimenty Sosnowiec

  PRZEMYSŁAW BUJNIAK alimenty Sosnowiec »

  Porady z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, handlowego i karnego udzielane są w Kancelarii adwokackiej, jaką kieruje Przemysław Bujniak. Jej siedziba mieści się w Jaworznie, jednak obsługiwani są w niej także klienci z sąsiednich miejscowości tj. Kraków, Katowice, Wieliczka, Olkusz, Tychy, Sosnowiec i Bochnia. Klienci mogą liczyć na sporządzanie pism procesowych, obsługę działalności przedsiębiorstw, dochodzenie należności, czy też ich reprezentację przed sądami. Szczegółowe informacje dotyczące działalności kancelarii, znajdą Państwo na jej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW

  ADWOKAT KAMIL FLATOW »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Flatowa posiada swoją siedzibę w Płocku. Zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw czy instytucji. Prowadzi współpracę z rzecznikami patentowymi oraz kancelariami radców prawnych. W obszar usług kancelarii wchodzi prowadzenie postępowań przesądowych i sądowych w sprawach spadkowych, rodzinnych, a także w postępowaniu cywilnym. Adwokaci udzielają także klientom wskazówek prawnych w kwestiach zawierania umów rozmaitego typu oraz innych. Koszty prowadzenia danej sprawy są uzgadniane z danym klientem indywidualnie, w zależności od zakresu prowadzonych działań. Dokładne informacje mieszczą się na witrynie.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa

  Notariusz Warszawa »

  Kancelaria Notarialna mieści się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota. Ze względu na swoje położenie jest łatwo dostępna dla osób niepełnosprawnych.
  W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. W biurowcu są bezpłatne miejsca postojowe dla klientów w garażu podziemnym, oraz w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).
  notariusze-ochota.pl

  Notariusz dokonuje następujących czynności:
  sporządza akty notarialne,
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  sporządza poświadczenia,
  sporządza protesty weksli i czeków,
  przyjmuje na przechowanie pieniądze,
  papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
  sporządza wypisy, odpisy, i wyciągi dokumentów,
  doręcza oświadczenia,
  spisuje protokoły,
  sporządza na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń, i innych dokumentów,
  sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów,
  notariusze-ochota.pl
  Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności na miejscu w Kancelarii oraz telefonicznie lub w formie elektronicznej, również w języku angielskim.
  Kancelaria jest czynna również w soboty w godzinach 10.00-14.00.
  Czynności dokonujemy również poza godzinami urzędowania po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - radca prawny

  Dr Krzysztof Tomaszewski - radca prawny »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:- bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,- tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą,- przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,- reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,- obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • BARBARA JEZIORSKA notariusz

  BARBARA JEZIORSKA notariusz »

  Kancelaria Notarialna Barbary Jeziorskiej zajmuje się dopełnianiem przeróżnego rodzaju czynności notarialnych. Wszystkie sporządzone przez notariusza dokumenty mają charakter urzędowy. Kancelaria znajduje się w Zgierzu, jednak ze względu na szczególne okoliczności notariusz dojeżdża do klienta we wcześniej ustalone miejsce. Zalecamy wcześniejszy kontakt z pracownikami Kancelarii w celu ustalenia właściwych dokumentów do przedłożenia przed dokonaniem danej czynności. Wszystkie czynności są sporządzane na podstawie ustawy „Prawo o notariacie”. Priorytetem jest dla nas zabezpieczenie interesów klientów. Więcej wiadomości znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY

  JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY »

  Przedstawiamy Państwu zakres działalności Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Prezentowana kancelaria prowadzi działalność od 2001 roku, a jej siedziba mieści się w Opolu. Wykonujemy usługi prawne zarówno dla jednostek prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. W obszar naszego działania wchodzą konsultacje prawne, a także reprezentowanie klientów na drodze sądowej. porady prawne świadczymy też za pośrednictwem telefonu, faksu czy poczty elektronicznej. Naszą pełną ofertę oraz dokładne dane o naszej działalności oraz informacje adresowe udostępniliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA ŁUKASZ SZCZĘSNY

  KANCELARIA NOTARIALNA ŁUKASZ SZCZĘSNY »

  W Kancelarii Notarialnej Łukasz Szczęsny z lokalizacją w ścisłym centrum Wrocławia świadczone są usługi m.in. z obszaru przygotowywania aktów notarialnych obejmujących czynności prawne, weksli, czeków, magazynowania dokumentów, papierów wartościowych dodatkowo pieniędzy, czy też doręczania poświadczeń. Wszystkie z nich są realizowane zgodnie z bieżącym w Rzeczpospolitej Polskiej prawem oraz z zachowaniem całkowitej tajności oraz całkowitej neutralności w prowadzonych sprawach. Z usług notariuszy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak również firmy. Dokładne dane dotyczące aktywności kancelarii przystępne są na internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZCO

  ZCO »

  jeżeli byłeś uczestnikiem wypadku oraz potrzebujesz pomocy w uzyskaniu zaległego zadośćuczynienia, wtenczas zachęcamy do skorzystania z usług Zachodniopomorskiego Centrum Odszkodowań. Pomagamy klientom z całego kraju. Zapewniamy transparentne warunki kooperacyj oraz pobranie wynagrodzenia za nią dopiero po wygranej sprawie. Nie bierzemy opłat wstępnych. Zajmujemy się m.in. zbieraniem dokumentacji, ustalaniem odpowiedzialnego za szkodę podmiotu, windykację należności, reprezentację przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami oraz urzędami. Szczegółowe wiadomości opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej i już w dniu dzisiejszym zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ WROCŁAW

  DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ WROCŁAW »

  Notariusz Danuta Fesz-Grubiak prowadzi kancelarię notarialną we Wrocławiu. W ramach czynności notarialnych, udziela szczegółowych oraz bezpłatnych wiadomości dotyczących prowadzonej przez nią działalności. W ofercie kancelarii mieści się m.in. sporządzanie wpisów, odpisów i innych dokumentów, projekty aktów, przechowywanie dokumentów, papierów wartościowych oraz pieniędzy, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, a także przygotowywanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, czy też poświadczeń. Szczegółowe informacje dotyczące działalności kancelarii, są osiągalne na jej witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI notariusze

  TARKOWSKI & TARKOWSKI notariusze »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi świadczy oraz przyjmuje klientów przez cały czas od 1993 roku. Notariusze działają zgodnie z regulacją Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują przygotowywanie przeróżnego typu aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności spełniana jest w siedzibie kancelarii. Jednak jeżeli wymagają tego specyficzne okoliczności, mogą się również odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu klienta albo jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Dokładne informacje są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANMAR GDAŃSK

  ANMAR GDAŃSK »

  Jesteśmy kancelarią podatkową z długoletnimi tradycjami. W branży usług rachunkowych funkcjonujemy i prężnie rozwijamy się od 1990 roku. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Wszystkie usługi realizujemy dokładnie, terminowo, z zachowaniem najwyższej staranności i poufności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Udzielamy także porad podatkowych, jakie obejmują m.in. stały nadzór podatkowy oraz opinie, analizy i konsultacje podatkowe. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CZYNIEWSKA, CZYNIEWSKI usługi notarialne

  CZYNIEWSKA, CZYNIEWSKI usługi notarialne »

  Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski zaprasza do zapoznania się z ofertą. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ BUKOWSKI notariusz chorzów

  MARIUSZ BUKOWSKI notariusz chorzów »

  Notariusz Mariusz Bukowski obsługuje kancelarię w Rudzie Śląskiej. Przeprowadza czynności notarialne dla klientów z Rudy Śląskiej, Bytomia, Zabrza dodatkowo okolic. Przygotowuje akty notarialne oraz poświadczenia. Wypisuje dokumenty dziedziczenia także akty poświadczenia dziedziczenia. Ponadto sporządza weksle oraz czeki. Tworzy protokoły również oświadczenia. Przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i dokumenty. W przypadku żądania stron szykuje projekty aktów, oświadczeń również innych dokumentów. Wykonuje też inne czynności, jakie wypływają z oddzielnych przepisów. Dane o kancelarii notarialnej podano na witrynie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ WÓJTOWICZ usługi notarialne

  MICHAŁ WÓJTOWICZ usługi notarialne »

  Notariusz to przede wszystkim profesja zaufania społecznego. Jest on zobligowany do świadczenia czynności notarialnych zgodnie z obligatoryjnymi przepisami polskiego prawa. Czynności, które realizuje notariusz, na mocy przepisów prawniczych mają status dokumentu urzędowego. Prowadzone przez nas biuro notarialne w Bielsku-Białej, dokonuje takich czynności, jak: przygotowywanie aktów notarialnych oraz poświadczeń, doręczanie poświadczeń, zapisywanie protokołów, weksli oraz czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, przygotowywanie na żądanie stron innego typu dokumentów. Oferta usług notarialnych jest na witrynie www.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. MALISZEWSKA Porady prawne Internet

  M. MALISZEWSKA Porady prawne Internet »

  Kancelaria Radcy Prawnego prowadzona przez dr Małgorzatę Maliszewską mieści się w Warszawie i świadczy usługi dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Klienci mogą liczyć na pomoc oraz doradztwo prawne dotyczące szeroko pojętego prawa cywilnego, roszczeń, a dodatkowo gospodarczego. W skład usług wchodzi sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych i reprezentacja przed Sądami Powszechnymi. Ponadto zapewnione jest dochodzenie roszczeń w wypadkach komunikacyjnych, które są wynikiem innych zdarzeń losowych, sprawach związanych z postępowaniem egzekucyjnym i in. Więcej informacji o ofercie Kancelarii oraz kontakt do jej przedstawicieli znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Prawo - nowa strona:

Adres: